Neler yeni

Aktivite Kullandığınız Widgetler

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@Yunusefe27

Kardeşim şu status barı aynen seninki gibi nasıl yaparım, batarya icon’u ve % ‘li gösterge ve diğerleri

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim statusbarı ( Neptüne ) ile yapdım yüzdeyi ise direk tlf ayarlar-pil - pil yüzdesi seçeneğini aç çıkıyor
Kardeşim Neptune bende cihazı felç ediyor donuyor mecbur restars yeniden jb yapıp kurtarıyorum cihazı,
Hem 2.1 - hemde 1.1’ i denedim olmuyor packix’den kurdum sen nerden kurdun çalışıyordki?

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim Neptune bende cihazı felç ediyor donuyor mecbur restars yeniden jb yapıp kurtarıyorum cihazı,
Hem 2.1 - hemde 1.1’ i denedim olmuyor packix’den kurdum sen nerden kurdun çalışıyordki?
Kardeşim ( neptune) kullanıyorsan ( iCleaner ) gir ( libmoorecon ) seçenğini kapat bu tweak açık olduğunda bir biri ile çakışıyor opennotifier kullanıyorsada libmoorecon açıyor bilgin olsun bu tweakler varsa kapat çalışır o zaman ben öyle yaptım bende çalışıyor bir sıkıntı olmuyor ilk sıralar bendede çok Safe moda atıyordu homegeusture veya littlex dede aynı sorunu yaşamışdım bunu uygularsın bir sıkıntı kalmaz inşallah 👍

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim ( neptune) kullanıyorsan ( iCleaner ) gir ( libmoorecon ) seçenğini kapat bu tweak açık olduğunda bir biri ile çakışıyor opennotifier kullanıyorsada libmoorecon açıyor bilgin olsun bu tweakler varsa kapat çalışır o zaman ben öyle yaptım bende çalışıyor bir sıkıntı olmuyor ilk sıralar bendede çok Safe moda atıyordu homegeusture veya littlex dede aynı sorunu yaşamışdım bunu uygularsın bir sıkıntı kalmaz inşallah
Bende bu yama tweak’ler yok ama yinede çalışmıyor neyse HomeGesture’ye devam teşekkürler

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende bu yama tweak’ler yok ama yinede çalışmıyor neyse HomeGesture’ye devam teşekkürler
Kardeşim status Barla ilgili mutlaka bir tweak vardır onun için çalışmıyordur iCleaner ile tüm tweakleri kapat öyle denemeni tavsiye ederim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dock’u iOs 12 de böyle nasıl yaparım?
İthemer tema programı ile yüklü temalarınızdan dock isimli klasörü seçerek tapabilirsin. (Her temada bulunmuyor deneme amaçlı ambre thema, Oxygen thema veya primo themaları yükleyerek bakabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt