Neler yeni

Kurulu Sistem Üzerinden Amd Kart Değişimi Sonrası 3 MB Bellek Sorunu

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AMD 6850 kartın iflas etmesi sonrası 1060 GTX kartı Hacintosh yüklü diske tekrar, silip kurmadan Geforce kartı tanıtmanın bir yolu var mı?
3MB olarak gözükmekde. sistem açılıyor normal şekilde.

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
amd catalyst driverlarını kaldırıp nvidia drivelarını yüklemen gerekiyor sanırım.

Son düzenleme:

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
amd catalyst driverlarını kaldırıp nvidia drivelarını yüklemen gerekiyor sanırım.
İyide driver sayfasında hacintosh için driver seçeneği yok

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@refmusic eger mojave kullanıyorsan şu anda cözüm yolu yok.
eger high sierra kullanıyorsan clover configurator ile config dosyasından inject nvidia ve nvidia offical bölümünü işaretleyip nvidia disable bölümünü ve inject intel ile atiyi kaldıracaksın. sonrasında nvidianın web driverını kuracaksın.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@refmusic eger mojave kullanıyorsan şu anda cözüm yolu yok.
eger high sierra kullanıyorsan clover configurator ile config dosyasından inject nvidia ve nvidia offical bölümünü işaretleyip nvidia disable bölümünü ve inject intel ile atiyi kaldıracaksın. sonrasında nvidianın web driverını kuracaksın.
El Capitan 10.11.6 kullanıyorum. Uygun driver bulup yükledim. Yeniden başlattım driver üst barda gözüküyor fakat 3mb sorunu devam ediyor..

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A. Selam. Boot ederken nvidia ile alaka bir seçeneği disable yazan yeri aktif ederek çözdüm. Her boot da yapıyorum.
Ses kartı driver sorunum var sadece.
(Üst mesajda çözümü veren sizsiniz yeni gördüm.)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
A. Selam. Boot ederken nvidia ile alaka bir seçeneği disable yazan yeri aktif ederek çözdüm. Her boot da yapıyorum.

Sistemi çalıştırmakta kullandığın EFI klasörü içinden config dosyasını clover configurator ile açıp boot sekmesinden aguments başlığı altında nv_disable=1 girdisini silersen her açılışta aynı ayarı yapmak zorunda kalmazsın.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max

merhabalar. kalıcı olarak yapabiliriz. whatsappdan ya da özelden yazarsanız halledebiliriz. sesi de halledebiliriz.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlginiz için teşekkürler fakat şuan ilgili yeri düzeltim. Ses kartınıda kext ile halletim.

sinanyolci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İlginiz için teşekkürler fakat şuan ilgili yeri düzeltim. Ses kartınıda kext ile halletim.

bootloader olarak clover kullanıyorsanız bence güncelleme zamanı geldi opencore diye bi yükleyici var çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. ama ekran kartı nvidia kullanılacaksa high sierra üstü kurtarmaz.

Tips
Tips
Üst Alt