Neler yeni

Tweak LockPlus Pro

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İki cihazda kullanılabiliyor.
Hocam belki 2 cihazda sorun çıkmıyor ama farklı 3-4 cihazda giriş yapıldığında üyelik engelleniyor.Bizzat yaşadık güncellenmelere kapanıyor.Yoksa forum olarak tek sefer ödeme yapar hepimiz kullanırdık:dancer2:

H

Hbasdereli

Guest
@JB-Alper biz satın aldığımız tweakleri yıllardır. sayısız cihazda kullanıyoruz hiç sıkıntı yaşamadık. gel gelelim 1 kişinin birden fazla cihazı da olabilir. bunu hesap etmişlerdir.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam belki 2 cihazda sorun çıkmıyor ama farklı 3-4 cihazda giriş yapıldığında üyelik engelleniyor.Bizzat yaşadık güncellenmelere kapanıyor.Yoksa forum olarak tek sefer ödeme yapar hepimiz kullanırdık:dancer2:
Geliştirinin dediği bu. 2 cihazda sıkıntısız kullanılabiliyor. Daha fazasına önlem almıştır.

H

Hbasdereli

Guest
illaki önlem almıştır. watusi gibi aynı 4. cihaza girişi kabul etmiyor watusi 2 de.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Benim paypal hesabin yoktu.kredi kartiyla aldim zaten bi paypal hesabi yaziyor bide paypal aracilgiyla ödeme var.paypal araciligiyla ödemede kredi kartiyla ödeye biliyorsun paypal hesabin olmadan
Resim atarmısın Paypal aracılığıyla nerden tam olarak yapılıyor

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gösterilen yerleri turkey yapip gerisini bilgilerin neyse dolduruyosun sonra 2 adet paypay butonu gelicek alttakini seçip ödemeyi tamamliyosun.F7EFF3C2-E162-48CE-9750-7A4BB5417EE8.png
Mesaj düzenlendi:

Çok şarj yiyiyor :S %16 cok fazla
5617FDA8-13BA-4741-A22C-2D028DA1D71D.jpeg

Son düzenleme:

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Az önce aldım güzel tweak :okay: Yanlız 12 saat beklememe gerek kalmadı satın almadan sonra aktivasyon e maili 5 dk içinde geldi.
Mesaj düzenlendi:

ayrıca bi sorum olacak batarya göstergeli olan temalarda batarya hep sıfır gösteriyor nasıl düzeltebiliriz.

Son düzenleme:
E

Eyp

Guest
PayPal Hesabım yok nasıl alabilirim lockplusu bir arkadasa para yollasam bana satın alamaz mi ?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Parası birşey değil ama satın alınmış bir tweake yeniden para vermek kerizlik geliyor bana ipne herife mesaj atdım daha önce satın aldıydık yenidenmi alıcaz diye kaale alıp cevap bile yazmadı şerefsiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

H

Hbasdereli

Guest
hocam senin o iş biraz saçma gibi senin kullanıcı adı şifren yokmu aktif şuanda? @serif61

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
hocam senin o iş biraz saçma gibi senin kullanıcı adı şifren yokmu aktif şuanda? @serif61
Dostum bak eskiden bu tweak cydia daki id ne tanımlanıyordu saurik adisi cydiayı güncelleme di bu herifçi oğluda satışı şimdi mail üzerine yapıyor anladınmı adama diyorum daha önce satın aldım yenidenmi satın alıcağız cevap bil vermiyor çünkü işine öyle geliyor

H

Hbasdereli

Guest
bu adamı çok övmüşlerdi maillere cevap veriyor diye. @efsane6 muhtemelen çözerler senin işi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
bu adamı çok övmüşlerdi maillere cevap veriyor diye. @efsane6 muhtemelen çözerler senin işi
Ben saurik e azmı küfür ediyom neden sizce çünkü adam parasını ödediğim tweakleri kullandırtmıyor bana

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
sen diyorsunki jailbreak devam ediyor olumlu konuşmalar yaptı @serif61 diyorki genel olarak konu cydia değildi crack müzik vs konuştular. :)
Genel olarak cydia değildi konu cydia da konuşuldu zaten ama bakın ne demişim genel konu jailbreak yani mobil cihazlarda sisteme müdahele edilmesi idi ve konuşulan konularda korsana sebep veriyor da geçti

H

Hbasdereli

Guest
ingilizce bilmiyoruz ya sizde bizi koparıyorsunuz.. ama anladığım kadarıyla ikinizden birisininde ingilizcesi zayıf :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Lock+ IOS 11 de LockPlusPro olarak değişti ve verdiğin üçretle tüm repoya sahip oluyorsun

JailbreakTR

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Tamam da kardeşim ben o parayı zaten verdim neden yeniden vereyim ????

H

Hbasdereli

Guest
zaten cracklileri repolarda dolanıyor hocam mevcut repolarda var :)
bende @efsane6 ile tanıştıgımdan buyana crackli kullanamıyorum :)

Tips
Tips
Üst Alt