Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Begler bilginize A12 12.4 JB Beta 2 asiri Pil tüketiyo..CocaTop da Iphone bosda 100% CPU Beta 3 kurdum düzeldi .. iyi forumlar herkeze..

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cydia da güncelleme var ama güncellemek istediğim de "netdb open nodename nor servname provided or not known" bu hatayı alıyorum çözümünü bilen bi arkadaş yardımcı olabilir mi acaba şimdiden teşekkürler.

Tahir93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar, beyler iphone 6 ve sürüm 12.4.3 için jailbreak varmı?
Checkrain ündirdim be yaptımsa uygula indirdim telefonu kapatıp açtım ama jailbreak olmadı?? Yapa bileceğim bi çözüm varmı,? Pc yok

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar, beyler iphone 6 ve sürüm 12.4.3 için jailbreak varmı?
Checkrain ündirdim be yaptımsa uygula indirdim telefonu kapatıp açtım ama jailbreak olmadı?? Yapa bileceğim bi çözüm varmı,? Pc yok
Mac olmadan checkra1n yapamazsınız. Bulunduğunuz sürüme başka jailbreak yok maalesef.

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iyi akşamlar hepinize :)
Unc0ver jb aracını indirebileceğim bir site var mı güncel bildiğiniz ?
TweakBox
İgnitionfun
İosGods

Şuan çalışmıyor sanırım..

ugurdmrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, telefonumu güncellemek zorunda kaldım. Haliyle jb gitti. Daha önce ipsw sitesinden iPhone10-3-iPhone10-6_12.1.4_16D57_Restore bu dosyayı indirmiştim zamanında lazım olur diye. Fakat şimdi yüklemek istediğimde itunes 3194 hatası veriyor,bu sorunu nasıl çözebilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, telefonumu güncellemek zorunda kaldım. Haliyle jb gitti. Daha önce ipsw sitesinden iPhone10-3-iPhone10-6_12.1.4_16D57_Restore bu dosyayı indirmiştim zamanında lazım olur diye. Fakat şimdi yüklemek istediğimde itunes 3194 hatası veriyor,bu sorunu nasıl çözebilirim?
Cihazın modeli nedir ve hangi sürüme güncellediniz.

ugurdmrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yukarıda yazdığınız ipsw 12.1.4 imzası kapalı cihazınıza yükleyemezsiniz.
Nezaman indirdiğimin bi önemi yok yani, doğru mu anlamışım :/ daha öncesinde yüklemiştim bu dosyadan

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nezaman indirdiğimin bi önemi yok yani, doğru mu anlamışım :/ daha öncesinde yüklemiştim bu dosyadan
Daha önce apple tarafından imzalandığı zaman yüklemişsiniz. Şu anda cihazınıza yükleyebileceğiniz imzası açık sürümler resimde görünenler.

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ignition.fun şuan çalışıyor oradan indirebilirsiniz Unc0ver aracını.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, diğer konuda önemli gelişmeleri ekleyelim geri kalan mesajları ise buraya yazabilirsiniz.​
Merhaba. Bir cihazım var elimde. 6s plus versiyonu 12.3.1 . Uncover kurduğum zaman unsupported diyor. 12.3.1 6s pluslar jailbreak yapılmıyor mu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba. Bir cihazım var elimde. 6s plus versiyonu 12.3.1 . Uncover kurduğum zaman unsupported diyor. 12.3.1 6s pluslar jailbreak yapılmıyor mu ?
Uncover jb aracı bulunduğunuz sürümü kapsamıyor.
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
"Please update to Xcode 7.3 or later to continue devoloping withh your apple ID" bu sorunun çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi lütfen şimdiden teşekkürler.

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
"Please update to Xcode 7.3 or later to continue devoloping withh your apple ID" bu sorunun çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi lütfen şimdiden teşekkürler.
Sanırım Burası Yardımcı Olacaktır çözümüne ;

egonavayzinger

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklediğiniz Tweak buna sebebiyet veriyor Renoir yaparken Tweaks kıskını kapatın JAILBREAK yapıp Cydia dan kaldırın Ardından reboot tweaks i açın Jailbreak yapın sorun kalmayacaktır.
7+ 12.4 için ekran döndürme için tweak arıyordum LittleBrother adında bir tweak buldum. Bulmaz olaydım respring esnasında yuvarlak döne döne kaldı. reset attım aynısı..
Neyse ki senin mesajını gördümde Uncover girip Load Tweaks tikini kaldırmak geldi aklıma...
Cydia girip enson yükledği tweak kaldırabildim. :) tabi öncesinde jailbreaklı olmayan bir cihazı güvenli moda sokmaya çalışmayla vakit kaybettin meğer jb siz bir cihaz safe moda girmiyormuş

Moderatör tarafından düzenlendi:

selenay7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Checkrain 0.9.7 muthis calisiyor stock surumden farki yok hic bir hatasi yok herhalde yakinda final cikar

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bu gelişme A12 cihazları da kapsar mı? Ona göre güncelleme yapmak istiyorum. 86CBF123-24D2-437A-8566-9CEE7FC9C729.jpeg

ugurdmrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar selam, birsey öğrenmek istiyorum. Resimdeki gibi bildirim ekranına bu tarz görseli hangi tweak ile ekleyebilirim

CAD9B95D-67E7-4765-9DA0-6CECB2567A02.jpeg

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler Sorum Şu ios 13 ile artık konum servislerinde birçok uygulamada her zaman kullan seçeneği kaldırılmış tabi ben bunu hava durumu için kullanmak istiyorum ona her zaman seçeneğini ekleyen bir tweak varmı

Tips
Tips
Üst Alt