Neler yeni

Jailbreak’in Ruhunu kaybettiğini düşünüyorum/ 11.4.1 se

removekebab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Uzun zaman 11.4.1 için bekledim ve büyük hevesle hemen yaptım. Ancak şu ana kadar çok az tweak yükleyebildim. Ya güncellenmemişler ya da sıkıntılılar. Temalar ağırlıkta ve işlevsel tweaklerin sayısı az. Bu da bende hayal kırıklığı yarattı. ios 7-8 deki zevki alamıyorum. Sizde de böyle oluyor mu veya bu konuda siz ne düşünüyorsunuz merak ettim. Sanki artık kitle küçülüyor gibi. Belki Apple kullanan azalıyordur bilemiyorum.
Camera mod 10 yok
RecordPause yok
MusicBox vardı yok
Winterboardta temalarda sıkışıp kalıyordum heyecanlıydı
Çoğu enchance uygulaması yok
Zar zor ios 6 teması yaptım. vsvs

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Uzun zaman 11.4.1 için bekledim ve büyük hevesle hemen yaptım. Ancak şu ana kadar çok az tweak yükleyebildim. Ya güncellenmemişler ya da sıkıntılılar. Temalar ağırlıkta ve işlevsel tweaklerin sayısı az. Bu da bende hayal kırıklığı yarattı. ios 7-8 deki zevki alamıyorum. Sizde de böyle oluyor mu veya bu konuda siz ne düşünüyorsunuz merak ettim. Sanki artık kitle küçülüyor gibi. Belki Apple kullanan azalıyordur bilemiyorum.
Camera mod 10 yok
RecordPause yok
MusicBox vardı yok
Winterboardta temalarda sıkışıp kalıyordum heyecanlıydı
Çoğu enchance uygulaması yok
Zar zor ios 6 teması yaptım. vsvs
Size katılıyorum lakin elbetteki ruhunu kaybetmedi jailbreak. Önceden ios 6 ve 7 de jailbreakin tadını kullananlar yapanlar bilir. Ama geliştiricler gene de güzel tweak lar yapacaktır eminim. Her zaman Jailbreak sürümü ile orjinal sürüm arasında dağlar kadar fark oldu ve gene olacak. Siz sadece sabr edin güncel repoları vs kurup tadını çıkarın. Ama size katılıyorum eski ios sürümlerinde ki Jailbreak havası yok... nerde o ios 6 da kullanılan temalar ard arda çıkan harika tweaklar nerde yaşlanıyoruz jailbreaki de yaşlandırıyoruz :hmmm:

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iOS işletim sisteminin her geçen versiyonda gelişmesi sebebiyle jailbreak ihtiyacı eskisi kadar yüksek değil.Fakat jailbreak yapmanın telefona kattığı güç hala çok yüksek.

hyperion4664

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende katılıyorum arkadaşa bir _ edit by @efsane6 (no Crack)
olsun aratıyolar kendilerini daha adını hatırlamayıp kullandıgım sayfalarca tweek vardı
Mesaj düzenlendi:

Asıl aratan pangu ve taig

Moderatör tarafından düzenlendi:

removekebab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iOS işletim sisteminin her geçen versiyonda gelişmesi sebebiyle jailbreak ihtiyacı eskisi kadar yüksek değil.Fakat jailbreak yapmanın telefona kattığı güç hala çok yüksek.
Katılıyorum, sadece ifile için bile jb yapabilirim.

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tamamen katılıyorım barrel deki cylinderdaki geçişler bile daha muazamdı winterboard olsun herşeyden önce unterher kendisini aratıyor pangu 9 dan sonra yaşam mücadelesi verdi jailbreak ama hiç yoktansa şu bile bişidir ios 11 - 12 en azından electra ve pwn20dwn bişiler yapma çabasındalar saolsunlar sistemde zorlaştı bu kadarına el veriyor

Tips
Tips
Üst Alt