Neler yeni

Kullandığınız operatör ve tarife paylaşımı

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar ben Vodafone’nun Red 15GB tarifesini kullanıyorum. (İnstagram,Spotify ve watsapp) uygulamaları sınırsız Ayda 77₺ ödüyorum. Hem netim yetmiyor hemde çekim gücü pek iyi değil.
Sizlerin kullandığı operatör ve tarife nedir? Belki herkes yazarsa içlerinden uygun olanı seçip bizde o tarifeye geçebiliriz. 😅

Gencaver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evde falan internet yok mu mübarek bende 7gblik internet var yetiyor.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Paket konusunda Vodafone daha iyi. Yüksek paketler de sadece. Orta, düşük seviye paketler de Türk Telekom daha iyi. Sende çok kullandığın için Vodafone devam derim. Abimin kullandığı Red 20 var. Instagram, Twitter, Facebook, Youtube, Spofity, WhatsApp gibi uygulamalar sınırsız. Geriye ne kalıyor zaten. İstediğin kadar gir. :D Ek 20 GB var. Sana da onu öneririm ama fiyatı senin verdiğinin iki katı neredeyse. 125 TL. Evinde internet yoksa verilebilir.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Türk Telekom Prime Eksper 20GB kullanıyorum ben 59TL. 20GB yetmediğinde ise 10GB için 15 TL ödüyorum. İlk 3 ayda her ay 10GB'da ekstra veriyor. Ancak sosyal medya için sınırsız vs. durumu yok.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Red 15 plus kullanıyorum memenunum şimdilik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
paketi kullanıyorum. Hem müşteri temsilcileri, hem hızı, hem çekim gücü anlatmaya gerek yok. Hepsini kullandım, seyahat eden birisi olduğum için hepsinde sorun yaşadım. En az sorun yaşadığım ise Turkcell oldu. Pahalı biraz ama yapacak bir şey yok.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Türk Telekom 10 GB - 1000 DK - 1000 SMS 29 tl Çekim gücünden memnunum hızı da tatmin edici hem de uygun :)
Buna geçiş var mı adı ne tarifenin? Diğer hattı taşıyayım buna olmazsa ;)
Mesaj düzenlendi:

Bu
paketi kullanıyorum. Hem müşteri temsilcileri, hem hızı, hem çekim gücü anlatmaya gerek yok. Hepsini kullandım, seyahat eden birisi olduğum için hepsinde sorun yaşadım. En az sorun yaşadığım ise Turkcell oldu. Pahalı biraz ama yapacak bir şey yok.
Malesef yetmez bu bana :(

Son düzenleme:

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Turkcell, İşle Platin Prestij (Kurumsal)
15GB, 10.000 DK ve 250 SMS Her Yöne,
1000 DK ve 100 SMS Yurtdışı Yönüne,
Yurt Dışında 3 Gün ek ücret ödemeden dolaşım,
Tv+ 10 GB, Fizy, Bip, Lifebox 95₺/24 Ay
TV+ dışında diğer uygulamalara verdiği interneti kullanmıyorum ama ayda ortalama 40-50 GB a ulaşıyor harcadığım internet, hediyelerle beraber.

Temmuz 2018’den beri kullanımım:

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
EGM tarifesi kullanmaktayım. Her yöne 1000 dk. EGMliler ile 5400 dk. Her yöne 1000 SMS 23 gb internet :) 31 lira ödüyorum. İnanmayan olursa ekran görüntüsü atabilirim. Esasen Telekom’un böyle bir tarifesi yok, yanı var ama internet 7 gb sadece. Bende ise 23 gb :)

Gokcesel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
TT Prime Ekpser 15 GB tarifesi kullanıyorum, 1000 dk 1000 sms 15 gb internet 57 lira. Şebekesi genel olarak iyi Ankara'da ama evde çekmiyor, Turkcell'e taşıyacağım o yüzden. Lifecell sarı günler paketi; 1000 dk 100 sms 15 gb internet 59 lira tarifesi var şuan ayın 20'sine kadar geçerliymiş kampanya değerlendirmek isteyenlerin dikkatine :)

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Türk Telekom Prime Eksper 20GB kullanıyorum ben 59TL. 20GB yetmediğinde ise 10GB için 15 TL ödüyorum. İlk 3 ayda her ay 10GB'da ekstra veriyor. Ancak sosyal medya için sınırsız vs. durumu yok.
Bende Egm 15gb var, geçemiyor muyuz oraya?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
EGM tarifesi kullanmaktayım. Her yöne 1000 dk. EGMliler ile 5400 dk. Her yöne 1000 SMS 23 gb internet :) 31 lira ödüyorum. İnanmayan olursa ekran görüntüsü atabilirim. Esasen Telekom’un böyle bir tarifesi yok, yanı var ama internet 7 gb sadece. Bende ise 23 gb :)
Yok böyle bir tarife size özel herhalde

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok böyle bir tarife size özel herhalde

Ben zaten olmadığını söylemiştim. Sistemsel bir açıkları vardı yıllardır kullanıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt