Neler yeni

Kamera sarsılmasını engelleyen tweak var mı?

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar iphone 8 telefonum var video çekerken mesela adım atarken çok titriyor sarsılıyor appstorede program var ama ücretli acaba bunun için tweak var mı

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sanmıyorum dostum galiba donanımsal bir sorun.

Bratislaw

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eğer yazılımsal olarak yapmak isterseniz çekilen videoyu croplayıp sarsıntıyı önleyen bilgisayar yazılımları mevcut. İsimlerini bilmiyorum ama.

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar iphone 8 telefonum var video çekerken mesela adım atarken çok titriyor sarsılıyor appstorede program var ama ücretli acaba bunun için tweak var mı
Appstore de Ücretli Dediğin Uygulamanın İsmini ya da Linkini atabilirmisin.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kamerası gevşemiş onun... iPhone 8 lerde hastalık... kuvvetli bir mıknatısla ön taraftan stabilize edebilirsin yada servis

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s plusda da oldu bu sorun. Flex te bir sürü patch var onları denedim. Başta işe yarıyor gibi oluyor ama arıza donanımsal olduğu için en ufak sarsıntıda tekrar nüksediyor. Çözüm garantiye yollamak bittiyse orjinalden çıkma parça ile kamerayı değiştirmek. 5ay felan oldu 200tl aldılar 6splus kamerasına

byxcnl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Normalde kamera sabit ama senin cihazındaki kamera(mercek) gevşemiş

Servis iyidir
Ustam sürekli titreme değil demek istediğim video çekerken mesela adım atıyorum adım attığım videoda belli oluyor yani adım atıyorum o sıra video titriyor youtubeden baktım durmadan titriyor o arızadan değil mesela araç videosu çekiyorum benim elim titriyor o yüzden bu arada soruyorum bunu normalde video çok rahat akması lazımken adım felan attığım belli oluyor elim titriyor o belli oluyor

Tips
Tips
Üst Alt