Neler yeni

Kaldırılmayan Tweak Hk.

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese selamlar olsun
Az önce forumda tweak tavsiyelerine bakarken AsphaleiaX adlı uygulamayı buldum ve kurdum çok eski bir uygulama imiş İos 13 desteklenmediğinden dolayı telefona kurduğum anda respring yaptım ve safe mode da takılı kaldı uygulamayı Cydia üzerinden kaldırmaya çalıştım fakat başarısız hatası aldım sonra uygulamalar listesindende kalktı. Filza ile uygulamanın adını aratıp dosyaları silecektim fakat arattığım zaman hiçbir sonuç ile karşılaşmadım. Yardımcı olurmusunuz.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
13.3

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese selamlar olsun
Az önce forumda tweak tavsiyelerine bakarken AsphaleiaX adlı uygulamayı buldum ve kurdum çok eski bir uygulama imiş İos 13 desteklenmediğinden dolayı telefona kurduğum anda respring yaptım ve safe mode da takılı kaldı uygulamayı Cydia üzerinden kaldırmaya çalıştım fakat başarısız hatası aldım sonra uygulamalar listesindende kalktı. Filza ile uygulamanın adını aratıp dosyaları silecektim fakat arattığım zaman hiçbir sonuç ile karşılaşmadım. Yardımcı olurmusunuz.
iCleaner ile eklentiyi deaktif edebilirsiniz

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Malesef iCleaner da da gözükmemektedir.
Mesaj düzenlendi:

Merhaba,
Sorunu çözdüm Activator isimli bir uygulama yüzünden çökmekteymiş sistem kaldırınca düzeldi.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt