Neler yeni

Jailbreak sonrası whatsapp medya sorunu

tolgademirtas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 13.1.3 kullanıyorum. unc0ver ile Jailbreak yaptım herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar taaki whatsapta medya gönderememek dışında. Şuan kullandığım tüm tweakları durdurdum iclenar ile ama yine düzelmedi. jailbrak sildim restore rootfs yükledim yine olmadı. Ne yapsam sorunu çözemedim. Medya göndermek isteyince cihazı kapatıyorum açınca medya gönderimi yapıyorum sonrda Jailbreak yapıp kullanıyorum bir çözüm önerisi olan yardımcı olabilecek olan arkadaş var mı?

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
13.1.3

Ekli dosyalar

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Liberty tarzı uygulama için Jailbreakı blocklayan tweak kullanıyorsanız ve whatsapp aktifse inaktif edin
Aynı sorun bende de vardı bu şekilde düzeldi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok sıkıntılı bir durum dostum öncelikle ilk önerim cihazın zaten 6s 13.5 e güncelleyip checkra1n ile devam et ha olmuyorsa yine 13.5 e güncelleyip unc0ver ile tekrar temiz jb yap böyle bir sorun normalde gündemde değil.

tolgademirtas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok sıkıntılı bir durum dostum öncelikle ilk önerim cihazın zaten 6s 13.5 e güncelleyip checkra1n ile devam et ha olmuyorsa yine 13.5 e güncelleyip unc0ver ile tekrar temiz jb yap böyle bir sorun normalde gündemde değil.
Hocam 13.5.1 var şuan ona güncellersem unc0ver desteklemiyor checkra1n ile bilgisayardan dolayı istemiyorum jailbreak gidince bile bilgisayar gerekli o yüzden sıkıntı yaşarım kaldım böyle naapcağımı bilmiyorum
Mesaj düzenlendi:

Liberty tarzı uygulama için Jailbreakı blocklayan tweak kullanıyorsanız ve whatsapp aktifse inaktif edin
Aynı sorun bende de vardı bu şekilde düzeldi
Liberty vardı kapattım icleanerdan sonra tüm dosyaları sildim üstüne tekrar jailbreak yaptım ama konu onunla ilgili değil sadece jb yapsam dahi whatsapp medya sorunu oluyor hiçbir repo tweak yüklemesem bile var bu sorun

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam 13.5.1 var şuan ona güncellersem unc0ver desteklemiyor checkra1n ile bilgisayardan dolayı istemiyorum jailbreak gidince bile bilgisayar gerekli o yüzden sıkıntı yaşarım kaldım böyle naapcağımı bilmiyorum
Mesaj düzenlendi:

Liberty vardı kapattım icleanerdan sonra tüm dosyaları sildim üstüne tekrar jailbreak yaptım ama konu onunla ilgili değil sadece jb yapsam dahi whatsapp medya sorunu oluyor hiçbir repo tweak yüklemesem bile var bu sorun
Dostum 13.5 imzaları hala açık durumda kapanmadan geçebilirsin.

tolgademirtas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dostum 13.5 imzaları hala açık durumda kapanmadan geçebilirsin.
Şuan güncelleme istedim güncellenecek fakat sormak istediğim konu var güncellenmeden önce jb kaldırıp tekrar mı yüklemem lazım güncelleme sonrası temiz kurulum nasıl yapcam yardımcı olur musun bu konuda

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam yanlış iş yapmadın umarım internetten telefonuna uygun 13.5 ipsw dosyasını bulup iTunes kullanarak sıfırlayacaksın.

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
DFU mod ile forumda anlatıldığı gibi telefona temiz bir kurulum yaptım 13.5 yükledim. Daha sonra UnCover ile jb yaptım ve aynı sorunu bende yaşadım. Hatta Facebook bile açılmıyordu. Sonra yaptığım işlemleri tekrar yaptım ve dünden beri sıkıntısız şekilde çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt