Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba arkadaşlar ifinboşla bilgisayardan sistem dosyalarına erişemiyorum cihaz 12.1.4 jailbrekli afc2 tweak vardı eskiden bu işi yapan güncel tweak varmı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar ifinboşla bilgisayardan sistem dosyalarına erişemiyorum cihaz 12.1.4 jailbrekli afc2 tweak vardı eskiden bu işi yapan güncel tweak varmı
Apple file conduit 2 tweakını kurun.

SapphirEngineer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konu güncel mi bilmiyorum ama iOS 13 betadayım 12.4 döneyim mi yoksa en yakın jailbreakin iOS 13 e çıkması daha mı olası?

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
12.3.1 için kıpırtı var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Archenhaud

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar, benim tel 12.2 jailed, tel kapanıp açıldıktan sonra normalde yapabilmem gereken rejail işlemi için unc0ver uygulamasını açıyorum ama geri kapanıyor, bir türlü yapamadım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, benim tel 12.2 jailed, tel kapanıp açıldıktan sonra normalde yapabilmem gereken rejail işlemi için unc0ver uygulamasını açıyorum ama geri kapanıyor, bir türlü yapamadım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Cihazda yüklü olan unc0ver ipa silin ve cydia impactor ile tekrar yükleyip jb yapın

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Çok samimi söylüyorum iphone da jb olmadığı zaman çöpten farkı kalmıyor . 12.2 jb vardı kendi hatamdan kaybettim şimdi 12.3 bekliyorum kaç gündür inanın çöp ve çıkmassa androide bile geçerim . Haber de yok forumda da sessizlik var kaç gündür yokmu bir sevindirici haber adminler modlar ?

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok samimi söylüyorum iphone da jb olmadığı zaman çöpten farkı kalmıyor . 12.2 jb vardı kendi hatamdan kaybettim şimdi 12.3 bekliyorum kaç gündür inanın çöp ve çıkmassa androide bile geçerim . Haber de yok forumda da sessizlik var kaç gündür yokmu bir sevindirici haber adminler modlar ?
12.4 jailbreak yayınlandı

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaş ne uğurlu adammışım ya bu mesajı attım buraya yayınladılar ha hadi yine iyisiniz beyler 😂:):)

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazda yüklü olan unc0ver ipa silin ve cydia impactor ile tekrar yükleyip jb yapın
cydia impactorle yükleyemiyoruz 81 hatası yüzünden sertifika silsek özel parola oluştursak bile hiçbir işe yaramıyor

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 12.3 için jailbreak var mı yok mu net bi cevap verirmisiniz

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar chimeramı yoksa uncovermı ?? hangisi daha hızlı ve daha iyi şu anda

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Verilen linkten ipa yı indirip impactor ile tele yükledim. Ayarlardan güvendim. Ama uygulamayı açtığımda açılmıyor. Sürekli atıyor

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar yeniyim ios 12.4 sürümündeyim nasıl jb yapıcam direkt uncover üzerinden yapılıyo mu yapılıyosa eskisi gibi tweakbox üzerinden mi indircez yapılmıyosada nasıl yapıcaz tecrübeli arkadaşlardan yardım talep ediyorum

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorunu çözdüm arkadaşlar. İmpactor güncel değilmiş benim. Onu güncelleyince tekrar yükledim. Şu cydia geldi. Hayırlı ugurlu olsun inş herkese.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar yeniyim ios 12.4 sürümündeyim nasıl jb yapıcam direkt uncover üzerinden yapılıyo mu yapılıyosa eskisi gibi tweakbox üzerinden mi indircez yapılmıyosada nasıl yapıcaz tecrübeli arkadaşlardan yardım talep ediyorum

Konu linkinden unc0ver ipa yı indir bilgisayarda cydia impactor ile cihazına yükle ve jb yap.

Tips
Tips
Üst Alt