Neler yeni

Tweak LittleX

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
iOs 10.2.1 için iPhone x durum çubuğu arıyorum statusbarx iOs 11 uyumlu iOs 10.2.1 uyumlu bildiğiniz bir tweak var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Moveable9 ile benzetebilirsiniz. Durum çubuğundakilerin yerini değiştirmeye yarıyor.

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Az önce ss alamadım iphone x gibi tam kapsamlı çalışıyormuş tweak 🤣🤣🤣 Güç Tuşu + Ses Açma Tuşu ile ss alabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karabiber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tweak tam olarak nasıl kaldırılıyor ? Cydiadan kaldırdım icleaner ve filza ile dosyalarını temizledim ancak tam olarak kalkmadı sistemimde. iphone X'in status barını bozdu. Konu hakkında bir fikri olan var mı acaba ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu tweak tam olarak nasıl kaldırılıyor ? Cydiadan kaldırdım icleaner ve filza ile dosyalarını temizledim ancak tam olarak kalkmadı sistemimde. iphone X'in status barını bozdu. Konu hakkında bir fikri olan var mı acaba ?
Malesef o sorunu var ama istersen şöyle yap, tekrar kur. Ayarlardan littlex'i devredışı bırak respring yap statusbar düzelirse kaldırırsın.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Status bar sorunu düzeldi mi arkadaşlar ? Homegesture yerine kullanmayı düşünüyorum zira..

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Status bar’daki kasma unc0ver yukledikten sonra duzeldi bende.

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam merhabalar ekran görüntüsündeki logoları yapmak için hangi temayı kullanmam gerek. Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt