Neler yeni

Tweak Liberty

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne gibi bir sorun yaşadın? Ben 10 dklık ban yiyordum. Ayrıca ios sürümün ve kullandığın jb hangisi öğrenebilir miyim?
Liberty tweak ile denediğimde ben oyuna giremedim giriş ekranında hata verdi diğer bütün bypass tweakleri bende işe yaramadı sona A-bypass ile denedim ilk deneme de oyuna girebildim, cihaz iphone 6s sürüm 13.3.1 chakra1n Windows -linux ile jeilbreak yaptım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Liberty tweak ile denediğimde ben oyuna giremedim giriş ekranında hata verdi diğer bütün bypass tweakleri bende işe yaramadı sona A-bypass ile denedim ilk denemek de oyuna girebildim, cihaz iphone 6s sürüm 13.3.1 chakra1n Windows -linux ile jeilbreak yaptım

repo verebilirmisin özelden

angarali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende a-bypass kullaniyorum işe yarıyor ios13.3 iphone 11pro da

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Pegasus için bir çözüm bulan var mı?

edit: bypass tweaklerinin birkaçını kaldırınca çalıştı. Şu an sadece liberty ve shadow yüklü, hangisi çalıştı bilmiyorum :)

Son düzenleme:

orhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A-bypass ve FlyJB ikiside şuan Papara uygulaması için etki etmiyor. Geliştiricilere ulaştım papara uygulaması için ayar çekerlerse olur gibime geliyor.

aahmetbayraktar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A-bypass ve FlyJB ikiside şuan Papara uygulaması için etki etmiyor. Geliştiricilere ulaştım papara uygulaması için ayar çekerlerse olur gibime geliyor.
Arkadaşım uygulamayı kur giriş seçeneğini Facebook veya Apple olarak seç ve hesapla ilişkilendir direk giriş yapılabiliyor ama her girişte şifre istiyor mesaj olarak şuan güncel sürümde bu dediğim olay oldu hemde tweak kullanmadan
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşım uygulamayı kur giriş seçeneğini Facebook veya Apple olarak seç ve hesapla ilişkilendir direk giriş yapılabiliyor ama her girişte şifre istiyor mesaj olarak şuan güncel sürümde bu dediğim olay oldu hemde tweak kullanmadan
Facebook ile eşleştirmek içinde ++Appstore tweake i ile uygulamayı downgrade edin faceyle iliskilendirin oyle deneyin

Son düzenleme:

HiddenWiki

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Mesaj düzenlendi:

Facebook ile eşleştirmek içinde ++Appstore tweake i ile uygulamayı downgrade edin faceyle iliskilendirin oyle deneyin
Biraz daha açar mısın hesapla nasıl ilişkilendireceğiz appleyi seçip kullandığım telefon numarasını yazınca bu numara zaten kullanılıyor hatası alıyorum

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Su iki uygulamayi deneyecek babayigit varmi birzahmet

Hayirli ramazanlar bu arada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tips
Tips
Üst Alt