Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

ilhanay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar telefonum 6s 13.4 yüklü jeilbreak yapmak istiyorum ama sanırım Windows olanı daha gelmemiş jeil yapabilmem için mac lazım oda bizde yok Windows sürümü ne zaman yayınlanır bunun için belli bir tarih varmı ?

Altan06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar Arkadaşlar ,

Bu başlık altında Jailbreak sohbeti yapabilirsiniz, diğer konuda önemli gelişmeleri ekleyelim geri kalan mesajları ise buraya yazabilirsiniz.​
Herkese merhaba uncover 13.3.1 için jailbreak ne zaman çıkar acaba bilgisi olan varmıdır? İphone 7 kullanıyorum
Mesaj düzenlendi:

Köprüyü geçene kadar biliyorsun başka çaren Yok

JailbreakTR
Admin 13.3.1 Uncover nezaman gelir acaba iphone 7 için

mascevanje

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Sanırım 11 pro max için 13.3.1 umutlarım suya düşüyor.. 14 e geçeceğim büyük ihtimalle

OZBARTIN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hakikatten ya 11 pro max 13.3.1 e neden bi care gelemdiki hala JB dört gözle bekjliyoruz

mascevanje

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hakikatten ya 11 pro max 13.3.1 e neden bi care gelemdiki hala JB dört gözle bekjliyoruz
geçmiş sürümlerde ilerleyişe baktığımda nadirde olsa jb çıkmayan sürümler var ve bunlar hep ara sürüm oluyor ama şimdiki gibi arka arkaya asla 4 sürüm birden değil sadece 1 sürüm. Şuan son sürümlere checkra1n dışında fugu da çıkardı. Checkra1in sürüm çıktığı anda jb çıkarıyor son 6-7 sürümdür. Büyük ihtimalle aynı açıktan yapıyor kapatılmadığı için. Yanlış hatırlamıyorsam imessenger da açık vardı sanırım yanlışsam düzeltiniz. Bi taraftan baktığımızda a11 chipset e kadar çıkıyor fakat a12-13yok? chipsetle alakalı bir durum olsa 13 e de anında çıkmazdı diye düşünüyorum 1 ay gibi kısa sürede. Ben yine zamanında 9-10 arasında sürümlerde olan olayın olduğunu düşünüyorum. Apple ın önünü kestiğini düşünüyorum. Zira 9-10 sürümlerinde ilgilenen bilen kardeşlerimiz var ise 9-10 sürümlerinde neler yaşadığımızı bilirler. Tabii bu söylediklerimin çoğu mantık çerçevesinde kendi düşüncelerim.

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
JB’li cihaza uygulamaları nerden indiriyorsunuz arkadaşlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

sobi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba telefonum şarj bitmesi sonucu kapanıp açıldı.jailbreak gitti. İosninjadan (unc0ver) direk indiremiyorum. Cydia impactor (unc0ver)denedim olmadı. Yardımlarınızı rica ederim.
Not: versiyon 12.1.2

intizarbozo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
arkadaşlar selamun aleyküm ben cihazlara phonixden tutunda diğer jealbreak uygulamalarının bir çoğunu yükledim fakat youtube face ins gibi uygulamar yüklemeye geldiğimde indiremiyorum appcake gibi indirme uygulamarı da yükledim fakat uıygulamarı bir türlü kullanamadım sizce nerde hata yapıyorum ipad 1 var ve ipad mini var sürünü 9.3.5 ve 9.3.6 güncelleme yapınca birini sürümü de 5.1 iksinide yaptım jaelbreak ama olmuyor kafayı yemek üzereyim elimde tam 37 adet var yapabilirsem sağlıklı şekilde satacağım bana bi yardımcı olur musunuz lütfen

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Değerli efsane Kardeşim aşağıdaki gibi bir güncelleme ve yeni bir Kurulum yapmak istiyor ,
acaba yapmalımıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Değerli efsane Kardeşim aşağıdaki gibi bir güncelleme ve yeni bir Kurulum yapmak istiyor ,
acaba yapmalımıyım

06erenkara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba tlfonuma iPhone X kullanıyorum ve jailbreak yapmayı düşünüyorum PC yardımı şart mı

johancav

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Herkese iyi forumlar. İPhone 6s Plus cihazım ekranı kırık olduğu için uzun süredir yatıyordu. Bugün ekran, batarya değişimini gerçekleştirdim. Ekranı kırılmadan önce ki sürüm 12.4 JB mevcuttu. fakat parolayı unuttuğum için cihazı restore moda alıp tekrardan kurdum 13.4.1 sürümünü yükledi cihaza. Ben bu sürümü 12.4 e düşürebilir miyim ? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba 13.4.1 sürümü için oyun içi satın alımı ücretsiz yapan tweak var mi LocalIAPstore çalışmıyor denediğim kadarıyla

Emrecakr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 plus 13.3.1 sürümüm var jailbreak uyumlumudur

Seynev

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max