Neler yeni

jailbreaksiz cihazda WhatsApp bildirim sorunu

ibrahimsrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
whatsapp ' da kilit ekranda yada açıkken mesajın gönderen kişinin ismini yazmasını istemiyorum lütfen bilen kişi yardımcı olsun daha önce yapmıştım var biliyorum ancak şimdi bulamıyorum telefonumu sıfırladım şimdi bulamıyorum öngörülmeyle alakalı bişeydi önizleme falan muhabbeti yapmayın içerik değil isim gözükmesin istiyorum lütfen bilen varsa yardımcı olsun teşekkürller. Örneğin : ** ** * * **

Ekli dosyalar

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeşim merhaba, bu konudan bende muzdaribim ama olmuyor whatsapp sürümleri ile alakalı ayarı yok telefonun kendi mesaj ve whatsapp bildirimleri isimleri gizleyemiyorsun İnstagram vs programlarda sorunsuz çalışıyor..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ibrahimsrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeşim merhaba, bu konudan bende muzdaribim ama olmuyor whatsapp sürümleri ile alakalı ayarı yok telefonun kendi mesaj ve whatsapp bildirimleri isimleri gizleyemiyorsun İnstagram vs programlarda sorunsuz çalışıyor..

evet abi malesef ben 1 gün oldu formatladım ama daha önce kullanıyordum telefon açık kapalı fark etmezsizin kişinin ismi yerine yeni mesaj yazıyordu ancak formatladım diye silindi nasıl yapıcağımı bilmiyorum yokmu abi gerçekten jailbrekla falan

Ksmdnz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Valla ben bulamadım eğer bulursan bana da söyle :) çok baktım çok uğraştım ama bulunmadı bende çözüm

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

WhatsApp bildirimlerden ayarlayın arkadaşlar..
Yukardaki resim gibi...

Sonuç:

Tips
Tips
Üst Alt