Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Unc0ver ve Chimera ikisinde denedim kendi hesabımızla Reprovision imzalamasında sorun devam ediyor. Telefonda ignition , silzee vs kurulum yaptıktan sonra kestirmelerden ipayı kurup kendi hesabımla jailbreak yapıyordum. Yada bilgisayardan ipayı yükleyip yapıyordum. Sorun ipadan mıdır Reprovisiondan mıdır bilmiyorum ama sizce bu sorun kalıcı mıdır ? Ücretli lisanslama olayıda kafama yatmıyor. Eğer çözüm yoksa İos 13 e geçmeyi düşünüyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Unc0ver ve Chimera ikisinde denedim kendi hesabımızla Reprovision imzalamasında sorun devam ediyor. Telefonda ignition , silzee vs kurulum yaptıktan sonra kestirmelerden ipayı kurup kendi hesabımla jailbreak yapıyordum. Yada bilgisayardan ipayı yükleyip yapıyordum. Sorun ipadan mıdır Reprovisiondan mıdır bilmiyorum ama sizce bu sorun kalıcı mıdır ? Ücretli lisanslama olayıda kafama yatmıyor. Eğer çözüm yoksa İos 13 e geçmeyi düşünüyorum
Sorun ne indirme yaptığınız site de ne ipa da ne reprovision da ne de cydia impactor da.
Sorun apple ın sertifikaları iptal etmesi ve imzalamaması.

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar iPhone xs 12.3.1 jailbreak varmi

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler %10 olunca bu geliyor oka tıkladım 1 saat bekledim ilerlemedi tel uçak modunda ıphonumu bulda kapalı bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı bu arada ıphone 5s 12.4 sürüm

Ekli dosyalar

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Telefonunuza inmiş olan OTA güncellemesini Ayarlar'dan silmeniz gerekiyor. Ayarlar > Genel kısmına gidin ve depolamayı açın, 12.4.1 güncellemesi mevcutsa silin.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Chimeradayım şuan kendi hesabımla Reprovision imzaladı ve sorun yok chimerada

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ya arkadaşlar ben önceden ios 10 jb li kullanıyordum çok nadir reboot yapıyordu şimdi bi kaç cydia ile uğraşınca rebbot yapıp jb gidiyor jb i 12.4 de çok stabil kullanabiliyormusunuz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonu cebimden çıkarıp elime alır almaz telefon respring atıyor ama jailbreak gitmiyor . 12.4 unc0ver . Sizdede böyle bi soruncuk var mı ?

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
12.4.1 yazılımı artık kullanılabilir diye bi yazı çıktı durup dururken. Tvos profili olduğu için denetlerlen hata oluştu tabide . Ayarlarda 1 bildirim görünüyor şimdi sinir bozucu. Durduk yere niye çıktı şimdi bu?. Uncover 12.4 6s plus

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şarja takılı ve Wifi ye bağlı olduğunda indirir arada otomatik güncelleme kapalı olsa bile. İndirsin arada sorun değil yüklemediğiniz sürece. Arada aşağıdaki işlemi tekrarlayın. Bu işlemi yaptıktan sonra ayarları komple kapatıp açın bildirim gider.

Ayarlar - genel - iphone saklama alanı IOS 12.4.1 SİL.

46D4BC20-46A3-4FF7-8174-BC681B29639B.jpeg

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Saklama alanında herhangi bir dosya bulunmuyor. Bu uyarı çıktıysa 12.4.1 ile ilgili indirilmiş bir veri olması mı gerekiyor ? Ben saklama alanında bununla ilgili bişey bulamadım.

Son düzenleme:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Doğrudur. Ama ben bu şekilde çözüyorum.

