Neler yeni

Kilidi açmak için ana ekran düğmesine basın yazısını değiştirme

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar sizde benim gibi değişik ve biraz kendinize özel iphone yapmaya çalışıyorsunuz buda size yarayabilir.

Sarı renkle işaretlediğim kısımdaki yazıyı nasıl değiştireceğimizi anlatacağım.
2018-07-20 13.41.05.jpg

1. Jailbreakli cihazınız da Filza veya eğer sürümünüzü destekliyorsa FilzaEscaped'i açın.
  2. Kök klasörüne ulaşana kadar arkadaki düğmeye dokunun. Başlığı olarak eğik çizgi ("/") olacaktır .
  3. Kök dizininden System/Library/CoreServices/SpringBoard.app. kısmına geliyoruz.
  4. Bu kısımda cihazınız hangi dilde ise Örneğin; Türkçe ise tr.lproj adlı dosyaya girin.
  5. İçerisinden SpringBoard.stringsdict adlı dosyaya tıklayın metin düzenleyici seçin
  6. Uyarı! ÜZERİNDE OYNAMADAN ÖNCE LÜTFEN YEDEKLEYİN AKSİ TAKTİRDE DÜZELTMEK İÇİN DİREK ATABİLİRSİNİZ.
  7. Aşağıdaki resimde işaretlediği yerler ne yazmasını istiyorsanız o şekilde değiştirin kaydet diyin ve resping atın tamamdır.

2018-07-20 13.49.39.jpg

Sonuç:
2018-07-20 13.53.00.png

Son düzenleme:

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Library den sonra CoreServices bu kısım yok bende.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
En başa gidip sonra library yaptın değil mi ?

Library dizininde ss atar mısın _?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
2CD7C34E-4F3E-46FF-93F7-D729C02F854A.png

Harf sıralaması yapıp tekrar bakmayı dener misin belki arada kaybolmuştur görmemişsindr

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
/Library/CoreServices/SpringBoard.app. buranın en başında yani system/Library/CoreServices/SpringBoard.app. bu şekilde girince oldu. Sanırım bu konularda yeni olduğum için atladım

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
/Library/CoreServices/SpringBoard.app. buranın en başında yani system/Library/CoreServices/SpringBoard.app. bu şekilde girince oldu. Sanırım bu konularda yeni olduğum için atladım
Evet şimdi devam edebilirsin dostum gerekli yerleri ama sakın unutma değiştireceğin dosyayı lütfen yedekle !

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hayır onu yaparsan tekrar jailbreak yapman gerek
Mesaj düzenlendi:

indir cydia üzerinden sonra ayarlara gir en üstten aşağı doğru çek resping atar.

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Emeğinize sağlık yaptım :wave:

utkuulu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam yolu yanlis vermissin ondan bulamamis arkadas, konuyu duzelt istersen. Kok dizinden sonda system var, yani / dan sonra library degil /system/library diye gidecek, paylasim icin tesekkurler, emoji destekliyormus hos oldu 👍🏻

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam yolu yanlis vermissin ondan bulamamis arkadas, konuyu duzelt istersen. Kok dizinden sonda system var, yani / dan sonra library degil /system/library diye gidecek, paylasim icin tesekkurler, emoji destekliyormus hos oldu 👍🏻

çok teşekkür ederim uyarın için

kerimozmen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende kayit et sorunu cikti iphone x 11.3.1 yazilari degistirdim adimi soy adimi yazdim olmadi kayit etmiyor

canozkan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
X te nasıl olcak. Verdiğiniz dizinde . Ekranı acmak için butona basın tarzında bişey yazıyor. Bizde yukarı kaydırın yazıyor. Büyük ihtimalle bizim dizin farklı. Bilen varmı ?

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@omeraksoy süper oldu dostum, eline sağlık. Yalnız tr de oldu ama telefonu ingilizce yapınca o en.lproj nin içinde SpringBoard.stringsdict dosyası olmuyor. İngilizce için konum farklı mı acaba?

Tips
Tips
Üst Alt