Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

selenay7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bor cok jb araci kullandim checkra1n kadar sorunsuz cok az arac vardi ne kitlenir ne safe moda atar stock firmware gibi tek kotu yani macosa mecbur olmak cok sukur hackintosh var

Kanta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba ben bu işlerden pek anlamıyorum ama telefonu jb yaptırmam gerekiyo borsayla uğraşıyorum bi uygulama indirmem şarj ama jbsiz olmuyo eğer bu işi ücretiyle vs yapan varsa bana ulaşabilir mi. Şimdiden teşekkürler.

yoooey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s 13.3.1 sürümünü rootlamak istiyorum güvenilir bi şekilde ve bilgisayar kullanmadan sürekli yeniden başlatmakla yeniden jb derdi olmadan . youtubeden baktığımda checkrain.org gibi onun adını kullanıp jb yapanların videolarını gördüm açıkcası güvenemedim yoksa güvenmelimiyim ve nasıl istediğim jb yi yaparım teşekkürler

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@yoooey hocam Checkrain i (kendi sitesi) harici bir yerden yükleme bir de bilgisayar olmadan, restart atınca kolayca jb yapmak istiyorsan biraz bekle şu anda 13.3.1 e uncover desteği yok yakında 13.5 e geleceği yazıyor %95 oranında hazırmış ama ben checkrain i tavsiye ediyorum sana gayet stabil güzel çalışıyor uptime 27 gün

yoooey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
teşekkür ederim windows için hala çalışıyoruz diyor checkrain ,

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@yoooey hocam windows kullanarak checkrain jailbreak yapabilirsin forumu araştır ilgili başlık mevcut

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@21infut , işe yarayabilecek birkaç yöntem sunuyorum;
• Ayarlardan siriyi kapatın.
• Cihazı uçak moduna alın. (Wi-Fi açık kalabilir)
• JB işlemi yaparken telefon kapanıp açılırsa direk Unc0ver uygulamasını açmayın. 5 dakika gibi bir süre ayarlar, mesajlar gibi çeşitli uygulamalarda gezinin ondan sonra JB işlemini başlatın.

21infut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@21infut , işe yarayabilecek birkaç yöntem sunuyorum;
• Ayarlardan siriyi kapatın.
• Cihazı uçak moduna alın. (Wi-Fi açık kalabilir)
• JB işlemi yaparken telefon kapanıp açılırsa direk Unc0ver uygulamasını açmayın. 5 dakika gibi bir süre ayarlar, mesajlar gibi çeşitli uygulamalarda gezinin ondan sonra JB işlemini başlatın.
Üzgünüm ama yine bir işe yaramadı

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kernelde durmadan kalıyor telefonu açıp kapadım uygulamayı açıp kapadım hiçbir işe yaramıyor yardım edin
Hocam sürümünüz 13.5.1.
Uncover 13.5 e kadar destekliyor diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

21infut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam sürümünüz 13.5.1.
Uncover 13.5 e kadar destekliyor diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet güncelledim telefonu bunu örnek olarak çektim 13.5 de de aynı problemi yaşamıştım anlaşılsın diye öyle attım

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet güncelledim telefonu bunu örnek olarak çektim 13.5 de de aynı problemi yaşamıştım anlaşılsın diye öyle attım
Sürüm bilginize dikkat etmemişim. Bahsettiğim adımları iOS 11-13.5 sürümünde olanlar uygularsa kuvvetle muhtemel çözüme kavuşur.
> Cihazınız iPhone X olarak görünüyor ve dilerseniz Checkra1n ile JB yapabilirsiniz.

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar altstore da böyle bir hata alıyorum sürüm 13.5 başka bir telefona takınca sorun olmuyor ama telefonda yapmam gereken bir ayar bar mıdır? Sıfırlayıp yeni kurulum yapıyorum ama yine de bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

Merser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar altstore da böyle bir hata alıyorum sürüm 13.5 başka bir telefona takınca sorun olmuyor ama telefonda yapmam gereken bir ayar bar mıdır? Sıfırlayıp yeni kurulum yapıyorum ama yine de bu hatayı alıyorum
Evet şuan da hata veriyor çünkü güncelleme var apple da 19.30 da başladı şuan devam ediyor güncelleme bittiğin de uyarıyı almayacaksınız
Mesaj düzenlendi:

Lütfen şimdi deneyin sistem yavaş ama şuan yapıyor.

Son düzenleme:

21infut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm bilginize dikkat etmemişim. Bahsettiğim adımları iOS 11-13.5 sürümünde olanlar uygularsa kuvvetle muhtemel çözüme kavuşur.
> Cihazınız iPhone X olarak görünüyor ve dilerseniz Checkra1n ile JB yapabilirsiniz.
Sanırım CheckRa1n iphone x desteklemiyordu

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkr1n ios 11.5.1 için güncellenmedi mi daha acaba ?

emrahkapan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dostlar, iphone 6 12.4.4 sürümlü. jailbreak yapamıyorum. bilgisayarsız yöntem önerebilecek olan varmıdır. Carplay e video programı yüklemek istiyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@JBTR007

Polise bildirmeniz gerekiyor... hatta telefonu kurcaladığın için muhtemelen bir ceza alırsın artık telefon sahibinin vicdanına kalmış... (kişisel haklar yasasından) “Datenschutzgesetz”

Bildirmeden kullanmaya devam ederseniz suçlu duruma düşersiniz yani siz çalmış gibi olur...

ceticet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kolay gelsin. 13.5.1 kullanıyorum. Jb başarılı bir şekilde yaptım. Fakat hala tweak uygulama yüklediğimde simgesi gölgeli kalıyor ve uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Bunun yanında jb gerektirmeyen appcake uygulamasını indirdiğimde aynı sorunu yaşadım. Yardımcı olabilecek var mıdır? Bir de cydia’ya appcake nasıl ekleyebilirim?

Tips
Tips
Üst Alt