9A1B151A-145D-4375-AEA4-D2D3C217B13F.jpeg51803674-878B-40E1-AD69-7F40661B8D5B.jpeg4B78E254-7BF5-4E85-9FC6-3E6E06D57452.jpegE5550227-90C0-4B5F-8718-56EC9C575BF7.jpeg

kkartal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bende iphone 6s var ios 11.3.1 Uncover jailbreakli shs kayıdım yok .
Şimdi ben doğrudan ios 12.4 e geçiş yapıp Jb yapabilirmiyim mevcut jb kaybetmeden

akrep45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhablar iphone x maz 12.2 jailberek yaptım ama kamera çalışmıyor bilgisi olan varmı acaba ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhablar iphone x maz 12.2 jailberek yaptım ama kamera çalışmıyor bilgisi olan varmı acaba ?
Uncover jb kaynaklı sorun, konu linkinde ilk mesajda çözüm yöntemlerinden birisi paylaşıldı.

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Selam belki sacma soru olacak biraz.. okadar Iphone app/tweak programm yazanlar var.. acaba neden bitanesi bilen düzgün Malwarescan/Virus taratma Tweaki ve ya app yapmiyo ??? bana kalirsa parali tweakler de güvenli deyil ozaman ..kimse kendini aciga vermek istemiyor..
ve ya var da ben mi bilmiyorum ? peki iphone da virus oldugnu anlama bir yöntem varmi .tsk

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Selam belki sacma soru olacak biraz.. okadar Iphone app/tweak programm yazanlar var.. acaba neden bitanesi bilen düzgün Malwarescan/Virus taratma Tweaki ve ya app yapmiyo ??? bana kalirsa parali tweakler de güvenli deyil ozaman ..kimse kendini aciga vermek istemiyor..
ve ya var da ben mi bilmiyorum ? peki iphone da virus oldugnu anlama bir yöntem varmi .tsk
Appstore’da bu iş baya zor, tweak için ise teknik olarak mümkün ama illaki ortaya çıkar. Cihazın ağ etkinliği bir çok programla kolayca izlenebilir bu şekilde hangi verileri alıp verdiği görülür.

Ek olarak crackli tweaklerde bu gayet mümkün ve bir cihazda test ettim ağ etkinliğinde bilgileri gönderiyordu.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bugün twitterda bunu gördüm nasıl yapabiliriz? IOS 10.3 e sürüm düşürme yapmışlar

Ekli dosyalar

bylenis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba,

iphone 6 ios 12.3.1 sürümüm 12.4 shsh2 kaydı aldım fakat nonce ayarlayamıyorum 12.3.1 desteklemyor.
telefonum jailbreaksiz.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba,

iphone 6 ios 12.3.1 sürümüm 12.4 shsh2 kaydı aldım fakat nonce ayarlayamıyorum 12.3.1 desteklemyor.
telefonum jailbreaksiz.
12.3.1 Sürümünde Jailbreak olmadıgından Nonce ayarlayamazsiniz. Shsh bu sebepten kullanamazsınız ve Future Restore işlemi Olumsuz olur.

bylenis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.3.1 Sürümünde Jailbreak olmadıgından Nonce ayarlayamazsiniz. Shsh bu sebepten kullanamazsınız ve Future Restore işlemi Olumsuz olur.
öncelikle cevabın için teşekkür ederim. yani şunu anladım ben jailbreak yapmak için hiç sürüm yükseltmesem bile kaldığım sürüme jb çıkmazsa hiç bir zaman jb yapamam. doğrumu anladım :)

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
öncelikle cevabın için teşekkür ederim. yani şunu anladım ben jailbreak yapmak için hiç sürüm yükseltmesem bile kaldığım sürüme jb çıkmazsa hiç bir zaman jb yapamam. doğrumu anladım :)
Aynen Öyle. 12.3.1 Sürümünu es geçtiler 12.4 için jailbreak çıkardılar. ilerleyen zamanda baska bir ekip 12.3.1 için jailbreak yaparmi bilemem.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Aynen Öyle. 12.3.1 Sürümünu es geçtiler 12.4 için jailbreak çıkardılar. ilerleyen zamanda baska bir ekip 12.3.1 için jailbreak yaparmi bilemem.
12.3.1 için bir kernel exploit yayınlanmazsa yakında checkm8 ile semi-tethered jailbreak çıkacaktır (Tabi ki 12.3 için de). @bylenis, tek yapmanız gereken beklemek.

Tips
Tips
Üst Alt