Neler yeni

Mac OS Bilgisayarı olan varmı

Lars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mac dışındaki PC’lere MacOS kurabiliyorsunuz, Mac olmadan Checkra1n jailbreak’i aktif edebiliyorsunuz.

Konu ile alakalı sayabileceğim farklar bunlar, daha detaylı bilgi için internetten ufak araştırma yapabilirsiniz.
MacOS olmayan bilgisayarlara MacOS kurulursa bunun ismi Hackintosh olarak adlandırılır arkadaşım onu belirmek istemiş Mac uygulamaları başka sistemde çalıştırılamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bilgisayarınızın bileşenlerini destekliyor ise yukarıda ki anlatımlar ile macOS kurup yapabilirsiniz başka bir yöntemi yok
Kurmaya çalışıyorum fakat bir yerde sorun var çözemedim ve yeterince destek alamadım bu konuda

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Masa üstü bilgisayara macOS yüklücem ama tam detaylı bir anlatım bulamadım bios ayarı varmı yokmu tam detaylı bir anlatım varsa link atarmısınız

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kurmaya çalışıyorum fakat bir yerde sorun var çözemedim ve yeterince destek alamadım bu konuda
7 sene önce kurmuştum hiç sorun yaşamadım rehberler ile yapılıyordu şuan mac olduğu için yakın zamanda hiç kurmadım

Lars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Masa üstü bilgisayara macOS yüklücem ama tam detaylı bir anlatım bulamadım bios ayarı varmı yokmu tam detaylı bir anlatım varsa link atarmısınız
Vereceğim siteden yardım alabilir başarılı kurulum yapabilirsiniz. Önerim Mojave ve altıdır. Çünkü Catalina MBR desteklemiyor. Daha fazla uğraşırsınız. Hem Windows hem macOS olarak Dual Boot yapın çünkü ihtiyacınız olacak.

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
7 sene önce kurmuştum hiç sorun yaşamadım rehberler ile yapılıyordu şuan mac olduğu için yakın zamanda hiç kurmadım
Vereceğim siteden yardım alabilir başarılı kurulum yapabilirsiniz. Önerim Mojave ve altıdır. Çünkü Catalina MBR desteklemiyor. Daha fazla uğraşırsınız. Hem Windows hem macOS olarak Dual Boot yapın çünkü ihtiyacınız olacak.
forumdaki madarötör yardımcı olmuyor kardeşim kaç tane mesaj attım adam ilgilenip te cevap vermiyor

Elyesa1973

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgisayarınızın bileşenlerini destekliyor ise yukarıda ki anlatımlar ile macOS kurup yapabilirsiniz başka bir yöntemi yok
Yukardaki anlatımları bulamadım. Tekrar anlata bilirmisinşiz bende Windows var. Lütfen

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
İstanbul/Beşiktaş - Kadıköy yardımcı olabilirim müsait olduğumda.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar anadolu yakasında yardımcı olabilecek kimse yok mu acaba? varsa çok bahtiyar olacağım :)

yakup38

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
antalyada olana yardımcı olurum
üstad bana yardimci olurmusun suan antalyadayim ama benim Asus Zenbook bir turlu ortak dosyalari gormuyor kopyala yapistir olmuyor dolayisiyla checkra1n uygulayamadim...Bir el atarsan sevinirim :-)

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konyada olan varsa yardımcı olurum. Laptopa hackintosh kurdum kurmak isteyen varsa ona da yardımcı olurum.

Tips
Tips
Üst Alt