Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
iyi akşamlar arkadaşlar.. apple watch ultra 2 yi ilk defa iphonela kullanıyorum. İtunes eşzamanlama yaptığımda takılıp kalıyor. apple watch u telefondan eşlemesini kaldırınca eşzamanlama normal çalışıyor. itunes eşzamanlamayı ikisini bir arada sorunsuz nasıl eşzamanlayabilirim ya da nasıl eşzamanlama yapılıyor?
cihaz ve watch güncel sürümde mi?

slayermice520

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
öncelikle merhaba foruma yeni kayıt oldum ipad tabletimin sürümü eski ve çok fazla uygulama inmiyor youtube twitch vb. ipade jailbreak attım ancak tweak falan hiçbir şey hakkında bir bilgim yok sadece uygulamaları indirmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
@slayermice520

YouTube yi bizzat denedim çalıştı. Jailbreak yaparak eski sürümlerini yükleyebilirsiniz, bunun için gerekli olan tweakın ismi AppAdmin. Bu tweakı yükleyerek uygulamayı indirirken tıkladığınız buton üzerinde elinizi basılı tutarsanız karşınıza o uygulamanın bütün sürümlerinin olduğu bir liste çıkar ve hangisini seçerseniz onu yükler. Bir ihtimal AppSync tweakını da yüklemeniz gerekebilir.

BasicallyLynciss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
merhaba 9.3.5 bir iOS cihazım var bunun üzerinden Safari'den filim izlemek istiyorum ama sitelerde filimler açılmıyor herhangi bi çözümü varmı cydia ile

Gorkibabs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14
Herkese merhaba bu konuda çok yeniyim. Telefonuma apk uygulamalar yüklemek istiyorum. Jailbreak bu işe mi yarıyor ?
Birde arabamdaki carplaya youtube yansıtmak istiyorum. Anladıgım kadarıyla jailbreakla bu işi yapabiliyorum. Ankarada veya online ücreti karşılıgında Yardımcı olabilecek varmı ?

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Ipawind haric güvenilir bi yer varmi arkadaslar panda vip vs gibi .. tsk

yasin487

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Anonymous dating without prejudice