Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Theahtapot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar merhaba iPhone 11- İos 14.6 cihazıma yeni jailbreak yaptım. Yükleyebileceğim tweakler ve repolar konusunda yardımcı olabilir misiniz. Uzun zamandır jailbreak ortamından uzağım neredeyse herşeyi unutmuşum.

Truex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
jbsiz ayfonun zaten tadı tuzu yok. jbli birşeylere benziyor.
merhaba hocam hesap kilidi kaldırmak için videodaki işlemi yaptım ve videodaki jb yi kurdum
youtu.be/xXiNsUg_zIs fakat telefon ne birini arayabiliyor nede yeni bir apple kimliğine giriş yapabiliyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
appleid ile kilitlenmiş cihazı siz açmaya çalıştıysanız zaten o cihaz düzelmez. apple servisine götürün. iyi forumlar.

GONCU

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
A14’ü kapsamayan 14.8 jb hayal kırıklığıdır!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba IPhone da en son sililenler Resimleri geri getirmek münkün mü ? Icloud da bulamadim

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
eğer ios 14 ise fotoğraflarda en altta silinen diye bölüm var. iyi forumlar.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
oradan silindiyse icloudda yoksa geri dönüş yok. bazı data recovery programları ile deneyin diyeceğim ama bence giden gitmiştir. iyi forumlar.

kriminal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar

İphone 8 plus ıos 12.4.1 Unc0ver jailbreak kullanıyorum. Ios sürümü bayağı bi eski kaldı ama yeni sürümlere geçmek istemedim hiç. Ancak bazı uygulamalar artık desteklemiyor.

Ios 14.4.2
Ios 14.5
Ios 15.1
Ios 15.3
Ios 15.1
Ios 15.4.1 sürümlerine shsh blob kayıtlarım var.

Bir kez Jailbreak yaptıktan sonra genelde takip etmem haberleri. Şu an bu sürümler için stabil hangi jb aracını kullanabilirim?

A11 için Unv0ver desteği gelir mi? Beklemeli miyim? Önerilere açığım.

İyi forumlar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar

İphone 8 plus ıos 12.4.1 Unc0ver jailbreak kullanıyorum. Ios sürümü bayağı bi eski kaldı ama yeni sürümlere geçmek istemedim hiç. Ancak bazı uygulamalar artık desteklemiyor.

Ios 14.4.2
Ios 14.5
Ios 15.1
Ios 15.3
Ios 15.1
Ios 15.4.1 sürümlerine shsh blob kayıtlarım var.

Bir kez Jailbreak yaptıktan sonra genelde takip etmem haberleri. Şu an bu sürümler için stabil hangi jb aracını kullanabilirim?

A11 için Unv0ver desteği gelir mi? Beklemeli miyim? Önerilere açığım.

İyi forumlar
selam. 14.5 e geçiç checkrain ile kullanabilirsiniz. uncover veya taurine desteği hakkında herhangi haber görmedim. iyi forumlar.

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba cihazım iPhone 11- iOS 14.5
jailbreak yapabiliyor muyum acaba? yapabiliyorsam anlatıcı bir video linki varmı acaba
Mesaj düzenlendi:

jailbreak yapabiliyor muyum acaba? yapabiliyorsam anlatıcı bir video linki varmı acaba

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Mesaj düzenlendi:

selamlar. uncover konusundan jailbreak yapabilirsiniz.

@FatihPR7 ios 15 sürümlerine jailbreak şu anda yayınlanmadı.

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arklar selam, cihazim iPhone 6 ve akici yapicak animasyon var mi , animationbefastplus programi haric varsa yazar misiniz lutfen

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver A11 ve altına ne zaman jailbreak desteği verecek acaba bilgisi olan var mi ? İphone 6s 14.4. de bekliyorum hala, pc erişimim olmadığı icin checkra1ne erişimim olmuyor maalesef.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selam. ios 15 çıktığında belli olur. ya hepsini kapsar ya da önce ios 15 sonrasında 14.3 ve yukarısını kapsar. bekliyoruz.

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver A11 ve altına ne zaman jailbreak desteği verecek acaba bilgisi olan var mi ? İphone 6s 14.4. de bekliyorum hala, pc erişimim olmadığı icin checkra1ne erişimim olmuyor maalesef.
[/QUOTE
sideloadly ile surum kilidi kalkiyor ama calisiyor my bilmiyorum (link paylasmak yasak degilse atabilirim)
Mesaj düzenlendi:

Niye unc0verle ugrasiyorsun ki chimera gayet stabil ve hizli

Son düzenleme:

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Niye unc0verle ugrasiyorsun ki chimera gayet stabil ve hizli
Hocam bir yanlışınız olmalı chimera ios 12 sürümlerinde geçerli bir jailbreak ben ios 14.4 sürümündeyim ios 14 e jailbreak dersteği veren 3 araç biliyorum ; checkra1n, unc0ver ve taurine. Ayrıca dediğiniz sideloadly de bilgisayar istiyor diye biliyorum ilk mesajımda da belirttiğim gibi su anda bilgisayara erişimim bulunmuyor

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam bir yanlışınız olmalı chimera ios 12 sürümlerinde geçerli bir jailbreak ben ios 14.4 sürümündeyim ios 14 e jailbreak dersteği veren 3 araç biliyorum ; checkra1n, unc0ver ve taurine. Ayrıca dediğiniz sideloadly de bilgisayar istiyor diye biliyorum ilk mesajımda da belirttiğim gibi su anda bilgisayara erişimim bulunmuyor
Pardon hocam surumunuze bakmamisim dediginiz dogru

Zero-Two

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam acaba 15.3.1 için jailbreak ne zaman gelir bir bilginiz var mı?
Hocam checkraIn dene istersen ya da sideloadly kullanarak herhangi bir jailbreak toolunu ios surum kisitlamasinj kaldirip dene ama onun harici ios 15 de jb yok diye biliyorum.
Mesaj düzenlendi:

Hocam acaba 15.3.1 için jailbreak ne zaman gelir bir bilginiz var mı?
Hocam taurine deneyin sanirim destekliyor burda Tarzan’s gore

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

GONCU

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Hala 12 pro max 14.7.1 sürümünde bir umut bekliyorum. Umudu kessek daha mantıklı olacak galiba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
İOS 15 Asla jb aktif etmeye çalışmayın. telefon elmada kalıyor. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt