Neler yeni

Kelime Savaşı

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Son guncelleme bu acigi kapatti sanirim. Keske fazlaca elmas depolasaydim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Son guncelleme bu acigi kapatti sanirim. Keske fazlaca elmas depolasaydim

Aynısı ilk yaptığımda basıma gelmişti elmas depolamamıştım sonra gittim tekrar 7 tllik paketi aldım bol bol elmas depoladım 😂

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynısı ilk yaptığımda basıma gelmişti elmas depolamamıştım sonra gittim tekrar 7 tllik paketi aldım bol bol elmas depoladım
Tekrar alimdan sonra devam ediyomu yani acik. Son guncellemeden sonra.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tekrar alimdan sonra devam ediyomu yani acik. Son guncellemeden sonra.

Son güncellemeyi bilmiyorum ama güncellemeden öncede satın alım üzerinden belli bir süre geçince hile yapamıyodun tekrar alınca olmuştu dene bence bir büyük ihtimal olur

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Son güncellemeyi bilmiyorum ama güncellemeden öncede satın alım üzerinden belli bir süre geçince hile yapamıyodun tekrar alınca olmuştu dene bence bir büyük ihtimal olur
Onu yaptik canim biliyoruz gincelledikten sonra satinaa basarisiz oluyo. Belki tekrar kucuk paket alinca ayni sey olurmu onida deneyenden dinleriz.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Onu yaptik canim biliyoruz gincelledikten sonra satinaa basarisiz oluyo. Belki tekrar kucuk paket alinca ayni sey olurmu onida deneyenden dinleriz.

Adam denemiş işte. Oluyor diyor. Neyi anlamadığını anlamadım. Biri 7 lira verip senin için deneyecek mi ? 😂

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Adam denemiş işte. Oluyor diyor. Neyi anlamadığını anlamadım. Biri 7 lira verip senin için deneyecek mi ?
Demek istedigim suydu. Ben zaten alt paketi alip ondan sonraki her alimi ucretsiz aliyodum hergun. Son guncellemeden sonra vermedi yani alt paketi alip tekrar oluyomu bu guncellemeyle diye sordum. Adam guncellememiski.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Demek istedigim suydu. Ben zaten alt paketi alip ondan sonraki her alimi ucretsiz aliyodum hergun. Son guncellemeden sonra vermedi yani alt paketi alip tekrar oluyomu bu guncellemeyle diye sordum. Adam guncellememiski.

Güzel kardesim bence güncelleme ile alakalı değil ben paketi aldım belli süre geçti oyun güncellenmemesine rağmen daha sonra hile yapamadım sonra tekrar para verip aldım hile calıstı ve elmas kastım bence calısır bi dene istersen

xd001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ocalappstore çalışmıyor , yeni bir gelişme var mı ? Para ile satın almama rağmen tekrar deneyince başarısız diyor

Cemosunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet beyler ben buldum 30 saniyede bi para ve enerji hilesüni cözdüm size video linkini atacağım biraz uğraştırır ama değer bi emek
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Cemosun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
gamegem ile speed hilesi kullanarak enerji ve sandıktan paraları toplayabilirsin denedim ve videosu bile var youtubede

Tips
Tips
Üst Alt