Neler yeni

macOS Mojave 10.14 sistem uyumluluğu ve dual boot yükleme yardımı

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba sistemimin özelliklerini aida64 ile txt olarak ekte sundum macOS Mojave 10.14 dual boot olarak yükleyebilme ve driverlarımın uyumluluğu hakkında yardımlarınızı istiyorum.İlk defa konu açıyorum yanlış yere açmış olabilirim.Driverları nerde bulacağımıda bilmiyorum.

Ekli dosyalar

KemalALKIN

macOS for everyone
macOS Crew
Cihaz
iPad
Uyumluluk:
Wifi harici usb wifi falan gerekebilir size onun dışında hackintosh laptoplarda harici grafik 1. nesil harici bypass olur yani onboard hd intel çalışacak grafik olarak. Mojave bile yükleyebilirsiniz bizzat destek olurum.

Dual boot:
Sisteminizde uefi olarak EFI bölümü bulunan bir disk tablosu varsa yani uefi windows kurulumunuz var ise paragon partition manager ile diskinizde bölüm ayırıp orayı apple hfs olarak biçimleyip kurabilirsiniz.

Hackintosh macOS Kurulumu Anlatımı - kealOS/JBTRSpecial - INTEL/AMD - KemalALKIN

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Uyumluluk:
Wifi harici usb wifi falan gerekebilir size onun dışında hackintosh laptoplarda harici grafik 1. nesil harici bypass olur yani onboard hd intel çalışacak grafik olarak. Mojave bile yükleyebilirsiniz bizzat destek olurum.

Dual boot:
Sisteminizde uefi olarak EFI bölümü bulunan bir disk tablosu varsa yani uefi windows kurulumunuz var ise paragon partition manager ile diskinizde bölüm ayırıp orayı apple hfs olarak biçimleyip kurabilirsiniz.

Hackintosh macOS Kurulumu Anlatımı - kealOS/JBTRSpecial - INTEL/AMD - KemalALKIN
Kemal bey peki sizce sistemime en uygun macos hangisi ?sierrayı denedim dualboot yapamadım zaten wifiyide tanıtamamıştım kızdım kendime birdaha uğraşmayacağım dedim sonra sizin Mojave yi görünce tekrar niyetlendim:)) yarın kurmayı planlıyorum.Şu an elimde sizin linkini verdiğiniz Mojave 14 mevcut.

KemalALKIN

macOS for everyone
macOS Crew
Cihaz
iPad
Kemal bey peki sizce sistemime en uygun macos hangisi ?sierrayı denedim dualboot yapamadım zaten wifiyide tanıtamamıştım kızdım kendime birdaha uğraşmayacağım dedim sonra sizin Mojave yi görünce tekrar niyetlendim:)) yarın kurmayı planlıyorum.Şu an elimde sizin linkini verdiğiniz Mojave 14 mevcut.
wifi dert etmeyip harici vb kullanırsan usb asus nano n10 gibi bişi ile sorun yaşamazsın :))

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yarın iş yerinde vaktim çok olursa kurmaya başlıycam .Sizinde müsait olduğunuz bir ana denk getirmek istiyorum.Özelden iletişime geçmemde sakınca varmı?

Tips
Tips
Üst Alt