Neler yeni

DLGinjector ile PUBG Hilesi! (Jailbreaksiz)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar şuan hile jailbreaksiz kullananlarda sıkıntılı bir durumda 10 yıl ban yeme riskiniz var kullanmanızı önermiyorum ( 18.10.2018 )

Merhaba forum üyeleri sürekli mesaj atıyorsunuz JAİLBREAK olmadan nasıl hileyi kullanabiliriz şeklinde sürekli kontrol ediyorum ve deneme yanılma yöntemiyle bazı geçici yollar buluyorum tıpkı şuan olduğu gibi fakat ben başarılı oldum diye sizde başarılı olacaksınız demek değil BAN riski tamamen size aittir ben bunu önceden belirtmek istiyorum. Şimdi şuan nasıl yapılır bunu anlatıyorum dikkatlice yapın.
******************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Öncelikle iosGODS.com sitesinde olan jailbreaksiz hileyi indirin. Siteye geldiğinizde öncelikle üye olup bu konuya 1 adet yorum atarsanız en baştaki linkler görünecektir yoksa göremezsiniz. Download via Easy Install 0.8.0 yazan kısıma tıklayın (ilk önce pubg silin) sonra pubg tekrar kurulacak şimdi DLG pubg içine eklenmiştir. Zaten bir çoğunuz bu kısmı biliyor ban yiyor nasıl ban yemem diyeceksiniz anlatıyorum.

İlk önce 2 3 adet twitter hesabı açıp e posta ile onaylayın ve bu hesaplar üzerine pubg girin ve bu hesaplara bağlıyken girmeniz gereken kodları girin ve 1 el eğlence modun da takılın. Sonra eğer ban yeme durumu yoksa facebook veya twitter gerçek olan hesabınız hangisine bağlı ise oraya giriş yapıp oynayabilirsiniz. Bunu her defasında yapmanız gerekiyor denedim ve deneyenler de oldu başarılı ama kesin bir şekilde oluyor diyemem risk size ait.

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Kullanmanızı önerdiğim 2 adet hile kodu var bende bizzat jailbreak olmasına rağmen bunları kullanıyorum.
*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

1. Anten : -1.68741035461 (float) ara çıkan bütün sonuçları 10000 şeklinde değiştir.
2. Çim ve ağaç gizleme: Oyun içindeyken savaşa veya maça başladıktan sonra (float) 0.000005 ara ve 3. sıradakini 2 yap.

Sorumluluk tamamen size aittir iyi eğlenceler dilerim.

:okay::okay:

Son düzenleme:

Fatih21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Konuya nereden cevap vereceğiz linki göremiyoruz

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ömer arkadaşımıza teşekkür ederim 🙏 kısa sürede bende farklı bir yöntem ile video çekeceğim ve büyük bir konu açacağım şehir dışında olduğum için boş bir zamanımda yayınlıcağım ^^

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Yani deneyen arkadaşlar var fakat hala yapamayanlar özelden numaralarını atsınlar ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışayım

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@omeraksoy Çim ve ağaç gizleme sorunsuz.
Anten actığım anda baglantı koptu direk ban fake hsptı gerçi :D emeğine saglık

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben çim gizleme çift anten aim sekmemeyi az azaltma kullanıyorum sıkıntı yok

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
bugün için update gelicek uyarısı vardı dikkat ban yemeyin..

Lacrimosa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güncel olarak kullanan var mı? Saha önce 3 gün ban yemiştim tekrar yüklemeye korkuyorum. İos 12 de yükledim jb yapamıyorum. Kafamda deli sorular.

10Gokhan10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar nasıl yapıcaz ben siteye gidiyorım orda indirme linki yok 😔

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
İceregini tam olarak bilmiyorum denemek isteyenler fake hspla denesinler

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İceregini tam olarak bilmiyorum denemek isteyenler fake hspla denesinler
Bu eski Eylül’de yayınlanmış bunu yükle miştim sonra silmiştim

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Dun yeni guncellemeden sonra ise yaramaz artik

10Gokhan10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar acil dlg simgesi kayboldu😔😔
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar şuan hile jailbreaksiz kullananlarda sıkıntılı bir durumda 10 yıl ban yeme riskiniz var kullanmanızı önermiyorum ( 18.10.2018 )

