Neler yeni

Kunduz(soru çözdürme uygulaması)

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar bu app zorlandığımız her soruyu uzmanlarca çözdüren ve hızlı yanıt veren bi uygulama .Ama uygulama ücret karsıgında bu işi yapıyor. Bunun çözümü var mıdır? Ücreti yatırınca x olan kısım aktif oluyor bilen arkadaşlar bu durumu çözebilir mi?

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorunuz ne tam olarak ? Uygulama içi satın alımsa bedavaya olmuyor hem forumda konusu var lütfen önce arama yapın👍🏾

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sorunuz ne tam olarak ? Uygulama içi satın alımsa bedavaya olmuyor hem forumda konusu var lütfen önce arama yapın👍🏾
Konu olduğunu biliyorum çünkü o konuyu da açan benim.hocam şöyle yapalım ben bi yere bastığımda oranın calışması için gereken kodları gösteren bi tweak var mı? Terminal üzerinden gösteren var diye okumuştum var mı bilginiz?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konu var olmadığı test edilmişti tekrar konu açmak yerine ordan devam edebilirsiniz. Terminal kodları için arama yapmanız gerek çünkü tam anlayamadım istediğinizi

Ottomanstate

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appcake den oyun indiriyorum açılmıyor sebebi nedir¿

halilibrahim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Ottomanstate forum kurallarını okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum
Kardeşim bişey soracağım😂 biz Ext3nder ile ipa dosyasını cıkartıp app yi düzenleme yapabiliyor muyuz xcode ile yazılmış uygulama ama bilmediğim kısım .nip dosyasını ne ile acabilirim? Benim de alakasız oldu ama 🤷‍♂️

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kardeşim bişey soracağım biz Ext3nder ile ipa dosyasını cıkartıp app yi düzenleme yapabiliyor muyuz xcode ile yazılmış uygulama ama bilmediğim kısım .nip dosyasını ne ile acabilirim? Benim de alakasız oldu ama

Chrome ile aç

Tips
Tips
Üst Alt