Neler yeni

Jb li telefon lazım.

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 8-9 olan jb li bir telefon arıyorum yardımcı olursanız sevinirm .!.!! Untethered olacak :)

Son düzenleme:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 (64 GB) // 11.2.6 (Jailbreak yapılmadı) Electra 11.2-11.3.1 aracı kullanılabilir.
iPhone 5S (16 GB) // 10.3.1 (Jailbreak yapıldı) doubleHelix kullanıyor.
Hangi model istediğini yazarsan, yakın çevreden birkaç cihaz daha önerebilirim. Ayrıntılar için özelden yazabilirsin.

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Surekli aktif olacak yillarca kullanacagim. İphone x e felan gerek yok 5s 6 felan yeterli .Birde konya cevresinde olursa daha iyi olur.

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 plus 11.3.1 electra ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bumble59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone6 10.3.0 helix jb li siyah 16 gb düşünüyorsan bana ulaş

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar uzun süredir arıyorum. Untethered olacak benim istediğim çünkü bir uygulama satın aldım ve untethered olmayan jb lerde çalışmıyor. Lütfen bilen elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? Ücret hiç sorun değil..

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar uzun süredir arıyorum. Untethered olacak benim istediğim çünkü bir uygulama satın aldım ve untethered olmayan jb lerde çalışmıyor. Lütfen bilen elinde olan varsa yardımcı olabilir mi? Ücret hiç sorun değil..
O zaman ios 7 cihaz bulmalısın.

Son düzenleme:

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
ne satın aldın hocam bu kadar önemli geleceği gören tweak falanmı :D

salsalvador

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hayır ya İblacklist bunu kullanmam gerekiyor ;)
Mesaj düzenlendi:

o zaman ıos 7 cihaz aranıyor :)
Mesaj düzenlendi:

Böyle bozulmuş eski kenara atılmış bir cihazı olan var mı ? içerisinde ıos 7 yüklü ise onu bile yaptırabilirim. Hayır anlamıyorum para sorunum yok ama istediğim telefonu alamıyorum yok :) iki katı fiyat vermeye razıyım yani :DD
Mesaj düzenlendi:

Birde IOS 6 bir cihaz buldum buna yükleyebilirmiyim acaba destekler mi ? bilgisi olan ? Program ismi Iblacklist

Tips
Tips
Üst Alt