Neler yeni

Jailbreak Yapmalı Mıyım?

omeryonal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar önümüzde ki günlerde İphone XS almaya gideceğim.Sizce alınca Jailbreak yapmalı mıyım? Şuan İphone 6 kullanıyorum ve jailbreak ile yeni tanıştım sayılır.Çok yararlı tweakler bulduğumu söyleyemem.Düşünceleriniz neler?

Cihaz
İphone XS
Sürüm
12

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Mer ben Yeni aldım XR dırek jb yaptım 10 senedır butun ıphone telefonlarımı jb yaptım hep jb kulandım şimdiye kadar bır sorun gormedım ıphone telefonu jb siz bence bir sey yaramaz butun telefonlarda aynı ozelık var neden jb yapmayım telefon tam kapiste calısıyor 50 twaeks yuklu tıkır tıkır calısıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omeryonal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Mer ben Yeni aldım XR dırek jb yaptım 10 senedır butun ıphone telefonlarımı jb yaptım hep jb kulandım şimdiye kadar bır sorun gormedım ıphone telefonu jb siz bence bir sey yaramaz butun telefonlarda aynı ozelık var neden jb yapmayım telefon tam kapiste calısıyor 50 twaeks yuklu tıkır tıkır calısıyor

Dediğim gibi jailbreak ile yeni tanıştım.Cidden yaptığımda farklılık sağlayacak tweakler var mı? Yada telefon yavaşlar mı? Garanti de bitiyor sanırım.

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Usta telefon suya yada araba üstunden gecmedıyı takdırde bir sey olmaz twaeks cok var şayet xs alacaksan tema dan başlar cok seyler var telefonu istedıyın şekle sokarsın

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Crack den uzak durmayı ihmal etmemek gerek tabi :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Forumda Tweak | Paylaşım bölümündeki konuları incelerseniz, Tweak'ler hakkında az çok bilgi sahibi olursunuz.
Jailbreak ile yeni tanıştığınızdan dolayı gereksiz görüyor olabilirsiniz. Bir şeyleri ancak deneyimleyerek değerini anlayabilirsiniz.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İphone6 kullanıyorum bir sorun yüzünden jb kaybettim fırsatım olsa o kadar param olsa ben gider alırım ve sürüme uyuyorsa direk jb yaparım aslında çünkü her seye kolaylık sağlıyor;)

Örneğin facebookta geziyorsun bir video gördün ve indirmek istiyorsun bir tweak sayesinde üzerine basip 10 saniye icinde indirmeye yarıyor diger türlü anca bilgisiyar üzerinden indirebiliyorsun :( bu sadece verdiğim tek bir örnek

Tips
Tips
Üst Alt