Neler yeni

Kolay yoldan para kazanma!

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar öğrenciyim kolay yoldan nasıl para kazanırım lütfen yardımcı olun birsürü alternetif aradım bulamadım.
3 ay içinde biryerden gelir elde etmem lazım.önerilerinizi bekliyorum.internetten-para-kazanma-e1523013161308.jpg

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Git bi otele ben bellboy olacağım de dil varsa çat pat.
Güzel bahşiş gelir turistler gelmeye başladı.
Bazı restoran ve taksicilerle anlaş atıyorum şu saatte müşteri çıkacak otelden havaalanına sen götür de taksiciden de alıyorsun para güzel restoranlara müşteriyi yönlendiriyorsun restorandan da alıyorsun.
Bazı arkadaşlar tanıyorum babamdan çok geliri var adamların. Ama kendini ezdirmemen ağzın iyi laf yapmalı biraz (argo tabir olabilir tdk ya bakmadım) pinç olman lazım.

Son düzenleme:

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben akşama kadar koli taşıyorum asgari ücretle varsa kolay bir iş bana da söyleyin :)
@RimeX güzel bir yol göstermiş, araştr bence.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Para kazanmanın yolu çok ama hiç biri kolay değil. Zaten öyle olsaydı....

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Photoshop biliyorsan her yerde afiş ihtiyaçları oluyor. Belli bir yeteneğin/becerin yoksa para banka hesabına havadan gelmiyor maalesef. Son zamanlarda özellikle internetten para kazanma imkanları da iyice azaldı. Bionluk gibi sitelere bakarak, internetten nasıl para kazanılacağı hakkında fikir edinebilirsin.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
babadan zengin doğmadıysan karşılıksız para bekleme kardeş :D

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tşk hepinize ben mesleği buldum sabah 8 de çıkıyorum evden yerde ne bulduysam 5krş 10krş küçük büyük demeden toplarım köşeyi dönerim😂
Mesaj düzenlendi:

Photoshop biliyorsan her yerde afiş ihtiyaçları oluyor. Belli bir yeteneğin/becerin yoksa para banka hesabına havadan gelmiyor maalesef. Son zamanlarda özellikle internetten para kazanma imkanları da iyice azaldı. Bionluk gibi sitelere bakarak, internetten nasıl para kazanılacağı hakkında fikir edinebilirsin.
Nerede mesela nasıl sponsorluk alabilirim yada bunun sitesi varmı photoshop yaparım

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dost acı söyler ama önce zihniyeti değiştirmen gerekiyor.Yaşını bilmiyorum muhtemelen küçüktür.10 sene önce benimde zaman zaman senin gibi düşündüğüm olmuştu.Sana önerebileceğim tek şey kolay yoldan para kazanmayı değilde sana her zaman para kazandıracak mesleğe odaklanman ve öncelikli olarak onu bulman.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tşk hepinize ben mesleği buldum sabah 8 de çıkıyorum evden yerde ne bulduysam 5krş 10krş küçük büyük demeden toplarım köşeyi dönerim😂
Mesaj düzenlendi:

Nerede mesela nasıl sponsorluk alabilirim yada bunun sitesi varmı photoshop yaparım
İstanbulda isen devlet kurumları var ismek diye onlar sana istediğin eğitimi veriyor üstüne sertifika da veriyor milli eğitim bakanlığı onaylı onlarla bir çok iş bulabilirsin sana referans olabilirler, mesela ben oradan iki eğitim aldım bilgisayar kullanımı kursunun derslerine gitmedim sınav zamanları sınavlara girdim sadece bir işi için sertifika lazım olduğundan. Grafik tasarımda çoğu şeyi biliyordum ama illustrator ve indesign kullanımını, genel afiş broşür yapma inceliklerini vs orada öğrendim. Bulunduğun ildeki ücretsiz şeyleri araştır uzun lafın kısası.

BB33493C-51EC-4D6C-8816-29159B95CDBC.jpeg

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tşk.16 yaşındayım ve birilerinden para almayı sevmeyen biriyim amacım kendi paramı azda olsa kazanabilmek aydında oturuyorum Aydın civarına bakarım eğitim kursları varmı diye.Aslnda bir kolay para kazanma yöntemi buldum (Yabancı ülkelerde YouTube)arkadaşım var aylık 250 bin izlenmesine 2780 tl alıyor az para değil
Mesaj düzenlendi:

Şuan deneme aşamasındayım yazılım bilgimin olmasını çokk isterdim:(
Fakat yok öğrenmekte istedim ama bulduğum kaynaklar çok karmaşık geldi.

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kolay yoldan değil çalışarak para kazanılır. Kolay yoldan anca tosuna para kaptırırsın ;)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tşk.16 yaşındayım ve birilerinden para almayı sevmeyen biriyim amacım kendi paramı azda olsa kazanabilmek aydında oturuyorum Aydın civarına bakarım eğitim kursları varmı diye.Aslnda bir kolay para kazanma yöntemi buldum (Yabancı ülkelerde YouTube)arkadaşım var aylık 250 bin izlenmesine 2780 tl alıyor az para değil
Mesaj düzenlendi:

Şuan deneme aşamasındayım yazılım bilgimin olmasını çokk isterdim:(
Fakat yok öğrenmekte istedim ama bulduğum kaynaklar çok karmaşık geldi.
Yazılım kolay değil ama zordan başlamak yerine kolay başlarsan ve peşini bırakmazsan öğrenebilirsin

JailbreakTR

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Abicim kolay diye bir şey yok bugun enes batur dediğimiz youtuberın biri analizini yapmıştı adam bir senede 340 küsür video atmış neredeyse her gün bir video. Bu adam hiç mi hastalanmıyor bir yere çıkmıyor gezip tozmuyor der insan. Video çekmek yarım saat bir saat olabilir ama editi emin ol 3-4 saat sürüyor en az. Bir de yüksek boyutlu videoyu upload etmesi var ki çile resmen. Kolay yoldan para kazanılmaz bu düşünceni kafandan çıkar ruhen bunalırsın.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kolay yoldan para kazanılmaz bu düşünceni kafandan çıkar ruhen bunalırsın.
İmzamı atarım. Ayrıca alın teri olmayan paradan da kimseye hayır gelmez abicim bunu da eklemek lazım.

Tips
Tips
Üst Alt