Neler yeni

unc0ver for iOS 14.8

unc0ver for iOS 14.8
Detaylar ana konudan aktarıldı
unc0ver - iOS 14.8

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

EmreBertan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.5
Selâmün aleyküm hocam yurt dışı iPhone 11 pasaport kayıtlı arkadaşımın üzerine cihazı alacağım ama hat problem Başka hat çalıştırmıyor . Buna jealberakta bir sistemi çözümü varmi :) pasaport iptal ettirsem ben olur nasıl yapmam gerek ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
13.3
selamlar.
jailbreak ile bir yöntem yok. imei den hat eşleştiriliyor.
arkadaşınıza numarayı devredip kullanabilirsiniz.
telefonu onun pasaportundan iptal ettirip kendi pasaportunuzun üstüne alabilirsiniz.

EmreBertan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.5
selamlar.
jailbreak ile bir yöntem yok. imei den hat eşleştiriliyor.
arkadaşınıza numarayı devredip kullanabilirsiniz.
telefonu onun pasaportundan iptal ettirip kendi pasaportunuzun üstüne alabilirsiniz.
Telefonu satıyor ama faturalı hat vermeyi kabul etmiyor . Bende de pasaport yok . 01.01.2024 tarihine kadar kişi adına hat çalıştırıyor sonra tüm hatlara açılıyor ya. O tarihten itibaren pasaportsuz kayıtsız da çalışacak mı ? Öyle ise Bu geçici kayıtlarla 1.5 sene kullanabilirmiyim

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
13.3
eger imeiyi kaydettirmediyseniz benim bildiğim her hatta açılma olayı olmuyor. bir pasaporta kayıt edince oluyor diye biliyorum. yani 1.5 yıl geçici kayıtla kullanırsanız 2024 de açılmaması lazım. yanlış da biliyor olabilirim.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.3.1
arkadaşlar selamlar telefon değiştirdim ve yeni cihaz sürümü jailbreak yapmama izin vermiyor ne yazıkki , bende bu yüzden alt store ile rocket for instagram, youtube++ falan kullanıyorum ama sıkıntım şu ki alt store sadece 3 uygulamaya kadar izin veriyo, devamı için developer hesabı istiyor bunun bi çözüm yolu varmıdır acaba? sideloadly ile de denedim o da 3 uygulama dan fazlasına izin vermiyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
13.3
arkadaşlar selamlar telefon değiştirdim ve yeni cihaz sürümü jailbreak yapmama izin vermiyor ne yazıkki , bende bu yüzden alt store ile rocket for instagram, youtube++ falan kullanıyorum ama sıkıntım şu ki alt store sadece 3 uygulamaya kadar izin veriyo, devamı için developer hesabı istiyor bunun bi çözüm yolu varmıdır acaba? sideloadly ile de denedim o da 3 uygulama dan fazlasına izin vermiyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
selamlar. çözümü yok malesef. 3 uygulama 1 hafta. iyi forumlar.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.3.1
Herkese selamlar şuan iphone 13 pro max 15.5 sürümündeyim jailbreak bekliyorum ama bi tık zor gibi sanki ios 16 ya güncellesem geri dönmek için yapabileceğim bir şey varmıdır acaba? Ssh kaydı diye bişey vardı sanırım uzun zamandır yapmadığım için hatırlamıyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Sürüm
13.3
Herkese selamlar şuan iphone 13 pro max 15.5 sürümündeyim jailbreak bekliyorum ama bi tık zor gibi sanki ios 16 ya güncellesem geri dönmek için yapabileceğim bir şey varmıdır acaba? Ssh kaydı diye bişey vardı sanırım uzun zamandır yapmadığım için hatırlamıyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
yükseltirsemiz geri dönemezsiniz. jbsizken shsh kaydı alamazsınız. iyi forumlar.

ea654

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
14.4
merhaba ios 14.7.1 sürümünde iphone x cihazım checkra1n ayarlarından a11 ayarını açınca checkra1n donuyor hiçbir şekilde jailbreak yapamadım uncoverda denedim oda destek vermiyor ne yapmam lazım

nihat1551

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba ios 14.7.1 sürümünde iphone x cihazım checkra1n ayarlarından a11 ayarını açınca checkra1n donuyor hiçbir şekilde jailbreak yapamadım uncoverda denedim oda destek vermiyor ne yapmam lazım
Önce cihazı dfu moda al sonra,
Checkra1n exit e bas imleç aşağı inince

checkra1n -c kumutunu yaz, bu şekilde dene.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

OkaN380

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
14.3
Arkadaşlar jailbreak ile ilgili sohbetimizi bu konudan yapabiliriz ;) haberler vb. Konuları boşuna ilgisiz mesajlarla doldurmayalım :okay:
Merhabalar telefondan bilgisayarsiz unc0ver kurmaya calisiyorum fakat profili dogruladiktan sonra dahi profil dogrulanamadi uyarisi veriyor ve unc0ver acilmiyor ne yapabilirim bilgisayar olmadan nasil cydia yi aktif edebilirim yardim edebilir misiniz acaba
Mesaj düzenlendi:

Selamlar Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, diğer konuda önemli gelişmeleri ekleyelim geri kalan mesajları ise buraya yazabilirsiniz.​
Merhabalar telefondan bilgisayarsiz unc0ver kurmaya calisiyorum fakat profili dogruladiktan sonra dahi profil dogrulanamadi uyarisi veriyor ve unc0ver acilmiyor ne yapabilirim bilgisayar olmadan nasil cydia yi aktif edebilirim yardim edebilir misiniz acaba

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.5.1
ios 12.5.6 unc0ver ne zaman gelir bir bilgisi olan varmı acaba? Teşekkürler.

nihat1551

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mesaj düzenlendi:

Aynı süresi biten profil yükleniyor olabilir. Başka siteden dene.

Bilgisayarı varsa 3utools ile profil yükleyerek yapabilirsin

Yada

Yada

Yada

Bol şans :)

moskonisi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
Sürüm
10.3.4
merhaba ipad 4 10.3.4 yüklü cihazım youtube,facebook,instagram vs gibi programları çalıştırmıyor,acaba bu cihazımı üst versiyonlara yükseltebilirmiyim? Olur ise nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

nihat1551

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba ipad 4 10.3.4 yüklü cihazım youtube,facebook,instagram vs gibi programları çalıştırmıyor,acaba bu cihazımı üst versiyonlara yükseltebilirmiyim? Olur ise nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bu konuda youtube için anlatım var. Ona göre yapabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Sürüm
14.4
youtube++ demişsin de altstore ile imzalanabilen var mı sende ben nerden indirdiysem olmadı çünkü bende iOS 16 da jb bekliyorum, çok bekleyecek gibiyiz o yüzden çalışan youtube++ lazım. Bu arada google a iOS 16 jb yazınca zebilyon tane jb yapılabilen site önüne dökülüyor o kadar da süslemişlerki dikkatli olmak lazım. herkese iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt