Neler yeni

LocallAPStore Uygulama İçi Satın Alım

1tekin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar bu Tweak ile bir kaç uygulamada uygulama içi satın alma denedim uygulama içindeyken satın alma gerçekleşti diyor premium hesap oluyor ama uygulamadan çıkıp tekrardan girdiğimde gitmiş oluyo ? Neden acaba
Bu uygulamalardan bir kaçı : Ev egzersizleri,PicsArt

Cihaz
İphone X
Sürüm
13.5

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Çok anlamıyorum ama online servera bağlı olan satın almalarda çalışmıyor (online oyunlar,yt pre vs vs)

Archenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Rookie Arkadaşın Özetlediği Gibi Her Uygulamada Satın Alım Gerçekleşmez...Gerçekleşen Uygulamaların Bir Çoğunda da Kapa Aç Sonrası Satın Alım İptale Düşebilir...

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
localiapstore efsanesine veda etmemiz pek yakındır kanısındayım. Zira artık uygulama üreticileri localiapstore riskine karşı kendi tedbirlerini almaktalar ve localiapstore da bu durum karşısında pek de açık bulacak gibi görünmüyor. Bilmiyorum ama güncel halde localiapstore üzerinden satın alma gerçekleşebilen uygulamalar diye bir liste var mı?

1tekin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
localiapstore efsanesine veda etmemiz pek yakındır kanısındayım. Zira artık uygulama üreticileri localiapstore riskine karşı kendi tedbirlerini almaktalar ve localiapstore da bu durum karşısında pek de açık bulacak gibi görünmüyor. Bilmiyorum ama güncel halde localiapstore üzerinden satın alma gerçekleşebilen uygulamalar diye bir liste var mı?
Öyle bir liste varsa güncel olarak çok güzel olur gerçekten

ndrcnr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ben Locallappstore ile Maçkolik, VPN Master ve TextScanner uygulamalarını premium yaptım. Uygulamadan çıktığımda da sorun yaşamıyorum.

Yukarıda söylendiği gibi, online aktivasyon isteyen uygulamalarda işe yaramıyor sanırım.

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar denk mi geldi bilmiyorum ama local apstreyi 2 defa indirdim ve nedense normal appstoreden birşey indirmemeye başladı bence tweak app storeyi kitliyor yada benden kaynaklı bi sorunda olabilir

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Locaiapstore dan alık üyelik tarzı bir şey aldım ilk 3 ay ücretsizdi localiapstore u kullandım başarılı oldu 3 ay sonra benden para alacak mı? (Satın alınanlar kısmında gözükmüyor)

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Benim tecrübe edindiğim kadarıyla uygulamayı premium a geçirmek istediğinizde tekrar icloud şifresi istiyorsa localappstore ile full yapmanız mümkün olmuyor.

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Localiapstore hangi repodan yukleyebilirim iphone 11 ios 13.3.1

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yanlış yazıyor olabilir misin bilmiyorum tam adı “LocalIAPStore13”
Yanlışın var kardeş, o bu repoda
Ben normalini kullanıyorum sorun yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yanlışın var kardeş, o bu repoda
Ben normalini kullanıyorum sorun yok

Doğru söylüyorsun hocam yanlış repoyu yazmışım düzelttim şimdi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi pazarlar Arkadaşlar
LocallApstore13 ile normali arasında bi fark var mı? Yenisinin avantajı var mı acaba? Yenisinin yazarı pek güncelleme yapmazdı da @srdgny @Se7Touch @efsane

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
İyi pazarlar Arkadaşlar
LocallApstore13 ile normali arasında bi fark var mı? Yenisinin avantajı var mı acaba? Yenisinin yazarı pek güncelleme yapmazdı da @srdgny @Se7Touch @efsane

Hiç fark yok, çalışıysa sıkıntı yok.

nevdar_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben Locallappstore ile Maçkolik, VPN Master ve TextScanner uygulamalarını premium yaptım. Uygulamadan çıktığımda da sorun yaşamıyorum.

Yukarıda söylendiği gibi, online aktivasyon isteyen uygulamalarda işe yaramıyor sanırım.
Merhaba. Ben de sizin mesajınız üzerine Vpn Master yükledim. Premium al dediğimde aylık ve yıllık 2 seçenek var ama ikisinde de LocallAppstore uygulama içi bedava alım yapmıyor. Acaba siz hala premium kullanabiliyor musunuz?

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İnn app purchase 10x kullanıyorum 14.6 da çalışıyor hala

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba. Rica etsem repo adresini paylaşır mısınız?
Repo ismi veremiyorum googleden aratarak o tweaki indirebilirsin İsmi InApp Purchases iOS 10.x
Mesaj düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar bu Tweak ile bir kaç uygulamada uygulama içi satın alma denedim uygulama içindeyken satın alma gerçekleşti diyor premium hesap oluyor ama uygulamadan çıkıp tekrardan girdiğimde gitmiş oluyo ? Neden acaba
Bu uygulamalardan bir kaçı : Ev egzersizleri,PicsArt
En sağlamı InApp Purchases iOS 10.x bunu googleden arat indir kur 14.6 da bile çalışıyo

Son düzenleme:

nevdar_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Repo ismi veremiyorum googleden aratarak o tweaki indirebilirsin İsmi InApp Purchases iOS 10.x
Mesaj düzenlendi:

En sağlamı InApp Purchases iOS 10.x bunu googleden arat indir kur 14.6 da bile çalışıyo
Teşekkür ederim.
Mesaj düzenlendi:

Bende 2 ayrı repoda varmış, birini yüklemişim. Muhtemelen; uygulama içi satın alımı bedava yapamadığıma göre benim istediklerimde çalışmıyor. Diğer repodaki zaten yüklemeyi deneyince 2 ayrı ssl hatası veriyor ve yüklenmiyor.

Halen kilitli bazı kutuları açmak için oyun içi satın alımı free yapabileceğim bir tweak aramaktayım, bilen varsa lütfen yardım etsin. Bu arada “free purchase in app” aradığım oyun Wasteland Survival ya da eski adıyla Z Shelter. Oyunu oynayanlar bilir, mavi ve yeşil kutular var ve gerçek parayla anahtar satın almadan bunları açamıyorsunuz. Benim elimde de epey yüklü miktarda bu kutulardan var. Hepsine almaya kalksam 10000 TL’ yi geçer. Bu arada; bana bu konuda yardımcı olan olursa ve dilerse; ben de kendisine oyun içi sınırsız coin yapmayı, bölünebilen eşyaları (örneğin sağlıkveren bezi 1000 adet yapmayı gösterebilirim. Hatta normalde 2200 coin olan sandıkları bedava açmayı da gösterebilirim. Sınırsız coin ve eşyayı kendim deneyerek buldum.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt