Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Kosed

O değer normal. Ayrıca unc0ver otomatik olarak o değeri atıyor zaten.

Gitmek istediğiniz sürümün nonce değeri 0x1111111111111111 ise un0verde herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok.

Kenan___
Tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaslar s.aleykum iphone 8 cihazım var . 12.4 jb li devaloper uncover ile shsh2 kaydımı aldım ayrıca uncoverda generatör kısmını düzelttim. İnşallah olmaz ama elmada kalma durumunda 12.4 nasıl yükleyecegim bilgilendirebilirmisiniz

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar telin Mac adresini değiştirmek mümkünmü ve herhangi bi sorun çıkarır mı

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaslar s.aleykum iphone 8 cihazım var . 12.4 jb li devaloper uncover ile shsh2 kaydımı aldım ayrıca uncoverda generatör kısmını düzelttim. İnşallah olmaz ama elmada kalma durumunda 12.4 nasıl yükleyecegim bilgilendirebilirmisiniz

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Klavyedeki son kullanılan emojileri silme/düzenleme nasıl yapılıyordu?

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
telefon. 5 günde bir falan reboot atıyor mesela hücresele veriyi açıyorum wpye tıklıyorum reboot atıyor nedeni ne olabilir

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@agapi

Crack li repo ekliyse ve crackli tweak kullanıyorsan cihaz imdat çağrısı için resping atıyor olabilir.

Crackli bir ilgin yoksa tweak ve repo listeni gönderirsen uyumsuz tweakleri tespit edebiliriz.

Kenan___

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Şu Xenhtml dünyası pek güzel ama çok zahmetli..Güzel anlatımla açıklayıcı bir konu açılsa şahane olur. Ne yapacağımı şaşırıyorum. Mesela ön plan widgetlerini nereden bulacağız. Androiddeki gibi normal uygulama ikonlarıyla uyumlu hale nasıl getireceğiz widgetleri? Arka plan widgetlerinde ayarlamalar nasıl olacak?
Frontpage , İwidgets ..aynı şekilde kullanımı zor tweaklerden.

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Üstadlarim cihaz iPad Pro 10.5 12.4 uncower aracı ile jb atamıyorum 1/30 da kaliyo yeniden baslatiyo cihazı Siri wifi beni bul kapatıp uçak moduna da aliyom bir türlü jb atamiyom sorunun cozumunu bilen varmı dir ? Yardımcı olacak az önce 30/30 yaptı cydia yüklemedi yeniden baslatti şimdi bastimda remountong RootFS de kaldı :( şimdide en son attım resimdeki hatayı veriyor cydia hatasi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam birsey soracagim
bende tsssaver ile 12.4 shsh2 kaydettim. Apnonce klasorunun icerindeki dosyayi acip generator olarak arattigimda resimdeki gibi 0x1111111111111111 olarak gorunuyor. Normalmi? Uncoverden nonce ayarina ne yazmam gerekiyor?

Hocam klavyeye rakamları hangi tweak ile ekliyoruz

Reserant

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam cihaza takılı olan bataryanın bilgilerini gösteren bir uygulama yada tweak varmıdır ?
Pil sağlığından bahsetmiyorum bana gerekli olan pil model, marka ,seri no vs
cihaz iphone 6 (12.4 jb'li) pil i kendim alacağım ama tamirci üçkağıtçılık yapar diye emin olmam lazım

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam cihaza takılı olan bataryanın bilgilerini gösteren bir uygulama yada tweak varmıdır ?
Pil sağlığından bahsetmiyorum bana gerekli olan pil model, marka ,seri no vs
cihaz iphone 6 (12.4 jb'li) pil i kendim alacağım ama tamirci üçkağıtçılık yapar diye emin olmam lazım
System info tweaki var bigboss da çoğu şeyi gösteriyor bir deneyin

