Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Vpn kapatarak deneyin tekrar. Eğer sorun devam ederse paypal hesabı bloke olmuştur.
Yeni hesap açtım fakat kartımı kabul etmiyor. Kart ekleme bölümünde kartımı eklerken kart reddedildi diyor :(

Farklı bir kart denedim onun için de aynısını diyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar locallappstore için repo söyler misiniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yeni hesap açtım fakat kartımı kabul etmiyor. Kart ekleme bölümünde kartımı eklerken kart reddedildi diyor :(

Kartınızı diğer hesaptan silmeniz gerekiyor. Yeni hesaba ekleme yapabilmek için.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Netflix’li olduk. Bunun için güncel tweak var mı? Netflix ++ varmış, ne işe yarıyor, bir de sanki playstation 4 için bir tweak var gibi okumuştum bi ara.

hllcnsy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar bir sorum olacak, eskiden (ios7 civarı ) zamanlarında jb yaptığımda hiç cydiadan atmıyordu fakat artık yapıyorum 2-3 gün sonra cydiadan atıyor bunu çözümü nedir (yazılım 12.1.2) unc0ver aracılığı ile yapıyorum.
Hangisi en sıkıntısız jb aracıdır ? unc0ver mı yoksa electra mı ?
Şuan telefonumda cydia yüklü fakat girmeye çalıştığımda atıyor ne yapmam gerekiyor ? jb aracı yüklü değil şuan.
teşekkürler..
Bir de son olarak ilk jb yaptığımızda önerebileceğiniz güzel tweakler nelerdir, eğer cydiadan atma düzenmeyecekse bu tweakleri sürekli kurmam gerekiyor mu ?

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar bir sorum olacak, eskiden (ios7 civarı ) zamanlarında jb yaptığımda hiç cydiadan atmıyordu fakat artık yapıyorum 2-3 gün sonra cydiadan atıyor bunu çözümü nedir (yazılım 12.1.2) unc0ver aracılığı ile yapıyorum.
Hangisi en sıkıntısız jb aracıdır ? unc0ver mı yoksa electra mı ?
Şuan telefonumda cydia yüklü fakat girmeye çalıştığımda atıyor ne yapmam gerekiyor ? jb aracı yüklü değil şuan.
teşekkürler..
Telefon kapanıp açıldığında unc0ver ile tekrar JB atmanız gereyor. Jb aracı yüklü kalsın yani neden siliyortsunuz ki

hllcnsy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefon kapanıp açıldığında unc0ver ile tekrar JB atmanız gereyor. Jb aracı yüklü kalsın yani neden siliyortsunuz ki
Sürekli jb atmaktan başka çaremiz yok mudur acaba ? tweakler sürekli siliniyor 2-3 günde bir en başa dönüyorum buda canımı sıkıyor

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürekli jb atmaktan başka çaremiz yok mudur acaba ? tweakler sürekli siliniyor 2-3 günde bir en başa dönüyorum buda canımı sıkıyor
Tekrar jb atmaktan başka çareniz yok diye biliyorum fakat telefon kapanıp açıldı diye yüklediğiniz tweaklerin silinmemesi lazım. Tweaklarin silinmesi ile ilgili bilen biri cevap verebilir. Unc0verı yükleyin yüklediğim fotoğraftaki ayarlarla karşılaştırın bakalım değişiklik var mı ?

Mesaj düzenlendi:

Netflix’li olduk. Bunun için güncel tweak var mı? Netflix ++ varmış, ne işe yarıyor, bir de sanki playstation 4 için bir tweak var gibi okumuştum bi ara.

playstation 4 için forumdan arama yaparsanız cevabınıza ulaşabilirsiniz diye umuyorum

Pegasus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazım 6S 12.4 nereden güzel temalar bulabilirim bir bilgisi olan var mı ?

s.poyraz.45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Arkadaslar unc0ver sildi jb gozukuyor fakat islem yok iki uc defa impactor yaptim fakat hata weriyor 6S pluse attim onda oldu iphone x de olmuyor cozumu warmi !?? Selamlar hollandadan...

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

tigreman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
arkadaşlar 8 plus ım var ilk önce jail yaptım sonra resetlemek 12.4 ü recovery mod ile tekrar yükledim tekrar uncover kurdum ama rootfs already mounted, delete ota file from setting hatası alıyorum ve hiç bir işlem yapmıyor .
yardım lütfen

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar 8 plus ım var ilk önce jail yaptım sonra resetlemek 12.4 ü recovery mod ile tekrar yükledim tekrar uncover kurdum ama rootfs already mounted, delete ota file from setting hatası alıyorum ve hiç bir işlem yapmıyor .
yardım lütfen
Ayarlar>Genel>İphone Saklama Alanı, 12.4.1 güncellemesi inmiş ise buradan silin.

