Neler yeni

Jurassic Survival Hileli Sürüm

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Açıklama
Şimdi tek başına bir adada hayatta kalmak zorundasın. Bu sadece ıssız bir ada değil. Bu ada tehlikeli dinozorların yaşadığı yerdir. Sen adadaki son adamsın. Hayatta kalabilir misin? Bu hayatta kalma adasının inanılmaz gerçekliğini yaşamak için bir şans. Adayı keşfedin! Dinozor avlamak için kaynakları ve zanaat silah kullanın. Dinos'u evcilleştirmeye ve kendi evini inşa etmeye çalış! Bu gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri!

Mod Gereksinimleri:
- Jailbreakli veya Jailbreak Olmayan iPhone / iPad / iPod Touch
-
- Windows / Mac / Linux çalıştıran bir bilgisayar.

Hile Özellikleri:
- Uygulama İçi Satın Alımlar sınırsız-> Gerçek paraya mal olan bir pakette satın alın ve Apple ID ve Şifre sorulduğunda İPTAL'i tıklayın ve satın alma işlemini başarılı bir şekilde gösterecektir. Inbox hack ile kullanın!
- Sınırsız Coins
- Sınırsız Skill Point -> Harcama SP yerine azalma artırmak için
- Ücretsiz Crafting - Herhangi malzemeler olmadan> Craft şey. SÖZLEŞMEYEN ÜRÜNLERİN CRAFT YAPMAYIN!
- Öğe Çoğalt
- Sonsuz Öğe Dayanıklılık
- 10.000 Yağma Kutuları Hack! -> 10,000 kazanmak için 1 tanesini açın!
- Gelen kutudan alınırken öğeler her zaman artıyor!
- Tüm Blueprints kilidini!
Bu hack sadece x64 veya ARM64 iDevices üzerinde çalışır: iPhone 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Artı, 7, 7 Artı, 8, 8 Artı, X, SE, iPod Touch 6G, iPad Air, Air 2, Pro ve iPad Mini 2, 3, 4 ve üstü.

[GÜNCEL SÜRÜM]

Yükleme Talimatları:
ADIM 1:
Gerekiyorsa, iDevice'inize kurduysanız uygulamayı kaldırın. Bazı saldırıya uğrayan IPA'lar, yinelenen uygulama olarak yüklenir. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
ADIM 2: Yukarıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza önceden kesilmiş .IPA dosyasını indirin.
ADIM 3: indirinve arşivi açın.
ADIM 4: Bilgisayarınızda Cydia Impactor'u açın / çalıştırın ve ardından iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
5. ADIM: iDevice'iniz görüntülendiğinde, indirdiğiniz modifiye .IPA dosyasını sürükleyip Cydia Impactor uygulamasına bırakın.
ADIM 6:Artık iTunes / Apple ID e-posta girişinizi ve ardından şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.
ADIM 7: Saldırıya uğramış IPA'yı yüklemeyi / yüklemeyi bitirmek için Cydia Impactor'u bekleyin.
ADIM 8: Kurulum tamamlandıktan ve uygulamayı Ana Ekranınızda gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Bir kez, 6. adımdan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine Güven'e dokunun .
ADIM 9: Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni yüklenen uygulamayı açın ve her şey iyi çalışmalı. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

DİPNOT: İPA DOSYASINI KURDUKTAN SONRA OYUNU BAŞLATTIKTAN SONRA THANK YOU BUTONUNA BASINCA SİZİ BİR KAÇ SANİYE SONRA İOSGODS.COM SİTESİ ÜZERİNE ÜYE OLUN VE GİRİŞ YAPIN İYİ OYNAMALAR.
OYUN İÇİ GÖRSELLER

Son düzenleme:

Tips
Tips
Üst Alt