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar sbflip tweakini (uygulamaları yan kullanmanızı sağlıyor) kullanıyordum ama kaldırmak istedim kaldırmama rağmen uygulamalar dönüyordu kurup iCleaner dan pasif yaptım yine de aynı şey devam ediyor yardımcı olabilecek var mı

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Üstadlarim cihaz iPad Pro 10.5 12.4 uncower aracı ile jb atamıyorum 1/30 da kaliyo yeniden baslatiyo cihazı Siri wifi beni bul kapatıp uçak moduna da aliyom bir türlü jb atamiyom sorunun cozumunu bilen varmı dir ? Yardımcı olacak az önce 30/30 yaptı cydia yüklemedi yeniden baslatti şimdi bastimda remountong RootFS de kaldı :( şimdide en son attım resimdeki hatayı veriyor cydia hatasi
unc0ver farklı sürümler denediniz mi ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar sbflip tweakini (uygulamaları yan kullanmanızı sağlıyor) kullanıyordum ama kaldırmak istedim kaldırmama rağmen uygulamalar dönüyordu kurup iCleaner dan pasif yaptım yine de aynı şey devam ediyor yardımcı olabilecek var mı

İcleaner ile Ayar dosyası kısmına bir göz atın, eğer gözünüze ayar dosyası çarpmaz ise belki silinmiş olabilir emin olmak için tekrar kurulum gerçekleştirin. Sonrasında Ayar dosyası kısmına tekrar bakın, bir değişiklik göremediyseniz Tweak kaldırma işlemini tekrar gerçekleştirin ve Filza ile SBflip araması yapın cıkan dosyaların Tweak dosyası oldugundan emin olun ve silin sonra çöp kutusundan da silin. bir temizleme yapın cihaz açılınca dönmemesi gerekir.

Eğer çözüm olmadıysa Tweak kurulumunu tekrar gerçekleştirin, Tweak etkinliğini ayarlardan devredışı bırakın. sonrasında kaldırın.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İcleaner ile Ayar dosyası kısmına bir göz atın, eğer gözünüze ayar dosyası çarpmaz ise belki silinmiş olabilir emin olmak için tekrar kurulum gerçekleştirin. Sonrasında Ayar dosyası kısmına tekrar bakın, bir değişiklik göremediyseniz Tweak kaldırma işlemini tekrar gerçekleştirin ve Filza ile SBflip araması yapın cıkan dosyaların Tweak dosyası oldugundan emin olun ve silin sonra çöp kutusundan da silin. bir temizleme yapın cihaz açılınca dönmemesi gerekir.

Eğer çözüm olmadıysa Tweak kurulumunu tekrar gerçekleştirin, Tweak etkinliğini ayarlardan devredışı bırakın. sonrasında kaldırın.
Çok teşekkürler deneyeceğim

Reserant

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
System info tweaki var bigboss da çoğu şeyi gösteriyor bir deneyin

Teşekkürler hemen deneyip dönüş yapacağım.

pil ile ilgili seri no vs gösteriyor marka ismi yok ama seri no da işimi görecektir sistem durumu hakkında da bilgi veriyor tekrar teşekkür ederim

Son düzenleme:

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Youtube üzerinden 1080P video izleyebiliyorken, Facebook’ta 360P videolar bile aşırı geç yükleniyor. İnternet hızında sorun olsa Youtube 1080P açamazdı diye düşünüyorum.
Facebook’taki bu donmaların nedeni nedir acaba?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iphone 6s 12.2 cihazım aşırı kasıyor crackli yasaklı repo kullanmıyorum restore de yaptım fakat jb aktif olmadığında bile kasıyor 7 tane tweak kullanıyorum bir kaç tweak ve kaynak da sildim ama aşırı kasıyor yardım lütfen unc0verı cydia impactor ile kurdum
Dostum benim de aynıydı developer hesaba geçtim şimdi telefon fırtına gibi tavsiye ederim 100 tl için uğraşma 5 paket sigara parası

Tips
Tips
Üst Alt