tigreman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Ayarlar>Genel>İphone Saklama Alanı, 12.4.1 güncellemesi inmiş ise buradan silin.
nasıl sileceğimi bilmiyorum dediğiniz yeri açtım ama 12.4.1 güncellemesini bulamadım ama
Mesaj düzenlendi:

galiba sebebini buldum indirme işlemi sanırım yok ama yazılım güncelleme kısmında 12.4.1 ile ilgili güncelleme istendi yazıyor ve kalan süre hesaplanıyor yazıyor galiba bu yüzden hata veriyor uncover olabilir mi yardım lğtfen
Mesaj düzenlendi:

nasıl sileceğimi bilmiyorum dediğiniz yeri açtım ama 12.4.1 güncellemesini bulamadım ama
Mesaj düzenlendi:

galiba sebebini buldum indirme işlemi sanırım yok ama yazılım güncelleme kısmında 12.4.1 ile ilgili güncelleme istendi yazıyor ve kalan süre hesaplanıyor yazıyor galiba bu yüzden hata veriyor uncover olabilir mi yardım lğtfen
eğer sorun buysa nasıl çözebilirim...

Son düzenleme:

Lonerx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.
Merhabalar tweakbox tan unc0ver ı yükleyemiyorum

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Arkadaşlar herkese iyi forumlar bildiğiniz üzere appcakeden başka düzgün çalışan market uygulamadı yok onda bazı uygulamaları bulamadım internetten buldum ama onlarda 32 bit çıktı cihaz 64 bit bunun için bir tweak varmı teşekkürler

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia bu güncelleme - sürüm düşürme - kur bunları istiyor otomatik sıkıntı varmı
Evet arkadaşlar bende şuan iki cihazımda aynı durumla karşı karşıyayım
heralde sadece biz değilizdir?
Sileodaki gibi jb kaybetme durumunu yaşamak istemiyorum
Burda sizler nasıl hareket ettiniz bir sorun varmı kimse ya daha görmedi yada sorun yaşamadı ama cvp verilmediği için kararsızım *** 12 yi zorunlu kuruyo

Edit çok ilginç bir şey oluyor şuan
Resimlerde gördüğünüz gibi saat nerdeyse bşr saat önceydi ve yaşadığım sorun diğer arkadaş gibiydi
Müsait olamadığım için bir türlü msjı gönderemedim. Fakat şuan baktığımda güncelleme durumunda bi değişiklik olmuş
Noluyo bu cydiaya anlamıyorum
Açıkçası Güncelleyimmi diye tereddütteyim
Teeak cleaner 12 kur zorunluluğu gitmiş
Ama Apt sürüm düşür devam ediyo

Ekli dosyalar

s.poyraz.45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben suan guncelledim hicbir sikinti yok iphone x -iphone 6s plus bilginize....

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia bu güncelleme - sürüm düşürme - kur bunları istiyor otomatik sıkıntı varmı
Sende şuan durum ne arkadaşım
Mesaj düzenlendi:

Ben suan guncelledim hicbir sikinti yok iphone x -iphone 6s plus bilginize....

Şu *** 12 güncellenede çıktımı sizde
Gerekli mi yoksa tam güncelleme mi yaptınız
Tam güncellemede APT sürüm düşürüyo sorun yaratırmı bileiyorum

Son düzenleme:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet arkadaşlar bende şuan iki cihazımda aynı durumla karşı karşıyayım
heralde sadece biz değilizdir?
Sileodaki gibi jb kaybetme durumunu yaşamak istemiyorum
Burda sizler nasıl hareket ettiniz bir sorun varmı kimse ya daha görmedi yada sorun yaşamadı ama cvp verilmediği için kararsızım *** 12 yi zorunlu kuruyo

Edit çok ilginç bir şey oluyor şuan
Resimlerde gördüğünüz gibi saat nerdeyse bşr saat önceydi ve yaşadığım sorun diğer arkadaş gibiydi
Müsait olamadığım için bir türlü msjı gönderemedim. Fakat şuan baktığımda güncelleme durumunda bi değişiklik olmuş
Noluyo bu cydiaya anlamıyorum
Açıkçası Güncelleyimmi diye tereddütteyim
Teeak cleaner 12 kur zorunluluğu gitmiş
Ama Apt sürüm düşür devam ediyo
Forumda Crack sorunlarına destek vermiyoruz.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumda Crack sorunlarına destek vermiyoruz.
Crack mi? Usta ne crack i burdaki sorunun crackle ne ilgisi var anlamadım
cydia güncellemesinde önce o *** 12 vardı şimdi gitmiş diyorum birde APT sürüm düşürme var diyo

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

eğer sorun buysa nasıl çözebilirim...
Güncelleme iniyor o zaman indikten sonra belirttiğim yerden silin ve jailbreak aracını kurup Jailbreak yapın. Güncellemeleri engellemek için forumun special kısmından güncelleme engelleme profilini kurun.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Crack mi? Usta ne crack i burdaki sorunun crackle ne ilgisi var anlamadım
cydia güncellemesinde önce o *** 12 vardı şimdi gitmiş diyorum birde APT sürüm düşürme var diyo
Crackli tweak barındıran ve yapan Repolardan bulaşacak sorunlar bizi ilgilendirmiyor kısacası. Sizinle alakalı bir sorunumuz olamaz zaten. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt