Neler yeni

Kullandığımız kılıf ve ekran koruyucular

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar bu konu altında kullandığımız koruyucu ürünlerin görüntülerini veya bilgilerini (fiyat,kalite vs.) paylaşalım herkes istifade etsin bence :)
uygunsa konuyu devam ettirelim.
saygılar...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
1.5 dolarlık Aliexpress kılıfı :D
hafif düşüşlerde etkili koruma.

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kılıf oldum olası sevemedim kullanmıyorum.
Bir gün kadıköy metrosundan çıktım bir abimiz tezgah açmıştı ekran koruyucu gördüm ne kadar dedim 7.5 dedi 5 e veriyorsan alıyorum dedim aldım gittim o gün bugündür hala onu kullanıyorum markasını o abide bilmiyordur bence :D

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Spigen liquid crystal
Spigen liquid armor
Fiyatlar değişiyor 49-69 arası galiba. Aslında memnundum ama aşırı sıcaklardan sonra biraz genleşti sanki kılıf arka kamera kısmı tam oturmuyor.
Ekran koruyucu olarakta spigen cam ekran koruyucu var ondan memnunum çizik kırık yok.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kılıf bunu kullanıyorum tip olarak süper de nefret etmeye başladım artık silikon kılıflardan. Bana cebimden çıkartırken zorlanmayacağım, cebi de dışarı çıkarmayacak kılıf lazım uçuk fiyatlı olmayacak önerilere açığım. Cihaz 6S
AEEC187F-4FA0-4092-9316-26ABC88556EE.jpeg

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kılıf bunu kullanıyorum tip olarak süper de nefret etmeye başladım artık silikon kılıflardan. Bana cebimden çıkartırken zorlanmayacağım, cebi de dışarı çıkarmayacak kılıf lazım uçuk fiyatlı olmayacak önerilere açığım. Cihaz 6S
Ekli dosyayı görüntüle 6893
AliExpresste yumuşak plastik kılıflar var onlara bakabilirsiniz. Biraz ince oldukları için düşürmeye bağlı olarak iyi koruyamayabilir.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AliExpresste yumuşak plastik kılıflar var onlara bakabilirsiniz. Biraz ince oldukları için düşürmeye bağlı olarak iyi koruyamayabilir.
Aliexpress değil de n11 gittigidiyor gibi yerlerden öneriye açığım aliexpress ten alışveriş şuan mantıklı değil takipli kargo parası zaten 2$ olmuş 😂

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aliexpress değil de n11 gittigidiyor gibi yerlerden öneriye açığım aliexpress ten alışveriş şuan mantıklı değil takipli kargo parası zaten 2$ olmuş 😂
Takipsiz kargo iyidir ya. Aldıklarımın hemen hemen hepsi geldi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bizim dızdolar el koyuyor takipsiz olunca hiç biri gelmedi o yüzden bir şey alırsam 2 dolar daha verip takipli alıyorum
geçmiş olsun hocam bazı yerlerde olabiliyor maalesef

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
geçmiş olsun hocam bazı yerlerde olabiliyor maalesef
Kılıfsızda kullanılmıyor bu meret, elimden kayıyor sürekli yokmu böyle silikon olmayan ultra thin bi kılıf tr de satılan, link atabilirsiniz gencolar :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kılıfsızda kullanılmıyor bu meret, elimden kayıyor sürekli yokmu böyle silikon olmayan ultra thin bi kılıf tr de satılan, link atabilirsiniz gencolar :)

umarım doğru modeldir. Bunlar yumuşak plastik hem ince hem elde güzel duruyor.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

umarım doğru modeldir. Bunlar yumuşak plastik hem ince hem elde güzel duruyor.
6s var bende demin bi tane sipariş verdim plus modellere uygunmuş iptal ettim ama çekildi tutar şans yok ki 😂

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende almayı düşünüyorum bu otterbox nasıl acaba kullanan var mı?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende almayı düşünüyorum bu otterbox nasıl acaba kullanan var mı?
Alma cebten çıkaramazsın telefonu zorlanırsın, aynı zamanda cebini de dışarı çıkartır uyuz olursun

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonu çok düşüren birisi olarak 360 kılıf kullanıyorum. İyi ki de kullanıyorum yoksa anasını bellerdim telefonun. 😂😂 Şubatta aldım tek çizik yok onun sayesin de. Misss 😂😂

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Alma cebten çıkaramazsın telefonu zorlanırsın, aynı zamanda cebini de dışarı çıkartır uyuz olursun
Bu kılıf silikon mu? Bende Apple silikon kılıf var zaten çanta da heryere yapışıyor

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu kılıf silikon mu? Bende Apple silikon kılıf var zaten çanta da heryere yapışıyor
Silikon gibi duruyor silikon değil mi?
Mesaj düzenlendi:

Telefonu çok düşüren birisi olarak 360 kılıf kullanıyorum. İyi ki de kullanıyorum yoksa anasını bellerdim telefonun. 😂😂 Şubatta aldım tek çizik yok onun sayesin de. Misss 😂😂
Telefonu hiç düşürmeyen biri olarak bana çooook mu çok ince bir şey lazım, çiziklerden korusun yeter

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iade edilir hocam, linki örnek olarak atmıştım.
Bunu aldım hocam attığının aynısı

Mesaj düzenlendi:

Bugün eski kılıfımı kullanmaya başladım 10 tl ye mi ne almıştım bayağı hafifmiş bu iyi geldi uzun bir süre kalın silikon kılıf kullandıktan somra.
4C2A0F19-71B7-4F82-9D0E-2F3344E059CB.jpeg93A17C11-531B-413B-848A-E6C0B40D3B87.jpeg

Somunkiran

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kaplattım. Eğer sürekli düşürenlerden değilseniz, sadece çizilmesinden endişe duyuyorsanız tam size göre. Ayrıca kılıfsız kullanımda olduğu gibi elden kaymıyor. Bununla beraber kaplamanın üzerine yine kılıf takabiliyorsunuz. Gayet memnunum, herkese tavsiye ederim. Canımı sıkan tek yönü uygulanışı biraz zahmetli. Onun dışında hiçbir sıkıntısı yok.

Tips
Tips
Üst Alt