Neler yeni

kilitekranına büyük pil yüzdesi nasıl ekleyebilirim?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kilitekranın büyük boyutlu pil yüzdesi nasıl ekleyebilirim?
jellyfish tweak yükledim ona da pili ekleyemedim.
tavsiye edeceğiniz telefonu gözüme sokmadan rahatca kilit ekranı ya da araç takımında görebileceğim pil durumu var mı?
şimdiden teşekkürler

iphone 6jb ios 11.2

dhaka_21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
xen html tweaki kurup ls ew.battery widgedini kurman lazım. o şekilde pil yüzdesini görebilirsin.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
teşekkürler oldu ama status bardaki boyu kadar oldu . fontu büyütme şansımız var mı?
Mesaj düzenlendi:

batteryHUD da işime yaradı. ses açma-kapama görüntüsü üzerine pil yüzdesi yazıyor. font büyük değil yine ama ortada olduğundan kolay okunuyor
bir de predix var. onu daha denemedim ama o da iyi gibi .ekran görüntüsü gibi ise daha iyi

: Tabi batteryhud u kaldırmadan predix i yüklediğim için respringte dönen yuvarlak loading ekranında kaldı. uncover ile jb kaldırıp tekrar deneyeceğim.tabi rootfs yapınca tweakler de gidecek. diğer tweakleri tekrar ekleyeceğim napalım.
: esas sorun predix teymiş .tek de yüklesem kalıyor. en iyisi vazgeçtim pilden

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

dhaka_21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hatalı tweak kaynaklı respring ekranında kalıyorsa. uncover'dan load tweaks'i kaldırıp jb yap, cydia açıp o tweaki kaldır. sonra load tweaks işaretleyip tekrar jb yap. respring yapıp normale dönecektir. rootfs yapmana gerek yok boşuna.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hatalı tweak kaynaklı respring ekranında kalıyorsa. uncover'dan load tweaks'i kaldırıp jb yap, cydia açıp o tweaki kaldır. sonra load tweaks işaretleyip tekrar jb yap. respring yapıp normale dönecektir. rootfs yapmana gerek yok boşuna.
bu şekilde iyimiş. teşekkürler. bir daha böyle birşey olursa uygularım

Tips
Tips
Üst Alt