Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A14 ios 14 için jailbreak tahminen ne zaman çıkabilir sizce ?

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba, iOS 14 sürümünde bir cihazın sürümünü iOS 13 e düşürmek mümkün mü? Eğer yapılabiliyorsa acil yardım edebilir misiniz?

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar selamlar daha önce jailbreakli iphone 7 kullanıyordum bugun iphone 11 e geçiş yaptım.ios sürümü şuan14.2 ama 14.3 gelmiş güncellemeyi yapmıyorum acaba 14.2 için jailbreak yapmak mümkünmü şimdiden teşekkürler.

Mrtarun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Unc0ver iOs 14 JB ne zaman çıkacak bi haber varmı ?
Dört gözle bekliyorum hiçbir haber yok bu gidişle cihazı hanıma verip iphone 6S geri alıcam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar selamlar daha önce jailbreakli iphone 7 kullanıyordum bugun iphone 11 e geçiş yaptım.ios sürümü şuan14.2 ama 14.3 gelmiş güncellemeyi yapmıyorum acaba 14.2 için jailbreak yapmak mümkünmü şimdiden teşekkürler.
malesef

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, aşağıdaki habere göre 14.3de büyük açıklar varmış acaba JB gelişmesi varmıdır bilgisi olan var mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
herkes bekliyor... Biran önce gelse de rahatlasa jailbreak alemi.

erenkocak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Lütfen yardımcı olun ipa kurma veya jailbrak yapma pc var öğretebilecek var mı

Benim iphone 6 12.5.1 sürüm bilgisayar var ama jailbreak yapmasını bilmiyorum yardımcı olacak var mı aslında amacım telefona netflix yükleme çünkü app store 13.0 üzeri destekliyor araştırdım cyda ile oluyormuş bağladım teli falan ipa dosyasını sürükledim bir hata aldım

Dediğim gibi ipayı nasıl yüklerim veya nasıl jailbreak yaparım bilgisi olan lütfen ulaşsın bana bilgisayarda var instagram eren__kckEDBD3270-28C0-464D-9E49-C2A6A821E023.jpeg

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Lütfen yardımcı olun ipa kurma veya jailbrak yapma pc var öğretebilecek var mı

Benim iphone 6 12.5.1 sürüm bilgisayar var ama jailbreak yapmasını bilmiyorum yardımcı olacak var mı aslında amacım telefona netflix yükleme çünkü app store 13.0 üzeri destekliyor araştırdım cyda ile oluyormuş bağladım teli falan ipa dosyasını sürükledim bir hata aldım

Dediğim gibi ipayı nasıl yüklerim veya nasıl jailbreak yaparım bilgisi olan lütfen ulaşsın bana bilgisayarda var instagram eren__kckEkli dosyayı görüntüle 18387
selamlar. 2 yönteminiz var. forumda jailbreak kısmındaki checkra1x ve chimera.
pc var ise checkra1x ile deneyin ama her telefon yeniden başlattığınızda pc bağlayıp tekrar jailbreak aktif etmeniz gerekir.
chimerada ise haftada bir bu işlemi yaparsınız. telefon siz ipayı telefona yükledikten sonra yeniden başlatsanız bile hemen jailbreak aktif edebilirsiniz.

simsek59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Apple TV 3
merhaba bu konuda acemiyim, apple tv3. nesil cihaz var ve youtube kullanıyorum , şubat sonunda youtube sona erecek, tek amacım 3. nesil cihazda youtube kullanmaya devam edebilmek çünkü ses ve görüntü kalitesi gayet iyi ses sistemi kullanıyorum bu açıdan önemli ses kalitesi, dediğim gibi acemiyim jb yapmayı videodan izleyerek deneyeceğim ama öncesinde şunu sormak istiyorum jb yapıp kodi yüklenince orada Nito Tv varmış oradan youtube indirilebiliyormuş siz bu şekilde youtube indirip kullandınız mı sıkıntı var mı ? şunu da sorucam diğelim ki jb yaparken problem oldu sorun çıkarsa cihazı tekrar normal hale çevirebiliyoz mu ? aptv3 e jb 7.4 ve 7.5 yazılımlarda yapılabiliyormuş bende ki yazılım 7.6 bunu nasıl 7.5 çevirebilirim ? aptv3 dışında elimde apple ürünü yok android telefondaki youtube görüntüsünü aptv3 e aktarma imkanı yok mu ? android telefonda youtube da video izlerken aynı anda aptv3 de izleme imkanı ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
hocam kocaman üst barda konu var sitede jailbreak kısmında taurine checkrain uncover birsürü konu var.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar. Telefonum kapanıp açıldığı için checkra1n kayboldu. Aktif etmek istiyorum tekrar ama start butonu aktif değil. Ne yapmam lazım.
-iPhone 7 Plus ios14.4
options tıklayın. skip a11 ve allow sekmelerindeki kutuları işaretleyin geri üst menüye çıkın start aktif olur. kolay gelsin.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar. İtunes fotoğraftaki gibi 14.3 e yükseltiyim mi diyor. Acaba yapsam sonrasında jailbreak yapabilir miyim. Daha sonrasına 14.4 gibi güncelleme yapar mı?
itunes her zaman son sürümü algılar güncelleme de 14.3 nasıl diyor anlamadım. Telefonunuz iphone x üzeriyse 14.3 üstüne jb yapılmıyor. İphone x veya altında ki modellerse yapılır

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
itunes her zaman son sürümü algılar güncelleme de 14.3 nasıl diyor anlamadım. Telefonunuz iphone x üzeriyse 14.3 üstüne jb yapılmıyor. İphone x veya altında ki modellerse yapılır
bende anlamadım başka iphone taktım çıkardım şimdi 14.4.2 diyor :(

clgn_sedat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
slm repo kaldır dedıgımde kırmızı mesajla uyarı verıyor cydia gerı dön dıyor bakıyorum repoo yıne aynı duruyor nasıl kaldırabılırım ıphone 7 kullanıyorum.

Tips
Tips
Üst Alt