Neler yeni

Mac'den .ipa Yükleme

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba arkadaşlar ;
Macbook'um da .ipa dosyası mevcut bunu Mac'imden telefonuma nasıl atıp kurabilirim? Kurmak istediğim ipa büyüklüğü 2.01 gb.
3utools ile denedim olmadı desteklerinizi bekliyorum.
Teşekkürler..

Telefonumda JB mevcut.

Cihaz
İphone X
Sürüm
13.3

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar ;
Macbook'um da .ipa dosyası mevcut bunu Mac'imden telefonuma nasıl atıp kurabilirim? Kurmak istediğim ipa büyüklüğü 2.01 gb.
3utools ile denedim olmadı desteklerinizi bekliyorum.
Teşekkürler..

Telefonumda JB mevcut.
Telefona appsync Unified kur MacBook üzerinden AirDrop ile telefona gönder ben bu şekilde kuruyorum. Bir böyle dene istersen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefona appsync Unified kur MacBook üzerinden AirDrop ile telefona gönder ben bu şekilde kuruyorum. Bir böyle dene istersen.

Başa bir yöntemde MacBooka Xcode yükleyip öyle atabilirsin

garaveli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben söyle yapiyorum arkadaslar .PC de bulunan Telegram programi ayni zamanda iphone'dede kurulu.PCden kendime attigim ipa yada deb datei lari cep telefonlari üzerinden basili tutarak kayit ediyorum.Ve acarkan Filza ile ac diyorum ve kurulum yapiyorum.Bu sekil kablo baglantisina ve PC üzerinden programlara gerek kalmiyor.Ayrica arkadaslar arasinda paylasimda yapabilirsiniz cok hizli bir sekilde...

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Xcode ile çok kolay

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ben söyle yapiyorum arkadaslar .PC de bulunan Telegram programi ayni zamanda iphone'dede kurulu.PCden kendime attigim ipa yada deb datei lari cep telefonlari üzerinden basili tutarak kayit ediyorum.Ve acarkan Filza ile ac diyorum ve kurulum yapiyorum.Bu sekil kablo baglantisina ve PC üzerinden programlara gerek kalmiyor.Ayrica arkadaslar arasinda paylasimda yapabilirsiniz cok hizli bir sekilde...
Her şey iyi güzel ama imza süresi bitmiş bir IPA’yı direk cihaza yüklemek imkansız...
sadece Apple imza listesinden (control) çıkarılmış ipalar kurulabilir (AppSync şart).. zaten yüklenen çoğu ipalarda ya açılmaz yada açılır 1-2 sn. sonra kapanır..

Srhtd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Xcode ile nasıl yapçaz

Tips
Tips
Üst Alt