Neler yeni

Jailbreaksiz Tweak Yükleme?

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar vahim bir olay sonucu maalesef JB'yi kaybettim shsh gibi şeylerden anlamadığım için 12.2 sürümüne yükseltim cihazı. Tek bir sorum var. Whatsapp Watusi ve instagram resim video gibi şeyleri direk telefonuma indirebileceğim birşeyler var mı? Tutuapp vb şeyleri kullandım maalesef yüklemiyor telefona. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Sitelerinden ipa dosyalarını temin edip impactor üzerinden imzalayarak 1 haftalık süreyle kurabilirsin.

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Sitelerinden ipa dosyalarını temin edip impactor üzerinden imzalayarak 1 haftalık süreyle kurabilirsin.
1 Hafta sonunda tekrar aynı şekilde kurup devam mı edeceğim? Teşekkürler

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba 3 tanesini yükleyemiyorum 2 tanesi oldu ama cydia impactor file: provision.cpp 81 hatası verdi düzeltemiyorum 50 kez xcode revoke yaptım ama yüklenmiyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba 3 tanesini yükleyemiyorum 2 tanesi oldu ama cydia impactor file: provision.cpp 81 hatası verdi düzeltemiyorum 50 kez xcode revoke yaptım ama yüklenmiyor
Cydia impactor dan xcode seçeneğinden revoke sertificates seçeneğine tıkla
Açılan ilk ekranda Apple hesabını isteyecek daha sonra şifreni gir bir süre sonra revoked 1 certifica diye akran belirecek.
Daha sonra tekrar ipayı impactora sürükle ve bırak tekrar start de hesap ve şifre gir tamamdır.

X code seçeneğinde tekrar hata verirse appleid hesabından uygulamaya özgü parola oluştur ve o parola ile revoke yap.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hangisi yüklenmiyor ayrıca başka bir apple hesabı ile yüklemeyi de deneyebilirsin ?

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Değerli mesajlarınız için teşekkür ederim, şöyle bir durumla karşılaştım. Whatsapp Watusi yüklenmedi diğer 2si yüklendi. Ama dün akşam yükledim puan kullanamıyorum doğrulanmadı diyor. Yani uygulamalar profillerde doğrulanmadı diyor tekrar silmek zorunda kaldım :/ ücretli veya ücretsiz çözüm bulamaz mıyım?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@akalem Geliştirici hesabımıza katılırsan, admin arkadaşlarımız sana istediğin uygulamaları, 1 yıllık imzalarlar. Sorunsuz kullanırsın. Lütfen incele ;

Kenan___

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@akalem Geliştirici hesabımıza katılırsan, admin arkadaşlarımız sana istediğin uygulamaları, 1 yıllık imzalarlar. Sorunsuz kullanırsın. Lütfen incele ;

Kenan___
Tekrar Merhaba Jailbreak yok şuan ve istediğim uygulamalar mı? Sonradan uygulama ekleyebiliyor muyum? ve bunun bir sınırı var mı? yazıda 1 adet demişler ama benim şuan minimum 3 adet var.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@akalem Konuda belirtildiği gibi 1 cihaza 1 adet uygulama, güncellemeleri ile beraber.

Bu hizmetimizi genelde, Jb araçlarını imzalatmak için kullanıyor üyelerimiz.

Sizin durumunuz biraz daha farklı. @efsane6 ile iletişime geçerseniz, size ; 1 cihaz da kullanabileceğiniz, istediğiniz 3 uygulamanın yıllık imzalanacağının sözünü verebilirim

Kenan___

Alen3214

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende geliştirici hesabı var 99dolara aldık ama cydia impactor ile dosya yüklüyorum. İpa 12 ile 24 saat içinde programdan attyor girmiyor neden böle oluyor ?

gencay99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@akalem Konuda belirtildiği gibi 1 cihaza 1 adet uygulama, güncellemeleri ile beraber.

Bu hizmetimizi genelde, Jb araçlarını imzalatmak için kullanıyor üyelerimiz.

Sizin durumunuz biraz daha farklı. @efsane6 ile iletişime geçerseniz, size ; 1 cihaz da kullanabileceğiniz, istediğiniz 3 uygulamanın yıllık imzalanacağının sözünü verebilirim

Kenan___
ios 14'e jailbreak halen çıkmadı ve uzun sürede çıkmayacak gibi duruyor. Bu Yüzden eğer sizin bahsettiğiniz gibi sadece uygulama imzalamasıyla kullanabiliyorsak @efsane6 whatsapp +,Youtube + ve spotify ++ bu üç uygulama için iletişime geçebilirsen hemen almak isterim..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 14'e jailbreak halen çıkmadı ve uzun sürede çıkmayacak gibi duruyor. Bu Yüzden eğer sizin bahsettiğiniz gibi sadece uygulama imzalamasıyla kullanabiliyorsak @efsane6 whatsapp +,Youtube + ve spotify ++ bu üç uygulama için iletişime geçebilirsen hemen almak isterim..
Uygulama imzalaması yapmıyoruz, sadece jb araçaları.

gencay99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uygulama imzalaması yapmıyoruz, sadece jb araçaları.
Kenan__ adlı arkadaşın paylaştığı
"Sizin durumunuz biraz daha farklı. @efsane6 ile iletişime geçerseniz, size ; 1 cihaz da kullanabileceğiniz, istediğiniz 3 uygulamanın yıllık imzalanacağının sözünü verebilirim "
Kısmını yanlış yorumladım sanırım ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kenan__ adlı arkadaşın paylaştığı
"Sizin durumunuz biraz daha farklı. @efsane6 ile iletişime geçerseniz, size ; 1 cihaz da kullanabileceğiniz, istediğiniz 3 uygulamanın yıllık imzalanacağının sözünü verebilirim "
Kısmını yanlış yorumladım sanırım ?
Eskiden uygulama imzalama yapıyorduk artık yapmıyoruz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki Tşkler geri bildirim için...
Olayın heyecanıyla Hiç yazılan tarihe bakmamışım :) 26 Nisan 2019 yazıyor...
Rica ederim, dilerseniz kullanabileceğiniz jb aracı yayınlandığında imza konusunda yardımcı olurum.

Tips
Tips
Üst Alt