Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sizce bu sorun nasıl geçer tweakbox ile kurulmama ne yapabilirm ki pciyi alınca öyle deniyim bide
Mesaj düzenlendi:

sanırım güncelliyorlar ios13 için dd
Bak bu tür sitelerden ipa yükleyen 4 kişinin cihazı elmada kaldı. Şu anda aynı sorunu yaşayan bir başka üye var konusunu okuyun ve halen bu tür sitelerden ipa yüklemekte ısrar ederseniz sonucuna katlanırsınız.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bak bu tür sitelerden ipa yükleyen 4 kişinin cihazı elmada kaldı. Şu anda aynı sorunu yaşayan bir başka üye var konusunu okuyun ve halen bu tür sitelerden ipa yüklemekte ısrar ederseniz sonucuna katlanırsınız.
peki teşekkürler tweakbox u sildim pc dem kurarım artık iyi geceler

Fewa97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu konuda acemiyim.12.1.4 sürümlü Jailbreak yaptım fakat tweak nasıl kurulur araştırdım bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu konuda acemiyim.12.1.4 sürümlü Jailbreak yaptım fakat tweak nasıl kurulur araştırdım bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz?
Kullanabileceğin repolar konu linkinde cydia içinden eklemen gerekli.

Tweakları incelersen hangi repoda oldukları konu içerisinde yazılıdır. Üstteki konu linkinden reposunu ekleyip kurabilirsin.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
yahu sabahtan beri çıldırıxam heryerden baktım olumuyor bu hata ne uncover miş inmiyor ne yapabilirim acil yardım fotoğraf atamıyorum) cydia impactor de her adımı izliyorum olmuyorlar line 81 hatası veriyor her şeyi yaptım reddit youtube ne yapaliirim (impactor konusuna bi fotoğraf atabildim şimdi atamıyorum çok büyük diyor elim ayağım dolaştı)

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Bugün ilk defa jailbreak yaptım bir kaç sorum var. unc0ver ile jb yaptım. Cihaza Cydia yüklendi. Şimdi ilk sorum uygulamaları sadece cydia üzerinden mi yüklüyoruz? 2. Soru. Uygulamara tweek mi diyorsunuz? 3. Soru. Yüklediğim uygulamalar cydia da kurulu olanlar bölümünde gözüküyoru fakat cihazda simgesi yok. En önemlisi 3. soru. Teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar. Bugün ilk defa jailbreak yaptım bir kaç sorum var. unc0ver ile jb yaptım. Cihaza Cydia yüklendi. Şimdi ilk sorum uygulamaları sadece cydia üzerinden mi yüklüyoruz? 2. Soru. Uygulamara tweek mi diyorsunuz? 3. Soru. Yüklediğim uygulamalar cydia da kurulu olanlar bölümünde gözüküyoru fakat cihazda simgesi yok. En önemlisi 3. soru. Teşekkürler
Sorularınızın cevapları, evet. Bazı tweaklar sadece cihaz ayarlarında gözükür ana ekrana herhangi bir ikon gelmez.

okankaraagac

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yahu sabahtan beri çıldırıxam heryerden baktım olumuyor bu hata ne uncover miş inmiyor ne yapabilirim acil yardım fotoğraf atamıyorum) cydia impactor de her adımı izliyorum olmuyorlar line 81 hatası veriyor her şeyi yaptım reddit youtube ne yapaliirim (impactor konusuna bi fotoğraf atabildim şimdi atamıyorum çok büyük diyor elim ayağım dolaştı)
aynı sorunu gece yasadım 10 kez denemişimdir sebebini bir türlü anlamadım. ama sonunda oldu. nasıl oldu bilmiyorum ama baska mail denedim

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar tweakin içinde bazı uygulamarı aktif edeceğim ama şöyle diyor ne yapmayalıyım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar tweakin içinde bazı uygulamarı aktif edeceğim ama şöyle diyor ne yapmayalıyım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hangi tweakta sorunu yaşıyorsun.
İcleaner içinden applist ve rocketbootstap kapatılmadığından emin ol.
Applist ve rocketbootstap tekrar yükle.
Sorun devam ederse unc0ver ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yap.

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorularınızın cevapları, evet. Bazı tweaklar sadece cihaz ayarlarında gözükür ana ekrana herhangi bir ikon gelmez.
cevabınız için teşekkür ederim ama ana ekranda gözükmeyen uygulamayı nasıl açacağım ? Örnek olarak whatsapp ++ tweak'ini yükledim fakat cydia kurulu olanlar haricinde ne cihaz ayarlarında gözüküyor ne de simgesi var

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
cevabınız için teşekkür ederim ama ana ekranda gözükmeyen uygulamayı nasıl açacağım ?
Ana ekranda ikonu olmayan tweakın ayarlarını cihazınızın ayarlar kısmından yapacaksınız.

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hangi tweakı yükledin ve ana ekrana ikonu gelmedi.
Whatsapp++, ccvpn. Ayarlar kısmında bile gözükmüyorlar. Sadece bir tane telefonun içindeki dosyaları gösteren bir uygulama vardı onun simgesi gelmişti.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Whatsapp++, ccvpn. Ayarlar kısmında bile gözükmüyorlar. Sadece bir tane telefonun içindeki dosyaları gösteren bir uygulama vardı onun simgesi gelmişti.
Whatsapp++ direk uygulamaya entegre olur.
Yüklediğin diğer vpn için olan tweakın sürüm uyumluluğunu kontrol et. Uyumsuz olabilir.

Altan06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar aramama rağmen bulamamış durumdayım.Yardımınızı rica ederim.
İphone 7 12.4 kullanıyorum ve free olarak Cydia tarzı uygulama indirip bedava applerden yararlanabileceğim uygulamalar varmıdır?

teckleyen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar 12.1.4 kullanıyorum. Geliştiricilerin güncellemediği ios 11 uygulamalarını yüklemenin bir yolu varmıdır yada bunun için bir tweak varmıdır

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
böyle bir şey mümkün değildir güncellenmediği taktirde sakın deneme jailbreak bile kaybedebilirsin.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bir kaç adet örnek verebilirim fakat bunlar ortalama 7 gün içerisinde otomatik olarak imzaları siliniyor ve tekrar tekrar tekrar kurman gerekli oluyor.

oyun için İosgods app
uygulamalar için ignition app
tweakbox app
panda helper vb

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayır
Mesaj düzenlendi:

Şuan restore rootFS yaptım düzelti fakat jb yüklediğimde tekrardan safe moda alıyor telefonu
Cihaza hard reset at ve jb siz açılsın, daha sonra unc0ver ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yap (işlemi 4-5 kez tekrarla)

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cihaza hard reset at ve jb siz açılsın, daha sonra unc0ver ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yap (işlemi 4-5 kez tekrarla)
Hard Reset atmadan yaptım şuan cydia safe mod diye bir şey inmiş onu silsem düzelirim

Tips
Tips
Üst Alt