Neler yeni

Duyuru JailbreakTR Ailesi 2 Yaşında...

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
12982

JailbreakTR 2 Yaşında!

Merhabalar JailbreakTR Ailesi!

Yaklaşık 2 sene önce, güzel umutlarla ve çok değerli insanlarla ortak karar aldık ve birbirimize kenetlenerek bir yola çıktık. Yolun başındaki hayallerimizin kat kat ötesinde bir oluşuma ulaşmak için gece gündüz demeden çalıştık, çabaladık. Bu süre sonunda zor, uzun ama uğraşlara değecek bir biçimde zirvedeyiz.

Sıfırdan buralara gelmemize zemin hazırlayan site ve giderlerine maddi bakımdan destek sağlayan/bağış yapan üyelerimize de ayrıca teşekkür ederiz.
Forumda kullanılmakta olan Script, Eklentiler, Temaların lisansları ve diğer giderler bu sayede karşılanmaktadır.

JailbreakTR'nin Türkiye haricinde Avrupa'nın farklı ülkelerinden de yoğun ilgi görüyor olması bizi mutlu ediyor ve daha iyi yerlere gelme konusunda moral vermektedir.

Bu Ailenin oluşumunda geçmişte emek veren, emeği geçmekte olan ve gelecekte ailemize katılacak olan emektar yönetim ekibine ve siz değerli üyelere can-ı gönülden teşekkürlerimizi sunar, daha nice uzun yıllarda beraber olmayı diliyoruz.

En az üyelerimiz kadar zirveye ulaşmamızda emeği geçen yönetim kadromuza teşekkür ederiz. Mevcut ve güncel yönetici kadromuz aşağıda listelendi.

Admin
Super Moderator
Moderator
II. yılımızı geride bırakırken, günden güne büyümeye devam eden, büyümemizde en çok katkısı olan değerli üyelerimize sunduğumuz fırsatlara bir yenisini ekleyerek 3 kişiye daha developer hesabı ile imzalanan ipa hediye edeceğiz.

Hediye edilecek IPA'ların kimlere verileceği ve hangi şartlarda kararlaştırılacağı belirtilmiştir.
Güzel günlerde kullanmanızı dileriz, İyi forumlar!

- 1 Adet Developer IPA en çok mesajı olan üyemize hediye edilecektir. Geriye kala 2 adet IPA ise, pazar günü düzenleyeceğimiz çekilişi kazanan üyelere iletilecektir.

Çekilişe katılmak için bu mesajı beğenmeniz ve yorum yazmanız yeterlidir.

Dipnot:
-
Hediye edilecek IPA'lar yönetim ekibine tahsis edilmeyecektir.
- Telefonunuzun Jailbreak'li olup olmaması çekilişe katılmanıza engel değildir. Eğer Jailbreak'iniz yok ise Watusi, Cercube gibi kült IPA dosyaları veya belirleyeceğiniz herhangi bir IPA eğer uygun görülürse imzalanıp sizlere teslim edilecektir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Foruma katkısı olan üyeler mi tüh ben giremicem galiba aktif olmadığımdan ¯\_(ツ)_/¯

Bu Forum benim için herzaman çok özel oldu bir çok dost kazandım bir çoğuylada hala görüşüyorum bu forumda Üye olduğumdan dolayı çok mutluyum nice senelere.
<3

Kod:
                                                                  Telegrama Gelin
                                                                     ¯\_(ツ)_/¯

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Daha önce çekiliş kazanan üyelerimiz için geçerli değil konuya eklemeyi unutmuşuz 😂

Adaletsizlik bu zaten hemen istemiyorum ki ben 12.3 jb çıkınca istiyorum 🤪
Mesaj düzenlendi:

Nice senelere. JB konusunda TR'de en iyi site. :) Başarılarımızın devamını diliyorum. :)

En çok mesaj arasında yöneticiler hariç ben varım. Rica edebilir miyim IPA'yı. :D :D :D
Ben yonetici değilim😋

