Neler yeni

Çözüldü Kodi Jailbreaksız

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kodiyi jailbreak olmadan indirme şansım varmı tweakbox çalışmıyor ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu içerisinde ipa dosyasını cydia impactor ile atarak kullanabilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appıcon40x40.png yerinde kalıyor. Başka ipa dosyalarıyla da denedim aynı yerde takılıyor.
Mesaj düzenlendi:

.png yüklenme kısmında kalması saçma video da ki yolu izledim dediğim gibi .pngye gelince kalıyor öyle

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

cuteftp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak olmayacaksa şöyle söyleyeyim, kodi iptv programı zaten. İptv yazarsan appstore'da birçok program mevcut. Eğer kodi'nin extra bir özelliğini kullanmayacaksan?

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biliyorum teşekkür ederim yorumun için. Ekstra özelliklerinden faydalanmak için yüklemek istiyorum

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak olmayacaksa şöyle söyleyeyim, kodi iptv programı zaten. İptv yazarsan appstore'da birçok program mevcut. Eğer kodi'nin extra bir özelliğini kullanmayacaksan?
Gardaşım Bana Tam Olarak Bu Kodi Ne İşe Yarar Anlayacağım dilde Açıklarmısın?Bana Sinema Güncel Filmleri İndirip İzleyebilirsin De???

Gülümse Kaderine :)

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Ben de yüklemeyi denedim aynı sorunla karşılaştım. ipa'da bir sıkıntı mı var acaba merak ettim. Siteden ios için olan versiyonunu indirdim.
Appıcon40x40.png yerinde kalıyor. Başka ipa dosyalarıyla da denedim aynı yerde takılıyor.
Mesaj düzenlendi:

.png yüklenme kısmında kalması saçma video da ki yolu izledim dediğim gibi .pngye gelince kalıyor öyle

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt