Neler yeni

Konu Açma Kuralları

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Forumda Konu Açma Kuralları

Forumda konu açmadan önce, arama yaparak açmak istediğiniz konunun bir başkası tarafından açılmadığından emin olun. Eğer daha önceden açılmış aynı konu mevcut ise yöneticiler tarafından konunuz silinebilir.

Kurallar

• Paylaşım, Tavsiye, Bilgilendirme gibi konularınızı, ilgili kategoriye açın.
  • Soru(n)larınızı ve yardım taleplerinizi alakası olmayan konuların altına yazmak yerine "Yardım | Soru-Cevap" kategorisi veya aktif olarak kullanılan Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz konusuna mesaj atın.
  • Konu başlıklarının açıklayıcı, kısa, öz ve konu ile alakalı olmasına dikkat edin.
  • “Acil, Dikkat, Lütfen, Yardım, Ne olur bir bakın” gibi anlamsız başlıklar kullanmayın.
  • Nokta, virgül ve Büyük/Küçük harf gibi Türkçe kurallarına uymaya özen gösterin. Türkçe'mizi güzel kullanmak hem iletişimimizi arttırır hem de daha kaliteli bilgi aktarımı sunar.
  • Büyük harf forum dünyasında bağırmak anlamına gelir. Bağırıp çağırmak yerine Türkçe kurallarına uyun ki, okuyucunun sizi rahatlıkla anlayabilmesini sağlamış olun.
  • Soru(n)larınızı belirtirken Cihaz ve Sürüm belirterek hatanın görüntüsünü atmaya özen gösterin. Bunu yapmanız çözümü hızlandırır.
  • Yorum yaparken alıntı yapmak yerine kişi isminin başına "@" kullanarak belirtmeye çalışın. Örn; @efsane6
  • Yorum ve konularda argo içerik kullanmayın.
  • İlginizi çeken bir konuyu tamamen okumadan soru sormak yerine içeriği tamamını okuyun.
Konu açma kurallarına uyduğunuz ve anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Kural ihlaline ısrar etmeniz durumunda uyarı puanı verilerek forum etkinliğiniz kısıtlanabilir. Mevcut uyarı sistemi hakkında detaylı bilgi için, Duyuru - Yeni Uyarı Sistemi // Tüm Üyelerimizin Dikkatine.!!

Moderatör tarafından düzenlendi:
Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt