Neler yeni

Çözüldü jalibreak devamlı safe moda geçiyor acil yardım!!

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar 11.3.1 jalibreak mevcut ancak safe modda açılıyor cydia açtıgımda ise hiç bir uygulama repo adreslerine ulaşılamıyor cydia kullanılmaz hale geldi kurulu olan tweaklar da cydia da gözükmüyor o yüzden kaldıramadım da acil yardım ederseniz çok sevinirim

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar 11.3.1 jalibreak mevcut ancak safe modda açılıyor cydia açtıgımda ise hiç bir uygulama repo adreslerine ulaşılamıyor cydia kullanılmaz hale geldi kurulu olan tweaklar da cydia da gözükmüyor o yüzden kaldıramadım da acil yardım ederseniz çok sevinirim
İcleaner Pro yüklü degil mi ?

Kenan___

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklü onunla ne yapmam gerekiyor
Alt sol kısımdaki + ya basıp Cydia Substrate Eklentileri kısmın da, safe mode ve icleaner haric butun tweakleri devre dışı bırakırsan cihaz güvenli modda açılmaz.

Cihazın neden bu duruma geldi ? Crack li tweak mi yükledin ? Hangi Jb aracını kullanıyorsun ?

Kenan___

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende ki pro versiyonu değil galiba artıya tıklayınca o dedikleriniz hiç biri çıkmadı diller ve görüntüler diye iki tane sekme çıktı
Mesaj düzenlendi:

Alt sol kısımdaki + ya basıp Cydia Substrate Eklentileri kısmın da, safe mode ve icleaner haric butun tweakleri devre dışı bırakırsan cihaz güvenli modda açılmaz.

Cihazın neden bu duruma geldi ? Crack li tweak mi yükledin ? Hangi Jb aracını kullanıyorsun ?

Kenan___
Bende ki pro versiyonu değil galiba artıya tıklayınca o dedikleriniz hiç biri çıkmadı diller ve görüntüler diye iki tane sekme çıktı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

En son yüklediğin sorunlu tweakın ne olduğunu biliyorsan filza ile tarat ve çıkanların hepsini sil. Ve respring at

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
En son yüklediğin sorunlu tweakın ne olduğunu biliyorsan filza ile tarat ve çıkanların hepsini sil. Ve respring at

Tweaktan değilde sanki repolardan oldu sanırım repoları kaldırmaya çalışıyorum ama silinmiyor 3 tane repo da sabit kaldı duruyor öylece silme işareti çıkmıyor o 3 tanesinde
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar bu dediklerinizin hiçbiri olmadı ya bu jalibreaki tümden kaldırıp tekrar yapsam olmaz mı çünkü başka çare kalmadı tümden nasıl kaldırabilirim veya cydia yı yeniden kuramaz mıyım

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kardeşim poker oynar gibi elini saklıyorsun !
Hangi jb var? Hangi tweak ile sorun başladı? Crack lı tweak varmı? Ve silmeye çalıştığın ana repo mu ?

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweaktan değilde sanki repolardan oldu sanırım repoları kaldırmaya çalışıyorum ama silinmiyor 3 tane repo da sabit kaldı duruyor öylece silme işareti çıkmıyor o 3 tanesinde
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar bu dediklerinizin hiçbiri olmadı ya bu jalibreaki tümden kaldırıp tekrar yapsam olmaz mı çünkü başka çare kalmadı tümden nasıl kaldırabilirim veya cydia yı yeniden kuramaz mıyım
Kardeşim uncover kullanıyorsan uncover ayarlarından restore rootfsyi aç jailbreak yap bu işlem tüm tweaklarini silerek jailbreaki sıfırlar sonra yeniden jailbreak yap düzelir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Maalesef kardeşimiz cevap vermek yerine konu başlığı açmış tekrar. Sorunun farklı bir boyutu olduğunu açtığı diğer konuda gördüm ve çözümü ile ilgili video bilgisini dm olarak gönderdim inşallah okur.

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Maalesef kardeşimiz cevap vermek yerine konu başlığı açmış tekrar. Sorunun farklı bir boyutu olduğunu açtığı diğer konuda gördüm ve çözümü ile ilgili video bilgisini dm olarak gönderdim inşallah okur.

kardeşim teşekür ederim sorunu attıgın video da yaptım ama cydia unable to read /etc/apt/preferences.d/ bu hatayı veriyor şuanda jalibrek aracı elecrta ama bi ara uncover ile de yapmaya çalışmıştım olmayınca tekrar electra ile yaptım sorunsuz çalışıyordu hiç bişey yüklemedigim halde kendi kendine böyle bişey oldu benim zannettigim repolarda bi sorun oldugu repoların hepsini kaldırmaya çalıştım yine de düzelmedi

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kardeşim teşekür ederim sorunu attıgın video da yaptım ama cydia unable to read /etc/apt/preferences.d/ bu hatayı veriyor şuanda jalibrek aracı elecrta ama bi ara uncover ile de yapmaya çalışmıştım olmayınca tekrar electra ile yaptım sorunsuz çalışıyordu hiç bişey yüklemedigim halde kendi kendine böyle bişey oldu benim zannettigim repolarda bi sorun oldugu repoların hepsini kaldırmaya çalıştım yine de düzelmedi
Sinfuliphone reposunu kaldır.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Filza ile /etc/apt/preferences.d klasörü oluştur respring at

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
silmeye çalıştım ama baya silme ekranında takıldı hiçbişey olmadan vazgeç dedim repo kaldırıldı ancak sorun devam ediyor bide cydia update diye bi yer çıkıyor ona tıklayınca güncelleme yapıyor fakaet hiçbişey olmıyor
Mesaj düzenlendi:

hata düzeldi kardeşim ancak şuanda cydia kaynaklar güncelleniyor ama aynı durum devam ediyor tweaklar falan yine çıkmıyor sanki bi yere(server) bağlanmıyor gibi

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yine Filza ile /etc/apt/apt.conf.d klasörü oluştur respring at

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yine Filza ile /etc/apt/apt.conf.d klasörü oluştur respring at

yaptım kardeşim şuan devam ediyor aynı sorun bişey değişmedi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Güncel sorun nedir ekran görüntüsü atarmısın

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güncel sorun nedir ekran görüntüsü atarmısın

kardeşim safe modda devam ediyor ve kaynaklar güncellenmiyor kaynaklar açılmıyor yani tweak indiremiyorum veya önce ki tweaklarım gözükmüyor repolar da ki uygulamalar çıkmıyor sanki böyle bi yere bağlanmıyor gibi

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Wifi ile bağlanmayı dene cydia güncelleme yayınlaması gerek

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tamam işte yeniden dosyaları yüklüyor kaynaklar da güncellenir ve repo ekleyebilirsin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia da daha fazla paket kaynağına tıkla ve orda yüklenmesi gereken repo varsa ekle

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şimdi bi tane repo ekliyorum kaynaklar güncelleniyor diyor ama hiçbişey olmuyor yükleme sayfası kalıyor öylece

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hangi repoyu ekliyorsun

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hangi repoyu ekliyorsun

daha fazla paket kaynagı ekle olan yerden bigboss vardı onu eklemeye çalışıyorum güncelleme yerinde kalıyor

Tips
Tips
Üst Alt