Neler yeni

Kelime Savaşı

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Malum bu oyunda enerji çok çabuk bitiyor bi enerji hilesi vs var mı ?

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
+1. Gerçekten el alışkanlığı oldu boş zamanlarımda. Ve üç maç sınırı çok yetersiz. Birkaç tweak denedim ama olmadı. Yapabilen var mı acaba

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu tür uygulamaların çok kolay kırılabileceğini düşünüyorum, Lakin ilgilenecek insanlar olmayınca, düşünce suya düşüyor.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Koca forumda yapabilecek yokmu acaba 😂

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Koca forumda yapabilecek yokmu acaba 😂
Aslında yanlış adrestesin buradaki insanlar genel olarak geliştirici değil yardımcı seviyesinde bunun için iosgods a başvurabilirsin :)

Kjeldahl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Jailbreak varsa LocalIAPstore tweakini deneyebilirsiniz. Bir ihtimal işe yarayabilir

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aslında yanlış adrestesin buradaki insanlar genel olarak geliştirici değil yardımcı seviyesinde bunun için iosgods a başvurabilirsin :)
İosgods yabancı site değilmi
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak varsa LocalIAPstore tweakini deneyebilirsiniz. Bir ihtimal işe yarayabilir
İşe yaramıyor denemiştim

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Localappstore işe yarıyor. Fakat tek bir farkla. Fark şu; öncelikle en düşük paralı pakete para verip alın. Sonra gerisini ücretsiz alabilirsiniz.
Forumda kimse bilmez bunu ama birçok uygulamada işe yarıyor. Forumda bu hususta yeni konu açmaya çalıştım fakat izin vermiyor. Yoksa birçok arkadaşa yardımcı olacaktım. Varsa yeni konu hususunda yardımcı olabilecek desteğini beklerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Localappstore işe yarıyor. Fakat tek bir farkla. Fark şu; öncelikle en düşük paralı pakete para verip alın. Sonra gerisini ücretsiz alabilirsiniz.
Forumda kimse bilmez bunu ama birçok uygulamada işe yarıyor. Forumda bu hususta yeni konu açmaya çalıştım fakat izin vermiyor. Yoksa birçok arkadaşa yardımcı olacaktım. Varsa yeni konu hususunda yardımcı olabilecek desteğini beklerim.

Yarın deneyeceğim bakalım

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
E

en düşük paketi denedim alınmıyor
Mesaj düzenlendi:

Hangi sürümünü kullanıyorsunuz

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
E
en düşük paketi denedim alınmıyor
Mesaj düzenlendi:

Hangi sürümünü kullanıyorsunuz
Paralı olarak ilk satın aldım ben.! 12.0

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@fkaya025 hiçbir uygulamada öyle bir şeye rastlamadım. Açıkçası böyle bir şeye güvenememde en düşük paketi 7 lira. Ben nerden bileceğim uygulamanın bir yazılımlısı olmadığını senin :) ?

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@fkaya025 hiçbir uygulamada öyle bir şeye rastlamadım. Açıkçası böyle bir şeye güvenememde en düşük paketi 7 lira. Ben nerden bileceğim uygulamanın bir yazılımlısı olmadığını senin :) ?
Yakalandık, tüh anladın usta. Senin 7 lira ile yurt dışına kaçıp keyif sürtmeyi düşünüyordum.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Vergi ve Apple'ın kesintilerini de çıkarın, İlçeyi zor değiştirirsiniz o paraya :D
Bir video var mı yapıldığına dair. Tek fotoğraf var. Montaja tabii. Ki bugüne kadar böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Küçük bir forum değil. Birbirinden habersiz 10 kişi denese 70 lira. Kısa gün karı. Komik bir şeyde göremiyorum.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Scorematch

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bir video var mı yapıldığına dair. Tek fotoğraf var. Montaja tabii. Ki bugüne kadar böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Küçük bir forum değil. Birbirinden habersiz 10 kişi denese 70 lira. Kısa gün karı. Komik bir şeyde göremiyorum.
Evet böyle bir şey olması çok zor, bir geliştirici olarak söylüyorum her defasında aynı fonksiyonları çalıştırırsınız ilk satın alma için ayrı sonraki satın alma için ayrı fonksiyon çalıştırmazsınız. Ek olarak sadece cihaz tabanlı kontrol değil sunucu tarafıda satın alım işleminin sonucu gönderilir. Sunucu taraflı da kontrol yapılabilir ki mantıklı olan o.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İsteyen dener isteyen denemez. Ben böyle yapıyorum. Güncelleme gelince tekrar satın almak gerekebilir. Veya yalnızca aldığınız paketten başka ücretsiz paket de alamayabiliyorsunuz. Video atabileceğim bir yer varsa atabilirim. Maksat yardımcı olmak.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet böyle bir şey olması çok zor, bir geliştirici olarak söylüyorum her defasında aynı fonksiyonları çalıştırırsınız ilk satın alma için ayrı sonraki satın alma için ayrı fonksiyon çalıştırmazsınız. Ek olarak sadece cihaz tabanlı kontrol değil sunucu tarafıda satın alım işleminin sonucu gönderilir. Sunucu taraflı da kontrol yapılabilir ki mantıklı olan o.
Üstat ne demek istediğini anlayamadım ama sonuçta oluyor :))

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Üstat ne demek istediğini anlayamadım ama sonuçta oluyor :))

Bir şey diyemem olabilir belki, insan bu her türlü hatayı yapabilir. Ekran videosu alıp gönderebilirseniz daha açıklayıcı anlatırsınız yapmak isteyen deneyebilir.

Tips
Tips
Üst Alt