Neler yeni

Satılık Jb’li iPhone Aranıyor (Bütçe 1500₺)

Matadorre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Herkese Merhaba JB'li x64 bit iphone satın almak istiyorum bütçe 1500 lira uygun telefonlar yazarsanız sevinirim , bide bende şuan iphone 5s var sürüm 12.4.5 ne yaptıysam JB yapamadım, bu konuda yardımcı olabilicek varsa yine yorum atabilir teşekkürler

baris_karaer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
bende 2 adet 13.3 unc0ver uyumlu siyah ve beyaz 6S var fakat cihazın problemleri var mı yok mu bilmiyorum. müsait bi zamanda bakmam lazım

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone 5 den iPhone X e kadar tüm cihazlara JB yapılabiliyor dostum. Piyasadan herhangi bir cihaz alıp kullanabilirsin.

Ereenozcannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Herkese Merhaba JB'li x64 bit iphone satın almak istiyorum bütçe 1500 lira uygun telefonlar yazarsanız sevinirim , bide bende şuan iphone 5s var sürüm 12.4.5 ne yaptıysam JB yapamadım, bu konuda yardımcı olabilicek varsa yine yorum atabilir teşekkürler

iphone 6S 64 GB VAR SATILIK
Mesaj düzenlendi:

iphone 6S 64 GB VAR SATILIK
JAİLBREAKLİ

Ereenozcannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Ekli dosyalar

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ra1nusb yöntemi ile checkra1n jailbreak yükleyebilirsiniz. 5s 12.4.5 cihazıma yükledim sorunsuz kullanıyorum

canbalci07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ra1nusb yöntemi ile checkra1n jailbreak yükleyebilirsiniz. 5s 12.4.5 cihazıma yükledim sorunsuz kullanıyorum
Kardeşim bende checkra1n ile yükledimde sim kart çalışmıyor mesela. veya telefonu kapatıp açınca geri gidiyor. nasıl kullanıyorsun sim kartsız ?

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim bende checkra1n ile yükledimde sim kart çalışmıyor mesela. veya telefonu kapatıp açınca geri gidiyor. nasıl kullanıyorsun sim kartsız ?
Simkart çalışıyor, telefon kapanmadığı sürece de jailbreakli kullanıyorum, şimdiye kadar bir defa kendiliğinden kapandı jailbreak silindi aynı yöntemle tekrar yükledim ve halen kullanıyorum sorunsuz bir şekilde

Tips
Tips
Üst Alt