Neler yeni

Led ekran

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Televizyon ekranına sivri bir cisim isabet etti temas ettigi bölgede beyaz iz oldu çözümü var mı ? image.jpg

Rockness

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Televizyon olsun, telefon tablet bu durumlarda çözüm pek denk gelmedim tablet ve telefonlarda ekran koruyucular karşılıyor bi nebze olsunda televizyon için üzücü

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Televizyon olsun, telefon tablet bu durumlarda çözüm pek denk gelmedim tablet ve telefonlarda ekran koruyucular karşılıyor bi nebze olsunda televizyon için üzücü
Odada tadilat yapıyorduk yan keskiyle ince metal kestik tvden sekti şans işte zararı yok ama göze zararı var :)

Rockness

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Odada tadilat yapıyorduk yan keskiyle ince metal kestik tvden sekti şans işte zararı yok ama göze zararı var :)
Üzücü oldukça ya başıma gelen bir durumdu ama hiç televizyonda karşılaşmamıştım ama radyasyon vs yaymaz umarım göz yorabilir

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Üzücü oldukça ya başıma gelen bir durumdu ama hiç televizyonda karşılaşmamıştım ama radyasyon vs yaymaz umarım göz yorabilir
Sadece siyah ekranda görünüyor hocam göz yormalıl birşey fark etmedim şuan.

Ekli dosyalar

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Belki direkt ölen pikseller konusunda bir şey yapılamayabilir fakat en azından göz zevkini bozmaması açısından bazı müdahalelerde bulunulabilir.Şahsen çok etkilemiyorsa görüntüyü kafana takmamanı tavsiye ederim.Bu tarz konular bazen takıntı haline gelebiliyor ve cihazdan soğuma evresine kadar gidebiliyor kendi açımdan konuşursam eğer :D

Rockness

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sadece siyah ekranda görünüyor hocam göz yormalıl birşey fark etmedim şuan.
Yok benim tabletimde başıma gelmişti sende demek ki daha hafif zaten pek belli olmuyor ama tabletim göz yoruyordu aşırı derecede ağrıyordu gözlerim ondan söyledim

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Belki direkt ölen pikseller konusunda bir şey yapılamayabilir fakat en azından göz zevkini bozmaması açısından bazı müdahalelerde bulunulabilir.Şahsen çok etkilemiyorsa görüntüyü kafana takmamanı tavsiye ederim.Bu tarz konular bazen takıntı haline gelebiliyor ve cihazdan soğuma evresine kadar gidebiliyor kendi açımdan konuşursam eğer :D
Şimdi o ölü pikseli gördük bir kere ota boka göz oraya kayıyor görünmese bile göz onu arar oldu 😁😁

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ölü pixel, geçmiş olsun panel değişicek büyük ihtimal led paneli

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
TV marka ve model lazım onun dışında bulunuyor kolay ;)

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dostum bunun ayarlarda hakkında kısmı varsa modelini yazması lazım bak bi yaz one göre bulayım :)

Tips
Tips
Üst Alt