Merhaba forum üyeleri sürekli mesaj atıyorsunuz JAİLBREAK olmadan nasıl hileyi kullanabiliriz şeklinde sürekli kontrol ediyorum ve deneme yanılma yöntemiyle bazı geçici yollar buluyorum tıpkı şuan olduğu gibi fakat ben başarılı oldum diye sizde başarılı olacaksınız demek değil BAN riski tamamen size aittir ben bunu önceden belirtmek istiyorum. Şimdi şuan nasıl yapılır bunu anlatıyorum dikkatlice yapın.
******************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Öncelikle iosGODS.com sitesinde olan jailbreaksiz hileyi indirin. Siteye geldiğinizde öncelikle üye olup bu konuya 1 adet yorum atarsanız en baştaki linkler görünecektir yoksa göremezsiniz. Download via Easy Install 0.8.0 yazan kısıma tıklayın (ilk önce pubg silin) sonra pubg tekrar kurulacak şimdi DLG pubg içine eklenmiştir. Zaten bir çoğunuz bu kısmı biliyor ban yiyor nasıl ban yemem diyeceksiniz anlatıyorum.

İlk önce 2 3 adet twitter hesabı açıp e posta ile onaylayın ve bu hesaplar üzerine pubg girin ve bu hesaplara bağlıyken girmeniz gereken kodları girin ve 1 el eğlence modun da takılın. Sonra eğer ban yeme durumu yoksa facebook veya twitter gerçek olan hesabınız hangisine bağlı ise oraya giriş yapıp oynayabilirsiniz. Bunu her defasında yapmanız gerekiyor denedim ve deneyenler de oldu başarılı ama kesin bir şekilde oluyor diyemem risk size ait.

Kullanmanızı önerdiğim 2 adet hile kodu var bende bizzat jailbreak olmasına rağmen bunları kullanıyorum.

1. Anten : -1.68741035461 (float) ara çıkan bütün sonuçları 10000 şeklinde değiştir.
2. Çim ve ağaç gizleme: Oyun içindeyken savaşa veya maça başladıktan sonra (float) 0.000005 ara ve 3. sıradakini 2 yap.

Sorumluluk tamamen size aittir iyi eğlenceler dilerim.

:okay::okay:
Dlg simgesi kayboldu 😔😔
Mesaj düzenlendi:

10Gokhan10

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Verdiğin linkte yorum atma kısmı YÖK üyeyim 😔

Purifys

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Son güncelleme 10.ayda yapılmış sanırım.Hile olayları ne durumda şu an ?Güncel bir hile var mı yani jailbreak veya jailbreaksiz.Teşekkürler.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
BAN YİYECEĞİM DİYE ANTEN DAHİ AÇAMAYANLAR BAKSIN 🙂BENİMDE KULLANDIĞIM SEKMEME, ANTEN, ÇİM, AĞAÇ GİZLEME, MAGİC BULLETS VE KESİNLİKLE BAN ATMAYAN ( KEFİLİM ) ANTİ-BAN HİLELİ İOSGODS VİP İPA MEVCUT. FORUMDA KONU AÇAMIYORUM. BİRİSİ BENİM İÇİN MODERATÖRLERLE İLETİŞİME GEÇSİNDE PAYLAŞAYIM.
@murat @yusuf.ozgul bize yardımcı olursunuz demi

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
BAN YİYECEĞİM DİYE ANTEN DAHİ AÇAMAYANLAR BAKSIN BENİMDE KULLANDIĞIM SEKMEME, ANTEN, ÇİM, AĞAÇ GİZLEME, MAGİC BULLETS VE KESİNLİKLE BAN ATMAYAN ( KEFİLİM ) ANTİ-BAN HİLELİ İOSGODS VİP İPA MEVCUT. FORUMDA KONU AÇAMIYORUM. BİRİSİ BENİM İÇİN MODERATÖRLERLE İLETİŞİME GEÇSİNDE PAYLAŞAYIM.
İosgodsdakiler hep ban yiyor hangi ipaymis bu? Bendede vip plus var yuklediklerimin hepsi ban atiyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
BAN YİYECEĞİM DİYE ANTEN DAHİ AÇAMAYANLAR BAKSIN 🙂BENİMDE KULLANDIĞIM SEKMEME, ANTEN, ÇİM, AĞAÇ GİZLEME, MAGİC BULLETS VE KESİNLİKLE BAN ATMAYAN ( KEFİLİM ) ANTİ-BAN HİLELİ İOSGODS VİP İPA MEVCUT. FORUMDA KONU AÇAMIYORUM. BİRİSİ BENİM İÇİN MODERATÖRLERLE İLETİŞİME GEÇSİNDE PAYLAŞAYIM.
Yardım forumuna konu açın oradan taşıma işlemi yaparız.

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
dedi ve 10 gundur ortada yok :D hocam varsa paylasım yaparsanız bizlerde faydalanırız

Tips
Tips
Üst Alt