Neler yeni

Konu dışında bile cihaz/jb vs var

Gggggkkkk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar azıcık özgün olalım nedir yahu bu her yere jb jb jb :DD:okay:

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bence konuyu kapat gitsin. Yorum olacak bir metni konu olarak açmışsın

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
JailbreakTR.com adlı bir sitede instagram story yada ne bileyim siyasi bir konu mu açalım ?

Gggggkkkk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
JailbreakTR.com adlı bir sitede instagram story yada ne bileyim siyasi bir konu mu açalım ?
Bu ne agresiflik ömer bey :devil-flip:
Donanımhaber konu dışında yalnız donanım mı konuşuyor 😂 ya da frmtr'de türkiye'yi mi konuşuyorduk sanıyorsunuz?

Konu dışı ya hani :flipa:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Madem konu açtınız. Fikrinizi de beyan edin. Ne gibi bir etkinlik ya da konu düşünüyorsunuz ? @Gggggkkkk

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Madem konu açtınız. Fikrinizi de beyan edin. Ne gibi bir etkinlik ya da konu düşünüyorsunuz ? @Gggggkkkk
Kimse kusura bakmasın burası Crack Forumlarına hiç ama hiç benzemiyor. Burayı güzel yapan seviyesi. Sorunun varsa forum başlığına yazarsın, konu açarsın. Herkes eğlenmek için konu açarsa..

Gggggkkkk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tabiki hocam.

Örneğin bir kitap konusu açabiliriz, her hafta bir kitabı bitirip onunla alakalı gündem yaratabiliriz. Veya örneğin bir Wiki oluşturabiliriz topluca, MediaWiki kaynağı ücretsizken hem de yeni JBciler için çok işlevsel olur.

Ya da en basitinden dertleşebiliriz hocam, biri derdini anlatır. Programlama bilenlerimiz diğerlerine dersler verir. Nice örnekleri var ustam bunun.

Benim fikrim KonuDışı bölümüne JB sorunlarını yazma ile ilgili kısıtlama getirilsin. Nasıl ki her kategori başlığına diğer katrogrilerden içerik paylaşamıyorsak, sorunu olan sorun-çözüm bölümüne yazsın.
Ceza burada da geçerli olsun ki farklı konular artsın hocam.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Gggggkkkk buyrun ilk konu dışı konunuzu açın görelim. Fikirler güzel önemli olan kullanıcılardan alacağımız geri bildirimler. Bir önceki bayan arkadaşın konusunda yazdığınız mesajın ön yargı oluşturduğunu görmüşsünüzdür. İlk konuyu da sizden görelim :) 👍🏾

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@sorsorustur burası hep özel kalacaktır emin olabilirsin :) forumda konu/yardım kirliliğini önlemek için çok uğraşıyoruz ve hep uğraşacağız 👍🏾

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu hortlama iyi oldu, benim bir sıkıntım var.

Tips
Tips
Üst Alt