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hep merak ederdim Jailbreak olayını. Öncesinde birkaç denemem olsada ne yaptığımı nereye varacağımı bilmeden olmuştu hep. Bu aileyi keşfedince çok mutlu olmuştum. Aile diyorum çünkü bir siteden fazlası. Şu an jailbreak ve dahası hakkında bildiklerimi sizlere borçluyum. Sevgi ve saygı dolu nice yıllara

İyi ki varsın JailbreakTR 🥳

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nice 2 senelere inşallah.foruma katıldığım günden bu yana tüm üyeler olsun admin ve moderatör arkadaşlar olsun mükemmel bir yardımlaşma ve sıkıntılı arkadaşların sıkıntılarını çözmek için uğraşan mükemmel insanlarla karşılaştım.bu forumda emeği olan Herkese teşekkürler.emeklerine ve yüreklerine saglık.🙏🙏👏👏

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ekli dosyayı görüntüle 12982

JailbreakTR 2 Yaşında!

Merhabalar JailbreakTR Ailesi!

Yaklaşık 2 sene önce, güzel umutlarla ve çok değerli insanlarla ortak karar aldık ve birbirimize kenetlenerek bir yola çıktık. Yolun başındaki hayallerimizin kat kat ötesinde bir oluşuma ulaşmak için gece gündüz demeden çalıştık, çabaladık. Bu süre sonunda zor, uzun ama uğraşlara değecek bir biçimde zirvedeyiz.

Sıfırdan buralara gelmemize zemin hazırlayan site ve giderlerine maddi bakımdan destek sağlayan/bağış yapan üyelerimize de ayrıca teşekkür ederiz.
Forumda kullanılmakta olan Script, Eklentiler, Temaların lisansları ve diğer giderler bu sayede karşılanmaktadır.

JailbreakTR'nin Türkiye haricinde Avrupa'nın farklı ülkelerinden de yoğun ilgi görüyor olması bizi mutlu ediyor ve daha iyi yerlere gelme konusunda moral vermektedir.

Bu Ailenin oluşumunda geçmişte emek veren, emeği geçmekte olan ve gelecekte ailemize katılacak olan emektar yönetim ekibine ve siz değerli üyelere can-ı gönülden teşekkürlerimizi sunar, daha nice uzun yıllarda beraber olmayı diliyoruz.

En az üyelerimiz kadar zirveye ulaşmamızda emeği geçen yönetim kadromuza teşekkür ederiz. Mevcut ve güncel yönetici kadromuz aşağıda listelendi.

Admin
Super Moderator
Moderator
II. yılımızı geride bırakırken, günden güne büyümeye devam eden, büyümemizde en çok katkısı olan değerli üyelerimize sunduğumuz fırsatlara bir yenisini ekleyerek 3 kişiye daha developer hesabı ile imzalanan ipa hediye edeceğiz.

Hediye edilecek IPA'ların kimlere verileceği ve hangi şartlarda kararlaştırılacağı belirtilmiştir.
Güzel günlerde kullanmanızı dileriz, İyi forumlar!

- 1 Adet Developer IPA en çok mesajı olan üyemize hediye edilecektir. Geriye kala 2 adet IPA ise, pazar günü düzenleyeceğimiz çekilişi kazanan üyelere iletilecektir.

Çekilişe katılmak için bu mesajı beğenmeniz ve yorum yazmanız yeterlidir.

Dipnot:
-
Hediye edilecek IPA'lar yönetim ekibine tahsis edilmeyecektir.
- Telefonunuzun Jailbreak'li olup olmaması çekilişe katılmanıza engel değildir. Eğer Jailbreak'iniz yok ise Watusi, Cercube gibi kült IPA dosyaları veya belirleyeceğiniz herhangi bir IPA eğer uygun görülürse imzalanıp sizlere teslim edilecektir.
Bekliyoruz

Tips
Tips
Üst Alt