Neler yeni

Çözüldü Jailbreak sonrası müzikler

EzioAuditore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba. Jailbreak sonrası müzikleri denetim merkezinden kontrol edemiyorum. Müzik çalmıyornuş gibi pasif duruyor. Ayrıca müzikler kendiliğinden değişmeye başladı. Yardımınızı rica ediyorum. F9FC164F-0355-4C79-9220-399BAAD100F9.jpegF9FC164F-0355-4C79-9220-399BAAD100F9.jpeg4DAB8247-8EF9-428C-81F0-C57521CCDDB5.jpeg4DAB8247-8EF9-428C-81F0-C57521CCDDB5.jpeg

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Müzikler uygulamasından mı, Spotify gibi başka uygulamadan mı dinliyorsun ?

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende de hücreseli açmadan download butonu aktif olmuyor müziklerde. WiFi ye bağlan veya uçak modundan çık diyor. iTunes Match üyeliğim var indiremiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende de hücreseli açmadan download butonu aktif olmuyor müziklerde. WiFi ye bağlan veya uçak modundan çık diyor. iTunes Match üyeliğim var indiremiyorum.

Chimera'da öyle bir sorun maalesef. Bildiren çok kişi var ama daha bir çözüm üretmediler. Sadece hücreseli açarak ulaşabiliyorsun dediğin gibi.

EzioAuditore

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorun çözüldü arkadaşlar. Sebebini bilmiyorum fakat telefonu kapatıp açmamla çözüldü. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim :)
Mesaj düzenlendi:

Konu kilit lütfen

Hebbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Chimera da böyle bi problem var unc0ver geri dön derim , bendede müzik offline’dı ve Facebook açılmıyordu

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Chimera da böyle bi problem var unc0ver geri dön derim , bendede müzik offline’dı ve Facebook açılmıyordu
Dediğin gibi bir kaç sorun yaşayıp unc döneyim dedim sanki yıllardır Chimera yani Sileo'yu kullanıyormuşum gibi geldi. Geri Chimera'ya döndüm şu an telefon cayır cayır maşallah. Hiç bir sorunu yok. Hız desen uçuyor. :D Cydia gözüm de bitti sayılır yani. :D

Tips
Tips
Üst Alt