Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba cihazıma cydia impactor ie unc0ver 3.3.7 sürümünü yüklemek istedim fakat şu sorun ile karşılaşıyorum yardım edermsiinizEkli dosyayı görüntüle 12918

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tamamdır internetten baktım çözüldü :d
Mesaj düzenlendi:

Cydia impactor ile 3.3.7 uncover yükledim jb attım ama cydia ya girdiğimde şu hatayı veriyor tweak yükleyemiyorum ve bastığım şeylerede girmiyor1291912920

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tweakbox ve silzee den bir şey yükleyemiyorum ana ekranda saniyelik gözüküp siliniyor ne yapmam gerek?

srdrkrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar herkese selam. Jailbreak konusunda çok acemiyim. Malum yaş 40 olunca bazı şeyler algılanamayabiliyor :) çocuğum yolda sıkılmasın, telefondan açtığım Videoları izleyebilsin için aracıma NGX player yüklemek için bu işi araştırdım, telefondan unc0ver indirdim, sonra Cydia çıktı, ondan da sonra uygulamayı kurdum. İlk başlarda telefonu arabadan her çıkardığımda tekrar uncoverdan jailbreak yapmak gerekiyordu, yoksa program çalışmıyordu. Sonradan biraz daha düzelmişti. Yaklaşık 1 ay kadarki şekilde kullandım. Dün tekrar denediğimde, uncoverın doğrulanması gerektiği uyarısı verdi, doğrulamaya girdiğimde de kabul etmedi. Ne yapmam gerekli, tecrübeli arkadaşlarımızdan birisi beni yönlendirebilirse, çok memnun olurum. Bu Arada telefonum 6s sürüm 12.1.2. Şimdiden çok teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar herkese selam. Jailbreak konusunda çok acemiyim. Malum yaş 40 olunca bazı şeyler algılanamayabiliyor :) çocuğum yolda sıkılmasın, telefondan açtığım Videoları izleyebilsin için aracıma NGX player yüklemek için bu işi araştırdım, telefondan unc0ver indirdim, sonra Cydia çıktı, ondan da sonra uygulamayı kurdum. İlk başlarda telefonu arabadan her çıkardığımda tekrar uncoverdan jailbreak yapmak gerekiyordu, yoksa program çalışmıyordu. Sonradan biraz daha düzelmişti. Yaklaşık 1 ay kadarki şekilde kullandım. Dün tekrar denediğimde, uncoverın doğrulanması gerektiği uyarısı verdi, doğrulamaya girdiğimde de kabul etmedi. Ne yapmam gerekli, tecrübeli arkadaşlarımızdan birisi beni yönlendirebilirse, çok memnun olurum. Bu Arada telefonum 6s sürüm 12.1.2. Şimdiden çok teşekkürler
Yüklü olan unc0ver ipa sını silin ve yeniden indirin.

srdrkrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Daha önce birisi doğrudan silmeyin, telefona kalıcı zarar verirsiniz, bazı önemli sistem dosyaları silinir demişti. O yüzden çekindim açıkçası. Sıkıntı olmaz derseniz yapayım. Teşekkür ederim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Daha önce birisi doğrudan silmeyin, telefona kalıcı zarar verirsiniz, bazı önemli sistem dosyaları silinir demişti. O yüzden çekindim açıkçası. Sıkıntı olmaz derseniz yapayım. Teşekkür ederim
Unc0ver jb aracını siliyorsunuz sadece sıkıntı olmaz.
Cydia nın silinmesi ve ayarlardan cihazın sıfırlanması sorun oluşturur.

srdrkrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver jb aracını siliyorsunuz sadece sıkıntı olmaz.
Cydia nın silinmesi ve ayarlardan cihazın sıfırlanması sorun oluşturur.
İlginiz için çok teşekkürler, çok yardımcı oldunuz. Zannediyorum mevcut olanı sitedeki bir linkten indirmiştim, güncel link var mı bildiğiniz.
Biliyorum biraz fazla oldum ama bu sondu :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İlginiz için çok teşekkürler, çok yardımcı oldunuz. Zannediyorum mevcut olanı sitedeki bir linkten indirmiştim, güncel link var mı bildiğiniz.
Biliyorum biraz fazla oldum ama bu sondu :)
Site üzeri indirmeler sıkıntılı önerim pc de cydia impactor kullanarak cihazınıza yükleyin.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Cirdock enabled yapıyorum ama geri kapanıyor bi anda oldu çözümünü bilen varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

Administrator
Cihaz
firmware guncelleme bildirim rakamini nasil kapatabilirim acaba?
Mesaj düzenlendi:
Jailbreak aktif değilken , cihaz ayarlarından tüm ayarları silerek...

Not: “İÇERİK” değil sadece Ayarlar

efsane

Administrator
Cihaz

Cirdock enabled yapıyorum ama geri kapanıyor bi anda oldu çözümünü bilen varmı

Sil o tweaki .. yap bir temizlik ve tekrar yükle dene bakalım

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sil o tweaki .. yap bir temizlik ve tekrar yükle dene bakalım
yükledim üstad yine aynı cihaz resping yaptı bu yazı çıktı

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
telefon 16 gb ,sistem 9gb gözüküyor .Icleaner la denedim 1gb filan sildi başka bi yolu var mıdır ?

Tips
Tips
Üst Alt