Neler yeni

Tweak LittleX

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
içerisinde ayarları olması lazım onu bi kontrol et dostum.. olmadı repomuzdan BottomControlX i yükleyebilirsin.
Aga ayarlarini kontrol ettim olmuyor denetim merkezi ne asagidan ne yukaridan gelmiyor dedigin tweakde surekli reset atiyor cihaza

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aga ayarlarini kontrol ettim olmuyor denetim merkezi ne asagidan ne yukaridan gelmiyor dedigin tweakde surekli reset atiyor cihaza
daha önce ezsecret settings veya mage tweak ini kurup ayarları değiştirdin mi? ondan kaynaklı olabilir.

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam bottomcontrolX benzeri, iphoneX hareketlerine sahip telefonların dışındaki telefonlarda aynı işlevi yapan tweak var mıdır ?

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Hocam bottomcontrolX benzeri, iphoneX hareketlerine sahip telefonların dışındaki telefonlarda aynı işlevi yapan tweak var mıdır ?
Bahasettiklerini kullanmadim bottomcontrolx e girince cihaz respring atiyor x harici calismiyor galiba

Lakersnation24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Auxilium reposundaki LittleX güncellemesinden sonra statusbar kısmı çalışmamaya başladı. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
bende de hala littlex ve fluidity kurunca denetim merkezi çalışmıyor ne yukardan ne aşağıdan bottomcontrolx de sadece kilit ekranında çalışıyor.
ne yaptıysam düzeltemedim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mage yada Ezsecretsettings kullandın mı? Kullandıysan bu hareketler için olan ayarları değiştirdiysen ondan dolayı olabilir.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Mage yada Ezsecretsettings kullandın mı? Kullandıysan bu hareketler için olan ayarları değiştirdiysen ondan dolayı olabilir.
mage kullanmadım ezsecretsettings hatırlamıyorum ezcc yuklu ayarlarında en altta reset modules ayarı var onla uğraştım diye hatırlıyorum sadece

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Grknbrk Öncelikle packix reposundan littleX i yüklemeyi bir dene... Yine olmazsa aşağıdaki yöntemi bir dene

Mage - Gizli AnaEkran Ayarları iOS 11 bu konudaki dosyaları konuda anlatıldığı gibi değiştirip dener misin? burdaki ayarlardan kaynaklanıyor genelde bu sorunlar.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@gokmenecer tweak için söylediğin repoyu kullandım zaten hatta lockglyphx bunu kaldırmak için zorladı mage kontrol ettim hiç kurmamışım bile

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@gokmenecer packix reposunda 1.3.7 var güncel olan bu değil mi ?
dediğini kurayım birde deniyorum şimdi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Grknbrk Artık bu dediğim yerde güncelleme alıyor. O yüzden ordan denemeni tavsiye ederim.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@gokmenecer yok hocam hala aynı üstüne bottomcontrolx kurdum oda sadece kilit ekranda çalışıyor uygulama içinde vs çalışmıyor.
bi semirestorelite çalıştırcam galiba
Mesaj düzenlendi:

@gokmenecer şimdi semirestore lite çalıştırdım hiç bir tweak yok icleaner çalıştırım plist dosyalarında sildi.şöyle bi durum var denetim merkezi hiç yok bende ?

Son düzenleme:

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@gokmenecer hocam iphone x görünümünü yakalamak için bu tweak en iyisi mi oluyor şimdi? Youtube da fluidity, fluidity enabler gibi tweakler de gördüm kafam karıştı. Ben statusbar dock alttaki çubul ile uygulama kapatma kilit ekranının iphone x gibi butonlu olmasını istiyorum bu tweak her işi görüyor mu?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
@gokmenecer hocam iphone x görünümünü yakalamak için bu tweak en iyisi mi oluyor şimdi? Youtube da fluidity, fluidity enabler gibi tweakler de gördüm kafam karıştı. Ben statusbar dock alttaki çubul ile uygulama kapatma kilit ekranının iphone x gibi butonlu olmasını istiyorum bu tweak her işi görüyor mu?
Littlex iyidir digerlerine göre. Sadece Statusbar istiyorsan repoda StatusbarX var kurabilirsin

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iOs 10.2.1 için iPhone x durum çubuğu arıyorum statusbarx iOs 11 uyumlu iOs 10.2.1 uyumlu bildiğiniz bir tweak var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt