Neler yeni

Kilitli Iphone 11 Ekran şifresi kaldırma

Ahmet_b35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar selam, yakın zamanda arkadaşımı kaybettim, ailesi fotoğraflarını vs. istiyor. Şifre bulunduğundan dolayı açamıyoruz. Faturası mevcut, Apple desteği aradığımda sadece sıfırlayabileceklerini söylediler. Ücret karşılığı da açtırabilirim. Bu işlemler için program da satın alabilirim. Acil cevaplarınızı bekliyorum.

Cihaz
iphone 11

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Resmi tavsiyem; mahkeme kararı ile yasal mirasçıları (vefat edenin annesi, babası vb.) Apple'a başvuru yapıp bilgileri temin edebilir.
Gayrıresmi tavsiyem; çeşitli bypass programı bulup kilit ekranını geçerek içerikleri kurtarmanız ve sonrasında kendiniz ya da Apple'a başvurup cihazı sıfırlatmanız.

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İstanbulda iseniz belki kurtabiliriz,belirli modellerde belirli ios sürümlerine kadar kilit ekranını açma yapmıştım denemekte fayda var.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öyle bir şey yok. unut.
Unut diye bir şey yok. Bilginiz olmadığı konularda fikir de sunmayın ve ezbere yorum yapmayın.

Yakın zamanda Denizli 4. Sulh Hukuk Mahkemesi, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi 8. Hukuk Dairesi vs. kesinleşmiş kararları mevcut. Apple icloud içerikleri ve kripto hesapları da dahil olmak üzere vefat edenin mirasçılarına, dijital tüm içeriklere erişim izni verildi.

Ayrıca artık Apple tarafından hesap içeriklerine mirasçı ekleyebiliyorsunuz ve o kişiye gönderilen anahtar ile birlikte ölüm belgesini Apple'a sunduğunda mahkeme kararı olmadan da içerikleri talep edebiliyor.

İşin gayrıresmi olayına hiç girmiyorum. Şu ** tüm Apple cihazları bypass edilebiliyor. Bu yol ise tamamen kişinin kendi tercihidir...

hitbullets

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şimdi bu adama gayri resmi yollar ile bir cihazı kolayca nasıl açabileceğini kimse söylemeyecek mi ? Bu kadar korkuyorsak bu forum neden var arkadaşlar

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi bu adama gayri resmi yollar ile bir cihazı kolayca nasıl açabileceğini kimse söylemeyecek mi ? Bu kadar korkuyorsak bu forum neden var arkadaşlar
Mesele korku değil. Bu tür gayrıresmi yollar, forumlarda özellikle de bu forumda tasvip edilmiyor. Belli başlı kurallar var ve uymamız gerekiyor. Yoksa sorumluluk almamak için ekonomi forumlarındaki; yatırım tavsiyesi değildir gibi konuşmamız gerekir. Ayrıca hepimiz aynı internet dünyasının içindeyiz. İfade ettiğim gibi "bypass" ya da "icloud bypass" diye aratabilir. Ben sadece yolları gösterdim. Hangi yolu seçeceği ona kalmış. Destek isterse; her iki yol için de özelden yardımcı olmaya çalışırım. Gayrıresmi yolların tercihinin onaylanmadığı bir foruma da bu yöntemi açık açık yazarak, moderatör arkadaşlara ayıp edemeyiz. İyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt